Properties For Sale in Badr City Under 2 Millions EGP

437 properties
  • 6

    Apartment

    1,500,000 EGP

    شقه للبيع علي الطريق مباشره الروبيكي

    Smartex logo image

    El Motamayez District North, Badr City, Cairo

    3

    3

    150 sqm

    10,000 EGP/sqm

  • 12

    Apartment

    1,620,000 EGP

    *Compound Lunaj 3 Badr City* – A great opportunity

    Feeds logo image

    Badr City, Cairo

    3

    2

    152 sqm

    10,657 EGP/sqm

  • 4

    Apartment

    1,500,000 EGP

    شقة للبيع تشطيب سوبر لوكس بجوار الداون تاون

    الاتقان الذهبي للتسويق العقاري logo image

    Badr City, Cairo

    3

    1

    120 sqm

    12,500 EGP/sqm

  • 16

    Apartment

    1,785,000 EGP

    وحدات سكنية استلام فوري بمقدم ٣٠٪‏ بكمبوند جرين

    Green City for real estate logo image

    4th District, Badr City, Cairo

    2

    2

    119 sqm

    15,000 EGP/sqm

  • 15

    Apartment

    1,500,000 EGP

    شقة استلام فوري بمقدم ٣٠٪‏ كمبوند جرين مدينة بدر

    Green City for real estate logo image

    4th District, Badr City, Cairo

    2

    1

    100 sqm

    15,000 EGP/sqm

  • 15

    Apartment

    1,250,000 EGP

    شقه للبيع تشطيب سوبر لوكس بكمبوند اليكو سيتي...

    Badr City, Cairo

    2

    1

    80 sqm

    15,625 EGP/sqm

  • 15

    Apartment

    1,250,000 EGP

    شقه سوبر لوكس للبيع بكمبوند اليكو سيتي مدينة بدر

    Badr City, Cairo

    2

    1

    63 sqm

    19,841 EGP/sqm

  • 16

    Apartment

    1,500,000 EGP

    استلام فوري بمقدم ٣٠٪‏ بأميز كمبوند في مدينة بدر

    Green City for real estate logo image

    4th District, Badr City, Cairo

    2

    1

    100 sqm

    15,000 EGP/sqm

  • 16

    Apartment

    1,785,000 EGP

    شقة استلام فوري بمقدم ٣٠٪‏ بكمبوند في مدينة بدر

    Green City for real estate logo image

    4th District, Badr City, Cairo

    2

    2

    119 sqm

    15,000 EGP/sqm

  • 9

    Apartment

    1,350,000 EGP

    شقه للبيع بالاسكان المتميز نقل ملكيه مباشر ببدر

    اصل المعمار logo image

    El Motamayez District, Badr City, Cairo

    3

    1

    90 sqm

    15,000 EGP/sqm

  • 9

    Apartment

    1,950,000 EGP

    Venice– Great Opportunity Fully Finished Apartment

    Feeds logo image

    Badr City, Cairo

    3

    2

    140 sqm

    13,928 EGP/sqm

  • 11

    Apartment

    1,380,000 EGP

    شقة ٩٢ متر بمقدم ٣٠٪‏ كمبوند جرين علي حمام السباحة

    Green City for real estate logo image

    4th District, Badr City, Cairo

    2

    1

    92 sqm

    15,000 EGP/sqm

  • 13

    Apartment

    1,785,000 EGP

    شقة استلام فوري بمقدم ٣٠٪‏ في كمبوند بمدينة بدر

    Green City for real estate logo image

    4th District, Badr City, Cairo

    2

    2

    119 sqm

    15,000 EGP/sqm

  • 10

    Apartment

    1,450,000 EGP

    شقه استلام فوري خطوات من طريق السويس المتميز بدر

    Arab City Group ( ACG ) logo image

    El Motamayez District, Badr City, Cairo

    3

    2

    120 sqm

    12,083 EGP/sqm

  • 11

    Apartment

    1,500,000 EGP

    شقة استلام فوري بمقدم ٣٠ ٪‏ كمبوند جرين مدينة بدر

    Green City for real estate logo image

    4th District, Badr City, Cairo

    2

    1

    100 sqm

    15,000 EGP/sqm

  • 10

    Apartment

    1,900,000 EGP

    شقه ناصيه خطوات من المونوريل الحي المتميز بدر

    Arab City Group ( ACG ) logo image

    El Motamayez District, Badr City, Cairo

    3

    2

    175 sqm

    10,857 EGP/sqm

  • 10

    Apartment

    1,700,000 EGP

    شقه دبل فيس بجاردن امام الخدمات الحي المتميز بدر

    Arab City Group ( ACG ) logo image

    El Motamayez District, Badr City, Cairo

    3

    2

    170 sqm

    10,000 EGP/sqm

  • 10

    Apartment

    1,850,000 EGP

    شقه دبل فيس بجاردن خطوات من الخدمات المتميز بدر

    Arab City Group ( ACG ) logo image

    El Motamayez District, Badr City, Cairo

    3

    2

    180 sqm

    10,277 EGP/sqm

  • 10

    Apartment

    1,700,000 EGP

    شقه دبل فيس بالقرب من المونوريل الحي المتميز بدر

    Arab City Group ( ACG ) logo image

    El Motamayez District, Badr City, Cairo

    3

    2

    160 sqm

    10,625 EGP/sqm

  • 12

    Apartment

    1,850,000 EGP

    شقه دبل فيس للبيع الحي المتميز بدر بالقرب من الطرق

    Arab City Group ( ACG ) logo image

    El Motamayez District, Badr City, Cairo

    3

    2

    190 sqm

    9,736 EGP/sqm

  • 14

    Apartment

    1,450,000 EGP

    شقه استلام فوري خطوات من طريق السويس المتميز بدر

    Arab City Group ( ACG ) logo image

    El Motamayez District, Badr City, Cairo

    3

    2

    120 sqm

    12,083 EGP/sqm

  • 10

    Apartment

    1,700,000 EGP

    شقه دبل فيس بجاردن بالقرب من المونوريل المتميز بدر

    Arab City Group ( ACG ) logo image

    El Motamayez District, Badr City, Cairo

    3

    2

    170 sqm

    10,000 EGP/sqm

  • 8

    Apartment

    1,850,000 EGP

    شقه دبل فيس الطرق وخدماتك حواليك الحي المتميز بدر

    Arab City Group ( ACG ) logo image

    El Motamayez District, Badr City, Cairo

    3

    2

    180 sqm

    10,277 EGP/sqm

  • 10

    Apartment

    1,700,000 EGP

    شقه دبل فيس بجاردن خطوات من الطرق الحي المتميز بدر

    Arab City Group ( ACG ) logo image

    El Motamayez District, Badr City, Cairo

    3

    2

    160 sqm

    10,625 EGP/sqm

  • 10

    Apartment

    1,850,000 EGP

    شقه دبل فيس خطوات من الخدمات الحي المتميز بدر

    Arab City Group ( ACG ) logo image

    El Motamayez District, Badr City, Cairo

    3

    2

    190 sqm

    9,736 EGP/sqm