عقارات للبيع في بلوم فيلدز, كمبوندات مدينة المستقبل بـ 5 مليون جنيه, صفحة 9

361 عقارات أخرى
  • 7

    شقة

    ٤٬٣١٨٬٩٣١ جنيه

    شقة للبيع بافضل سعر بكمبوند بلوم فيلد

    Gold Routes logo image

    بلوم فيلدز, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٧٨ متر مربع

    ٢٤٬٢٦٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في بلوم فيلدز فيو لاندسكيب بسعر لقطة

    Nile Real Estate logo image

2

    3

    ١٢٥ متر مربع

    ٣٣٬٢٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو للبيع بافضل سعر بكمبوند بلوم فيلد

    Gold Routes logo image

استوديو

    1

    ٧٥ متر مربع

    ٤٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٬٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    أفضل سعر لأمتلاك شقة أرضي بجاردن في المستقبل سيتي

    Smart Step logo image

2

    3

    ١٢٥ متر مربع

    ٣١٬٦٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٣٥٥٬٨٤٤ جنيه

    ستوديو 70م استلام فوري مرحلة Clusters

    Mrkt Shake logo image

1

    1

    ٧٠ متر مربع

    ٣٣٬٦٥٤ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٤٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفتين نصف تشطيب للبيع في المستقبل سيتي

    Smart Step logo image

3

    2

    ١٢٨ متر مربع

    ٣٢٬٨١٢ جنيه/متر مربع

  • 20

    شقة

    ٣٬٧٣٢٬٧٧٠ جنيه

    اقل سعر في المستقبل تسليم فوري و لوكيشن مميز

    Boundless For Real Estate logo image

2

    2

    ١١٢ متر مربع

    ٣٣٬٣٢٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفتين نصف تشطيب للبيع في المستقبل سيتي

    Smart Step logo image

2

    2

    ١٢٨ متر مربع

    ٣٢٬٨١٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة 153م استلام فوري مرحلة Clusters

    Mrkt Shake logo image

2

    2

    ١٥٣ متر مربع

    ٣٠٬٠٦٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في قلب "الداون تاون" - كمبوند بلوم فيلدز

    Better Estate Investment logo image

2

    2

    ١١٢ متر مربع

    ٣٨٬٣٩٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أقل سعر شقة 3 غرف مرحلة Terraces استلام 2027

    Mrkt Shake logo image

3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٢٥٬٤٥٤ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٣٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه لقطه للبيع ارضي بجاردن اميز لوكيشن في بلوم

    Smart Step logo image

2

    3

    ١٢٥ متر مربع

    ٢٥٬٦٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أقل سعر شقة 3 غرف مرحلة Terraces استلام 2027

    Mrkt Shake logo image

3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٢٥٬٤٥٤ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٤٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة نصف تشطيب أستلام فوري في المستقبل سيتي

    Smart Step logo image

2

    3

    ١٢٨ متر مربع

    ٣٢٬٨١٢ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٣٬٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة لأمتلاك شقة بجاردن للبيع في المستقبل سيتي

    Smart Step logo image

2

    3

    ١٢٥ متر مربع

    ٣١٬٦٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٠٤٧٬٦١٦ جنيه

    شقة غرفتين اوبن فيو علي الليك باقل سعر في الماركت

    Realpals Real Estate logo image

2

    3

    ١٢٠ متر مربع

    ٣٣٬٧٣٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٣٬٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بجاردن نصف تشطيب 125 م للبيع في المستقبل سيتي

    Smart Step logo image

2

    3

    ١٢٥ متر مربع

    ٣١٬٦٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع باقل سعر شقه في كمبوند بلوم فيلدز 125 متر

    Zein for real estate logo image

2

    3

    ١٢٦ متر مربع

    ٣٥٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بافضل سعر بكمبوند بلوم فليدز

    Gold Routes logo image

2

    3

    ١٢٠ متر مربع

    ٣٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٢٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة مميزة – Bloomfields Terraces | شقة 125 م بحري

    Realtors logo image

2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ١٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬١٨٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل من سعر الماركت ( 167متر ) شقة للبيع بلوم فيلدز

    Realpals Real Estate logo image

3

    3

    ١٦٧ متر مربع

    ٢٥٬٠٢٩ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٤٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة نصف تشطيب غرفتين أستلام فوري في المستقبل سيتي

    Smart Step logo image

2

    3

    ١٢٨ متر مربع

    ٣٢٬٨١٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٥٢٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفتين استلام فوري بأقل سعر في بلوم فيلدز

    Key Point for real estate logo image

2

    2

    ١١٢ متر مربع

    ٣١٬٤٧٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ارضي بجاردن للبيع في بلوم فيلدز

    Realpals Real Estate logo image

2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٢٩٬٦٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو بفيو بحري جاهز للسكن للبيع في بلومفيلدز

    Smart Assets Real Estate logo image

استوديو

    1

    ٧٠ متر مربع

    ٣٢٬١٤٢ جنيه/متر مربع