عقارات للبيع في بلوم فيلدز, كمبوندات مدينة المستقبل بـ 5 مليون جنيه, صفحة 8

361 عقارات أخرى
  • 11

    شقة

    ٤٬٧٥٢٬٧٧٩ جنيه

    بسعر لقطه شقه120م فيومميز دور رابع بمقدم 2,500,000

    S signature logo image

    بلوم فيلدز, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٣٩٬٦٠٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٢٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 1 غرفة 76م جاهز للاستلام في بلومفيلد بسعر مميز

    Realpals Real Estate logo image

1

    1

    ٧٦ متر مربع

    ٢٧٬٦٣١ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٢٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر ستوديو 1 غرفة جاهز للاستلام في بلوم فيلد

    Realpals Real Estate logo image

1

    1

    ٧٦ متر مربع

    ٢٧٬٦٣١ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٢٬٣٤٨٬٥٠٠ جنيه

    شقة 1 غرفة 76م تشطيب كامل بحري في بلومفيلدز

    Realpals Real Estate logo image

1

    1

    ٧٦ متر مربع

    ٣٠٬٩٠١ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 110 م اقل مقدم في بلوم فيلدز المستقبل

    Realpals Real Estate logo image

2

    2

    ١١١ متر مربع

    ٣٦٬٠٣٦ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٤٬١٧٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في كمبوند بلوم فيلدز

    Beltone logo image

2

    3

    ١١٢ متر مربع

    ٣٧٬٢٧٦ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٢٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    بلووم فيلدز شقة 76م جاهزة موقع مميز نصف تشطيب

    LEVERAGE logo image

1

    1

    ٧٦ متر مربع

    ٣٤٬٨٦٨ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفتين للبيع في ماونتن فيو أليفا سيتي

    Egypt Best Properties logo image

2

    2

    ١١٥ متر مربع

    ٣٩٬١٣٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة جاهزة للاستلام موقع مميز في مستقبل سيتي

    New Avenue Real Estate logo image

1

    1

    ٧٦ متر مربع

    ٢٨٬٩٤٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ططوير مصر-بلومفيلز-شقه غرفه1-نصف تشطيب

    Premises logo image

1

    1

    ٧٦ متر مربع

    ٣٢٬٨٩٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ب 4.700 بموقع مميز جدا - داون تاون

    Empire real estate and investment logo image

3

    3

    ١٤٩ متر مربع

    ٣١٬٥٤٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٧١٩٬٤٧٢ جنيه

    شقة جاهزة للسكن نصف تشطيب للبيع في بلومفيلدز

    New Avenue Real Estate logo image

1

    1

    ٧٠ متر مربع

    ٣٨٬٨٤٩ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٢٬٦٦٦٬٠٠٠ جنيه

    استوديو جاهز للسكن اتجاه بحري بمقدم

    New Avenue Real Estate logo image

استوديو

    1

    ٧٠ متر مربع

    ٣٨٬٠٨٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع باقل سعر شقه في كمبوند بلوم فيلدز 126 متر

    Zein for real estate logo image

2

    3

    ١٢٦ متر مربع

    ٣٥٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة نادرة في بلوم فيلدز – شقة كبيرة بأقساط مريحة

    Zein for real estate logo image

3

    3

    ١٣٥ متر مربع

    ٢٨٬١٤٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع باقل سعر شقه في كمبوند بلوم فيلدز 126 متر

    Zein for real estate logo image

2

    2

    ١٢٦ متر مربع

    ٣٥٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع استلام فوري في المستقبل ستي

    Apex Real Estate logo image

1

    1

    ٧٦ متر مربع

    ٤٠٬٧٨٩ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٤٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في بلوم فيلدز فيو لاندسكيب بسعر لقطة

    Nile Real Estate logo image

2

    3

    ١٥٣ متر مربع

    ٣٠٬٧١٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٥٨٠٬٢٨٥ جنيه

    شقة متشطبة بالكامل – جاهزة للاستلام في موقع مميز

    Smart Assets Real Estate logo image

2

    2

    ١١١ متر مربع

    ٣٢٬٢٥٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أفضل سعر في الماركت - 700 ألف أقساط متبقية

    Smart Step logo image

2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٣١٬٢٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٣٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفتين بسعر مميز للبيع في كمبوند بلوم فيلدز

    Smart Step logo image

2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٣١٬٢٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬١٩٢٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع غرفتين ارضي بجاردن في بلووم فيلدز

    Smart Step logo image

2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٢٥٬٥٣٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٢٣٩٬٣٢٣ جنيه

    شقة استلام فوري للبيع في بلوم فيلدز

    Smart Assets Real Estate logo image

2

    3

    ١٢٧ متر مربع

    ٣٣٬٣٨٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٦٦٦٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو للبيع بافضل سعر بكمبوند بلوم فيلدز

    Gold Routes logo image

1

    1

    ٧٠ متر مربع

    ٣٨٬٠٨٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو للبيع بافضل تشطيب بكمبوند بلوم فيلدز

    Gold Routes logo image

1

    1

    ٧٥ متر مربع

    ٤٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع