عقارات للبيع في مدينة القاهرة الجديدة بـ 2 مليون جنيه, صفحة 20

2,124 عقارات أخرى
  • 16

    شقة

    ١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم الان شقه بجاردن فيMV ب1.5مليون مقدم او كاش9

    Property Hills... logo image

    ماونتن فيو 1.1, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ١٠٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم الان شقه بجاردن فيMV ب1.5مليون مقدم او كاش9

    Property Hills... logo image

    ماونتن فيو هايد بارك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ١٠٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم الان شقه بجاردن فيMV ب1.5مليون مقدم او كاش9

    Property Hills... logo image

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ١٠٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٧٩٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فورا شقتك متشطبة بجوار هايد بارك بالتجمع

    Roots Real Estate logo image

    سنشري سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٦٣ متر مربع

    ٤٤٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم الان شقه بجاردن فيMV ب1.5مليون مقدم او كاش9

    Property Hills... logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ١٠٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٣٧٥٬٠٠٠ جنيه

    استثمر الآن في TELAL EAST فيو مباشر على اللاجون!!!

    Realtors logo image

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٣ متر مربع

    ١٤٬٥٧٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٣٧٥٬٠٠٠ جنيه

    استثمر الآن في TELAL EAST فيو مباشر على اللاجون!!!

    Realtors logo image

    تلال إيست, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٣ متر مربع

    ١٤٬٥٧٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    تاون هاوس

    ٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس استلام فوري بمقدم 10٪ واقساط علي 10 سنين

    Houseology logo image

    كريك تاون, التجمع الاول, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٥ متر مربع

    ١٣٬٥١٣ جنيه/متر مربع

  • 16

    تاون هاوس

    ٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس استلام فوري بمقدم 10٪ واقساط علي 10 سنين

    Houseology logo image

    كريك تاون, التجمع الاول, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٥ متر مربع

    ١٣٬٥١٣ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ١٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة للبيع استوديو مميزة للسكن أو الاستثمار فندقى

    MRG Real Estate logo image

    قطامية جيت, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٦٣ متر مربع

    ٢٠٬٦٣٤ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ١٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    باقل مقدم شقه تكمله اقساط غرفتين مشروع قطامية جيت

    MRG Real Estate logo image

2

    1

    ٨٧ متر مربع

    ١٤٬٣٦٧ جنيه/متر مربع

  • 16

    تاون هاوس

    ٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس استلام فوري بمقدم 10٪ واقساط علي 10 سنين

    Houseology logo image

    كريك تاون, التجمع الاول, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٥ متر مربع

    ١٣٬٥١٣ جنيه/متر مربع

  • 16

    تاون هاوس

    ٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس استلام فوري بمقدم 10٪ واقساط علي 10 سنين

    Houseology logo image

    كريك تاون, التجمع الاول, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٥ متر مربع

    ١٣٬٥١٣ جنيه/متر مربع

  • 16

    تاون هاوس

    ٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس استلام فوري بمقدم 10٪ واقساط علي 10 سنين

    Houseology logo image

    كريك تاون, التجمع الاول, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٥ متر مربع

    ١٣٬٥١٣ جنيه/متر مربع

  • 16

    تاون هاوس

    ٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس استلام فوري بمقدم 10٪ واقساط علي 10 سنين

    Houseology logo image

    كريك تاون, التجمع الاول, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٥ متر مربع

    ١٣٬٥١٣ جنيه/متر مربع

  • 16

    تاون هاوس

    ٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس استلام فوري بمقدم 10٪ واقساط علي 10 سنين

    Houseology logo image

    كريك تاون, التجمع الاول, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٥ متر مربع

    ١٣٬٥١٣ جنيه/متر مربع

  • 16

    تاون هاوس

    ٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس استلام فوري بمقدم 10٪ واقساط علي 10 سنين

    Houseology logo image

    كريك تاون, التجمع الاول, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٥ متر مربع

    ١٣٬٥١٣ جنيه/متر مربع

  • 16

    تاون هاوس

    ٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس استلام فوري بمقدم 10٪ واقساط علي 10 سنين

    Houseology logo image

    كريك تاون, التجمع الاول, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٥ متر مربع

    ١٣٬٥١٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 106 متر متشطبة بالتكيفات بمقدم و اقساط 10 سنين

    property hills Elite logo image

    زيد إيست, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٠٦ متر مربع

    ١٨٬٨٦٧ جنيه/متر مربع

  • 16

    تاون هاوس

    ٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس استلام فوري بمقدم 10٪ واقساط علي 10 سنين

    Houseology logo image

    كريك تاون, التجمع الاول, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٥ متر مربع

    ١٣٬٥١٣ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفة نوم بمقدم 150 الف فقط تقسيط 9 سنوات

    Towers Map logo image

    سولاي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٤٨ متر مربع

    ٦٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 114 متر متشطبة بالتقسيط على 10 سنين فى التجمع

    property hills Elite logo image

2

    2

    ١١٤ متر مربع

    ١٧٬٥٤٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع في التجمع من بأقل سعر من هايد بارك

    متصدر

    Oaks Real Estate logo image

    جاردنفيل, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    5

    ٢٠٠ متر مربع

    ١٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٢٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 125م استلام فورى فى الاندلس -التجمع 5

    Envigo Real Estate logo image

    الاندلس العائلي, حى الاندلس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    1

    ١٢٥ متر مربع

    ٢٢٬٤٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة في هايد بارك بمقدم 2 مليون-برايم لوكيشن

    Coldwell Banker- The Blues logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ١٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع