عقارات للبيع في بلوم فيلدز, كمبوندات مدينة المستقبل بـ 5 مليون جنيه, صفحة 7

361 عقارات أخرى
  • 9

    شقة

    ١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع + بجاردن250م بمدخل خاص علي طريق السويس

    Falcon for Real Estate logo image

    بلوم فيلدز, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ١١٬٥٣٨ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٢٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 120م للبيع في بلوم فيلدز علي البحيرات مباشرة

    RE/MAX Al Mohager logo image

2

    3

    ١٢٠ متر مربع

    ٢٢٬٠٨٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٧٥٢٬٧٧٩ جنيه

    بسعر لقطه شقه 120م فيو مميز دور رابع ف بلوم فيلدز

    متصدر

    S signature logo image

2

    3

    ١٢٠ متر مربع

    ٣٩٬٦٠٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استديو استلام فوري للبيع في بلومفيلدز

    Smart Assets Real Estate logo image

1

    1

    ٧٦ متر مربع

    ٣١٬٥٧٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬١٦٩٬٠٠٠ جنيه

    فرصة استثمار شقه بموقع متميز بالتقسيط ٣٢،٠٠٠شهري

    New Avenue Real Estate logo image

1

    1

    ٦٧ متر مربع

    ٦٢٬٢٢٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬٧٦٦٬٣٥٢ جنيه

    شقة للبيع في بلومفيلدز – بدون تشطيب

    Beltone logo image

2

    3

    ١٣٠ متر مربع

    ٣٦٬٦٦٤ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع + بجاردن250م بمدخل خاص علي طريق السويس

    Falcon for Real Estate logo image

3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ١١٬٥٣٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر شقة ٣ غرف نوم استلام فوري في بلوم فيلدز

    Edge Real Estates logo image

3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٣٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٥٨٨٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر شقة ٢ غرفة استلام فوري موقع مميز تطوير مصر

    Edge Real Estates logo image

2

    2

    ١١٢ متر مربع

    ٣٢٬٠٣٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٠٦٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه بالكامل تطل علي مساحات خضراء واسعه

    New Avenue Real Estate logo image

2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٣٢٬٤٨٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    لسرعة البيع شقه ريسيل ارضي بحديقه خاصه استلام ٢٠٢٦

    New Avenue Real Estate logo image

1

    1

    ٨٠ متر مربع

    ٤٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في تيراسيز بالمستقبل باقل سعر

    Empire real estate and investment logo image

3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٣٠٬٣٠٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٢٬٥٥٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع اقل مقدم ستديو فى بلوم فيلد موقع متميز

    New Avenue Real Estate logo image

استوديو

    2

    ٧٥ متر مربع

    ٣٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٬٢٧٩٬٢٧٩ جنيه

    شقة جاهزه للمعاينه بحري بفيو مفتوح علي landscape

    Falcon for Real Estate logo image

2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ١٠٬٢٣٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر شقه ١٢٥ متر في بلوم فيلدز

    New Avenue Real Estate logo image

2

    3

    ١٢٥ متر مربع

    ٢٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بسعر مميز في كمبوند بلوم فيلدز

    Gold Routes logo image

2

    2

    ١١٢ متر مربع

    ٣٢٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بحرى استلام فوري في بلوم فيلدز

    New Avenue Real Estate logo image

2

    3

    ١٣٥ متر مربع

    ٣٤٬٠٧٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    افضل سعر شقة للبيع بكمبوند بوم فيلد

    Gold Routes logo image

2

    2

    ١٢٤ متر مربع

    ٣٣٬٨٧٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٤٬٣٤٥٬٤٩٦ جنيه

    شقه بسعر مميز نصف تشطيب للبيع في-بلومفيلدز

    Brokerage Hub logo image

3

    3

    ١٤٩ متر مربع

    ٢٩٬١٦٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في بلومفيلدز بسعر أقل من سعر السوق

    Smart Assets Real Estate logo image

2

    3

    ١٢٥ متر مربع

    ٣٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٧٢٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في الداون تاون المستقبل بسعر3,7مليون

    Empire real estate and investment logo image

2

    2

    ١١٢ متر مربع

    ٣٣٬٢٥٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    وبارخص سعر ستوديو استلام فوري للبيع في بلوم فيلدز

    Insider Real Estate Consultancy logo image

1

    1

    ٧٦ متر مربع

    ٢٨٬٩٤٧ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٣٬٥٩٦٬٨٣٥ جنيه

    شقه بموقع مميز 125 متر بمقدم : 3,040,000 للبيع

    متصدر

    New Destination  Real Estate Consultancy logo image

2

    3

    ١٢٥ متر مربع

    ٢٨٬٧٧٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٤١٦٬١٢٥ جنيه

    شقة تطل على حديقة و مسطحات مائية باقساط حتى ٢٠٣٢

    متصدر

    New Avenue Real Estate logo image

2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٣٣٬٩٧٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بافضل سعر بكمبوند بلوم فيلدز

    Gold Routes logo image

3

    3

    ١٧٨ متر مربع

    ٢٤٬١٥٧ جنيه/متر مربع