عقارات للبيع في مدينة بدر بـ 2 مليون جنيه

437 عقارات أخرى
  • 6

    شقة

    ١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع علي الطريق مباشره الروبيكي

    Smartex logo image

    الحي المتميز الشمالى, مدينة بدر, القاهرة

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ١٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٬٦٢٠٬٠٠٠ جنيه

    *Compound lunaj 3 Badr City* – فرصة قوية بجد

    Feeds logo image

    مدينة بدر, القاهرة

    3

    2

    ١٥٢ متر مربع

    ١٠٬٦٥٧ جنيه/متر مربع

  • 4

    شقة

    ١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع تشطيب سوبر لوكس بجوار الداون تاون

    الاتقان الذهبي للتسويق العقاري logo image

    مدينة بدر, القاهرة

    3

    1

    ١٢٠ متر مربع

    ١٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ١٬٧٨٥٬٠٠٠ جنيه

    وحدات سكنية استلام فوري بمقدم ٣٠٪‏ بكمبوند جرين

    Green City for real estate logo image

    الحي الرابع, مدينة بدر, القاهرة

    2

    2

    ١١٩ متر مربع

    ١٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة استلام فوري بمقدم ٣٠٪‏ كمبوند جرين مدينة بدر

    Green City for real estate logo image

    الحي الرابع, مدينة بدر, القاهرة

    2

    1

    ١٠٠ متر مربع

    ١٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ١٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع تشطيب سوبر لوكس بكمبوند اليكو سيتي...

    مدينة بدر, القاهرة

    2

    1

    ٨٠ متر مربع

    ١٥٬٦٢٥ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ١٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه سوبر لوكس للبيع بكمبوند اليكو سيتي مدينة بدر

    مدينة بدر, القاهرة

    2

    1

    ٦٣ متر مربع

    ١٩٬٨٤١ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام فوري بمقدم ٣٠٪‏ بأميز كمبوند في مدينة بدر

    Green City for real estate logo image

    الحي الرابع, مدينة بدر, القاهرة

    2

    1

    ١٠٠ متر مربع

    ١٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ١٬٧٨٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة استلام فوري بمقدم ٣٠٪‏ بكمبوند في مدينة بدر

    Green City for real estate logo image

    الحي الرابع, مدينة بدر, القاهرة

    2

    2

    ١١٩ متر مربع

    ١٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع بالاسكان المتميز نقل ملكيه مباشر ببدر

    اصل المعمار logo image

    الحي المتميز, مدينة بدر, القاهرة

    3

    1

    ٩٠ متر مربع

    ١٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٬٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    Venice– فرصة قوية امتلك شقتك متشطبه في بدر

    Feeds logo image

    مدينة بدر, القاهرة

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ١٣٬٩٢٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٬٣٨٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ٩٢ متر بمقدم ٣٠٪‏ كمبوند جرين علي حمام السباحة

    Green City for real estate logo image

    الحي الرابع, مدينة بدر, القاهرة

    2

    1

    ٩٢ متر مربع

    ١٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٬٧٨٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة استلام فوري بمقدم ٣٠٪‏ في كمبوند بمدينة بدر

    Green City for real estate logo image

    الحي الرابع, مدينة بدر, القاهرة

    2

    2

    ١١٩ متر مربع

    ١٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٬٤٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه استلام فوري خطوات من طريق السويس المتميز بدر

    Arab City Group ( ACG ) logo image

    الحي المتميز, مدينة بدر, القاهرة

    3

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ١٢٬٠٨٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة استلام فوري بمقدم ٣٠ ٪‏ كمبوند جرين مدينة بدر

    Green City for real estate logo image

    الحي الرابع, مدينة بدر, القاهرة

    2

    1

    ١٠٠ متر مربع

    ١٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ناصيه خطوات من المونوريل الحي المتميز بدر

    Arab City Group ( ACG ) logo image

    الحي المتميز, مدينة بدر, القاهرة

    3

    2

    ١٧٥ متر مربع

    ١٠٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه دبل فيس بجاردن امام الخدمات الحي المتميز بدر

    Arab City Group ( ACG ) logo image

    الحي المتميز, مدينة بدر, القاهرة

    3

    2

    ١٧٠ متر مربع

    ١٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه دبل فيس بجاردن خطوات من الخدمات المتميز بدر

    Arab City Group ( ACG ) logo image

    الحي المتميز, مدينة بدر, القاهرة

    3

    2

    ١٨٠ متر مربع

    ١٠٬٢٧٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه دبل فيس بالقرب من المونوريل الحي المتميز بدر

    Arab City Group ( ACG ) logo image

    الحي المتميز, مدينة بدر, القاهرة

    3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ١٠٬٦٢٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه دبل فيس للبيع الحي المتميز بدر بالقرب من الطرق

    Arab City Group ( ACG ) logo image

    الحي المتميز, مدينة بدر, القاهرة

    3

    2

    ١٩٠ متر مربع

    ٩٬٧٣٦ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٬٤٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه استلام فوري خطوات من طريق السويس المتميز بدر

    Arab City Group ( ACG ) logo image

    الحي المتميز, مدينة بدر, القاهرة

    3

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ١٢٬٠٨٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه دبل فيس بجاردن بالقرب من المونوريل المتميز بدر

    Arab City Group ( ACG ) logo image

    الحي المتميز, مدينة بدر, القاهرة

    3

    2

    ١٧٠ متر مربع

    ١٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه دبل فيس الطرق وخدماتك حواليك الحي المتميز بدر

    Arab City Group ( ACG ) logo image

    الحي المتميز, مدينة بدر, القاهرة

    3

    2

    ١٨٠ متر مربع

    ١٠٬٢٧٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه دبل فيس بجاردن خطوات من الطرق الحي المتميز بدر

    Arab City Group ( ACG ) logo image

    الحي المتميز, مدينة بدر, القاهرة

    3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ١٠٬٦٢٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه دبل فيس خطوات من الخدمات الحي المتميز بدر

    Arab City Group ( ACG ) logo image

    الحي المتميز, مدينة بدر, القاهرة

    3

    2

    ١٩٠ متر مربع

    ٩٬٧٣٦ جنيه/متر مربع