عقارات للبيع في مدينة بدر بـ 2 مليون جنيه, صفحة 9

437 عقارات أخرى
  • 21

    شقة

    ١٬٦٥٦٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقة بالحى المتميز بدر على افضل فيو و جاردن

    Arab City Group ( ACG ) logo image

    الحي المتميز, مدينة بدر, القاهرة

    3

    2

    ١٦٥ متر مربع

    ١٠٬٠٣٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٬٧٥٥٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقتك بالحى المتميز بدر استلام 2027

    Arab City Group ( ACG ) logo image

    الحي المتميز, مدينة بدر, القاهرة

    3

    2

    ١٨٠ متر مربع

    ٩٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ١٬٧٠٦٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقتك بالحى المتمبز بدر بجوار منطفة خدمات

    Arab City Group ( ACG ) logo image

    الحي المتميز, مدينة بدر, القاهرة

    3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ١٠٬٦٦٢ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ١٬٦٥٧٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بالحى المتميز بدر بالقرب من جامعة بدر

    Arab City Group ( ACG ) logo image

    الحي المتميز, مدينة بدر, القاهرة

    3

    2

    ١٥٥ متر مربع

    ١٠٬٦٩٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٬٩٠١٬٠٠٠ جنيه

    شقة العمر بالحى المتميز بدر بجوار منطقة الخدمات

    Arab City Group ( ACG ) logo image

    الحي المتميز, مدينة بدر, القاهرة

    3

    2

    ١٩٥ متر مربع

    ٩٬٧٤٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بالحى المتميز بدر بمقدمة 35%فقط

    Arab City Group ( ACG ) logo image

    الحي المتميز, مدينة بدر, القاهرة

    3

    2

    ١٧٠ متر مربع

    ١٠٬٥٨٨ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ١٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بالحى المتميز بدر بالقسط على اربع سنوات

    Arab City Group ( ACG ) logo image

    الحي المتميز, مدينة بدر, القاهرة

    3

    2

    ١٩٠ متر مربع

    ١٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٬٧٥٢٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقتك بقلب الحى المتميز بدر بقسط على 4 سنوات

    Arab City Group ( ACG ) logo image

    الحي المتميز, مدينة بدر, القاهرة

    3

    2

    ١٧٠ متر مربع

    ١٠٬٣٠٥ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ١٬٦٥٢٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقتك بالحى المتميز بدر بالقرب من محطة القطار

    Arab City Group ( ACG ) logo image

    الحي المتميز, مدينة بدر, القاهرة

    3

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ١٢٬٢٣٧ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ١٬٧٦١٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بالحى المتمبز بدر بمقدمة 35% فقط

    Arab City Group ( ACG ) logo image

    الحي المتميز, مدينة بدر, القاهرة

    3

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ١٢٬١٤٤ جنيه/متر مربع

  • 24

    شقة

    ١٬٧٦٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بالحى المتميز بدر بالتقسيط على 4 سنوات

    Arab City Group ( ACG ) logo image

    الحي المتميز, مدينة بدر, القاهرة

    3

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ١٢٬١٣٧ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ١٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقة على طريق الاسماعلية بالقرب من محطة القطر

    Arab City Group ( ACG ) logo image

    الحي المتميز, مدينة بدر, القاهرة

    3

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ١٢٬٢٢٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٬٧٥٩٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بالحى المتميز بدر تسليم 2027

    Arab City Group ( ACG ) logo image

    الحي المتميز, مدينة بدر, القاهرة

    3

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ١٢٬١٣١ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٬٥٠٣٬٠٠٠ جنيه

    شقة العمر بالحى المتميز بدر بجوار منطقة خدمات كملة

    Arab City Group ( ACG ) logo image

    الحي المتميز, مدينة بدر, القاهرة

    3

    2

    ١١٥ متر مربع

    ١٣٬٠٦٩ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٬٥٠٣٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بالحى المتميز بدر بقسط على 4 سنوات

    Arab City Group ( ACG ) logo image

    الحي المتميز, مدينة بدر, القاهرة

    3

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ١٢٬٠٢٤ جنيه/متر مربع

  • 4

    شقة

    ١٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في الحي الاول مفروشه و متاجره

    مدينة بدر, القاهرة

    2

    1

    ١٣٠ متر مربع

    ٩٬٦١٥ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ١٬٥٠٣٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقة فى بدر بالحى المتميز بجوار منطقة الخدمات

    Arab City Group ( ACG ) logo image

    الحي المتميز, مدينة بدر, القاهرة

    3

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ١٢٬٠٢٤ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ١٬٧٥٨٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بالمتميز بدر بجوار منطقة الخدمات

    Arab City Group ( ACG ) logo image

    الحي المتميز, مدينة بدر, القاهرة

    3

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ١٢٬١٢٤ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ١٬٥٥٧٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بالحى المتميز بدر بخوار منطقة الخدمات

    Arab City Group ( ACG ) logo image

    الحي المتميز, مدينة بدر, القاهرة

    3

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ١١٬٥٣٣ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في الحي الاول مفروشه و متاجره

    مدينة بدر, القاهرة

    3

    1

    ١٣٠ متر مربع

    ١٠٬٣٨٤ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في شماليه أمام المترو

    مدينة بدر, القاهرة

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٦٬٩٤٤ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ١٬٦٠٣٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقتك بالمتميز بدر بجوار منطقة الخدمات

    Arab City Group ( ACG ) logo image

    الحي المتميز, مدينة بدر, القاهرة

    3

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ١٣٬٣٥٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٬٥٥٦٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقتك فى ارقى مكان بالمتميز بدر بمقدم 35%فقط

    Arab City Group ( ACG ) logo image

    الحي المتميز, مدينة بدر, القاهرة

    3

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ١١٬٥٢٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٬٧٠٢٬٠٠٠ جنيه

    شقة العمر تبدا من الحى المتميز بدر بمقدم 35%

    Arab City Group ( ACG ) logo image

    الحي المتميز, مدينة بدر, القاهرة

    3

    2

    ١٦٥ متر مربع

    ١٠٬٣١٥ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ١٬٦٥٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بالمتميز بدر بأطول فترة سداد تصل ل4 سنين

    Arab City Group ( ACG ) logo image

    الحي المتميز, مدينة بدر, القاهرة

    3

    2

    ١٦٥ متر مربع

    ١٠٬٠٣٠ جنيه/متر مربع