عقارات للبيع في مدينة بدر بـ 2 مليون جنيه, صفحة 6

437 عقارات أخرى
  • 6

    شقة

    ١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقق في كمبوند جرين لايف بمقدم 30%

    مدينة بدر, القاهرة

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 190م بالمتميز شمالي امام مركز الطب عالمي

    Arab City Group ( ACG ) logo image

    الحي المتميز الشمالى, مدينة بدر, القاهرة

    3

    2

    ١٩٠ متر مربع

    ٩٬٢١٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٬٤٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 120م بحديقة استلام فوري خطوات من هايبر1

    متصدر

    Arab City Group ( ACG ) logo image

    الحي المتميز, مدينة بدر, القاهرة

    3

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ١٢٬٠٨٣ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 145م بواجهة مميزة في الحي المتميز استلام 2026

    Arab City Group ( ACG ) logo image

    الحي المتميز, مدينة بدر, القاهرة

    3

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ١٢٬٠٦٨ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 140م متاحة بالحي متميز بدر قريب من حزام الاخضر

    Arab City Group ( ACG ) logo image

    الحي المتميز, مدينة بدر, القاهرة

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ١٢٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 120م مميزة بالمنطقة الأولى قرب طريق السويس

    Arab City Group ( ACG ) logo image

    الحي المتميز, مدينة بدر, القاهرة

    3

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ١٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٬٥٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقتين للبيع في الحي المتميز أمام مول مصر

    الحي المتميز, مدينة بدر, القاهرة

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ١٠٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع مفروشه و متاجره في الحي الاول

    مدينة بدر, القاهرة

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ١٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقق للبيع في الحي المتميز أمام هايبر وان

    الحي المتميز, مدينة بدر, القاهرة

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٨٬٩٢٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في مدينه بدر بمساحه175م

    Arab City Group ( ACG ) logo image

    الحي المتميز, مدينة بدر, القاهرة

    3

    2

    ١٧٥ متر مربع

    ١٠٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقق للبيع في الحي المتميز

    الحي المتميز, مدينة بدر, القاهرة

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٨٬٩٢٨ جنيه/متر مربع

  • 8

    دوبلكس

    ١٬٥٥٥٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس للبيع في الحي المتميز بسعر لقطه

    الحي المتميز, مدينة بدر, القاهرة

    6

    4

    ٢٧٠ متر مربع

    ٥٬٧٥٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    دوبلكس

    ١٬٤٥٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس للبيع .. بالحي المتميز .. بمساحة 320 متر ..

    مدينة بدر, القاهرة

    5

    3

    ٣٢٠ متر مربع

    ٤٬٥٣١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في مدينه بدر بالقرب من المركز الطبي

    Arab City Group ( ACG ) logo image

    الحي المتميز الشمالى, مدينة بدر, القاهرة

    3

    2

    ١٥٥ متر مربع

    ٩٬٦٧٧ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ١٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في المتميز الشمالي امام القطار الكهربائي

    Arab City Group ( ACG ) logo image

    الحي المتميز الشمالى, مدينة بدر, القاهرة

    3

    2

    ٢٠٠ متر مربع

    ٩٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في المتميز الشمالي باقل مقدم سنتين تقسيط

    Arab City Group ( ACG ) logo image

    الحي المتميز, مدينة بدر, القاهرة

    3

    2

    ١٧٥ متر مربع

    ١٠٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع بالحي المتميز بالقرب من العاصمه الاداريه

    Arab City Group ( ACG ) logo image

    الحي المتميز, مدينة بدر, القاهرة

    3

    2

    ١٨٠ متر مربع

    ١٠٬٢٧٧ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في مدينه بدر بمساحه 160م في اميز المواقع

    Arab City Group ( ACG ) logo image

    الحي المتميز, مدينة بدر, القاهرة

    3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ١٠٬٦٢٥ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في المتميز الجنوبي في اميز المواقع

    Arab City Group ( ACG ) logo image

    الحي المتميز, مدينة بدر, القاهرة

    3

    2

    ١٩٠ متر مربع

    ٩٬٢١٠ جنيه/متر مربع

  • 3

    شقة

    ١٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 162م تطل مباشرة على الحزام الأخضر مدينة بدر

    sherwoods property logo image

    مدينة بدر, القاهرة

    3

    2

    ١٦٢ متر مربع

    ١٠٬١٨٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في المتميز الجنوبي امام العاصمه الاداريه

    Arab City Group ( ACG ) logo image

    مدينة بدر, القاهرة

    3

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ١٢٬٠٦٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في المتميز الجنوبي امام القطار الكهربائي

    Arab City Group ( ACG ) logo image

    مدينة بدر, القاهرة

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ١٢٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في مدينه بدر في الحي المتميز الجنوبي

    Arab City Group ( ACG ) logo image

    مدينة بدر, القاهرة

    3

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ١٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في مدينه بدر علي طريق السويس مباشره

    Arab City Group ( ACG ) logo image

    مدينة بدر, القاهرة

    3

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ١١٬١١١ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في مدينه بدر بمساحه120م المتيمز الجنوبي

    Arab City Group ( ACG ) logo image

    مدينة بدر, القاهرة

    3

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ١٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع