عقارات للبيع في مدينة بدر بـ 2 مليون جنيه, صفحة 2

437 عقارات أخرى
  • 12

    شقة

    ١٬٤٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه استلام فوري خطوات من طريق السويس المتميز بدر

    Arab City Group ( ACG ) logo image

    الحي المتميز, مدينة بدر, القاهرة

    3

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ١٢٬٠٨٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقة مميزة في قلب مدينه بدر

    Feeds logo image

    الحي السادس, مدينة بدر, القاهرة

    3

    2

    ١٥٢ متر مربع

    ١٢٬١٧١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٬٤٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه استلام فوري خطوات من طريق السويس المتميز بدر

    Arab City Group ( ACG ) logo image

    الحي المتميز, مدينة بدر, القاهرة

    3

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ١٢٬٠٨٣ جنيه/متر مربع

  • 15

    دوبلكس

    ١٬٤٥٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس للبيع بمدينة بدر أمام العاصمه الجديده .....

    مدينة بدر, القاهرة

    3

    3

    ٣٥٠ متر مربع

    ٤٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٬٤٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه استلام فوري بالقرب من طريق السويس المتميز بدر

    Arab City Group ( ACG ) logo image

    الحي المتميز, مدينة بدر, القاهرة

    3

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ١٢٬٠٨٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه استلام فوري بجانب الخدمات والطرق المتميز بدر

    Arab City Group ( ACG ) logo image

    الحي المتميز, مدينة بدر, القاهرة

    3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ١٠٬٣١٢ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في الحي المتميز قريبه من مول مصر

    الحي المتميز, مدينة بدر, القاهرة

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ١٣٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٬٤٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه استلام فوري خطوات من طريق السويس المتميز بدر

    Arab City Group ( ACG ) logo image

    الحي المتميز, مدينة بدر, القاهرة

    3

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ١٢٬٠٨٣ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ١٬٦٥٦٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في الحي المتميز الشمالي بدر 165م

    Arab City Group ( ACG ) logo image

    الحي المتميز, مدينة بدر, القاهرة

    3

    2

    ١٦٥ متر مربع

    ١٠٬٠٣٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٬٧١٦٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في الحي المتميز بدر بحديقة كاملة 160م

    Arab City Group ( ACG ) logo image

    الحي المتميز, مدينة بدر, القاهرة

    3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ١٠٬٧٢٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٬٦٠٢٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في الحي المتميز بدر 145م بجوار هايبر وان

    Arab City Group ( ACG ) logo image

    الحي المتميز, مدينة بدر, القاهرة

    3

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ١١٬٠٤٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٬٦٧٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في الحي المتميز تطل علي القطار الكهربائي

    Arab City Group ( ACG ) logo image

    الحي المتميز, مدينة بدر, القاهرة

    3

    2

    ١٥٥ متر مربع

    ١٠٬٧٧٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٬٥٠٩٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بحديقة خاصة في الحي المتميز بدر 120م

    Arab City Group ( ACG ) logo image

    الحي المتميز, مدينة بدر, القاهرة

    3

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ١٢٬٥٧٥ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بسعر لقطة و موقع متميز - lunaj

    Feeds logo image

    مدينة بدر, القاهرة

    3

    2

    ١٥٢ متر مربع

    ١٠٬٨٥٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقتك الان بسعر مميز -بدر - compound Lunaj

    Feeds logo image

    الحي المتميز, مدينة بدر, القاهرة

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ١٠٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة للبيع في كمبوند لوناج – مدينة بدر

    Feeds logo image

    مدينة بدر, القاهرة

    3

    2

    ١٥٢ متر مربع

    ١١٬٥١٣ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١٬٥٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بسعر مميز في ميني كمبوند في بدر

    Feeds logo image

    الحي المتميز, مدينة بدر, القاهرة

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ١١٬٠٧١ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بسعر لقطة و موقع متميز - lunaj

    Feeds logo image

    مدينة بدر, القاهرة

    3

    2

    ١٥٢ متر مربع

    ١٠٬٨٥٥ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة في قلب مدينه بدر - Lunaj Compound

    Feeds logo image

    مدينة بدر, القاهرة

    3

    2

    ١٥٢ متر مربع

    ١١٬٥١٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في مدينة بدر امام المترو مباشرة 160م

    متصدر

    One Way logo image

    الحي المتميز الشمالى, مدينة بدر, القاهرة

    3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٨٬٤٣٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة دبل فيس في الحي المتميز بمدينة بدر وسط الخدمات

    Arab City Group ( ACG ) logo image

    الحي المتميز, مدينة بدر, القاهرة

    3

    2

    ١٨٠ متر مربع

    ١٠٬٢٧٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ناصيه بالحي المتميز بدر امام القطار الكهربائي

    Arab City Group ( ACG ) logo image

    الحي المتميز, مدينة بدر, القاهرة

    3

    2

    ١٥٥ متر مربع

    ١٠٬٣٢٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٬٧٠٢٬٠٠٠ جنيه

    شقة دبل فيس بجاردن خاص في مدينة بدر الحي المتميز

    Arab City Group ( ACG ) logo image

    الحي المتميز, مدينة بدر, القاهرة

    3

    2

    ١٧٠ متر مربع

    ١٠٬٠١١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٬٤٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة استلام فوري في مدينة بدر بالحي المتميز

    Arab City Group ( ACG ) logo image

    الحي المتميز, مدينة بدر, القاهرة

    3

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ١٢٬٠٨٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٬٦٠٤٬٠٠٠ جنيه

    شقة ناصيه في الحي المتميز بدر مع فترة سداد 4 سنين

    Arab City Group ( ACG ) logo image

    الحي المتميز, مدينة بدر, القاهرة

    3

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ١١٬٠٦٢ جنيه/متر مربع