عقارات للبيع في مدينة القاهرة الجديدة بـ 2 مليون جنيه, صفحة 23

2,124 عقارات أخرى
  • 15

    شقة

    ١٬٣٠٩٬٠٠٠ جنيه

    شقه استلام فوري متشطبه قسط ربع سنوي278الف بسعر8.5م

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٦ متر مربع

    ٧٬٤٣٧ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بالتقسيط في اللولوة بيع 123م استلام فوري

    متصدر

    عمارات الاندلس, حى الاندلس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    1

    ١٢٣ متر مربع

    ١٥٬٠٤٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٢٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    في كمبوند سكن مصر ناصية غير مجروحة

    عمارات الاندلس, حى الاندلس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    1

    ١١٥ متر مربع

    ٢٤٬٧٨٢ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٬٨٣٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في التجمع الخامس بيت الوطن الحي الاول

    شركة البحيري جروب logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ٢١٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٢٬٤٦٢٬٠٠٠ جنيه

    شقه فوري جنب قطاميه هايتس مقدم2.4م سعر9.8م كاش

    متصدر

    ستون ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ١٤٬٠٦٨ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٢٬٩٨٨٬٥٦٣ جنيه

    سعر مميز جدا في كمبوند كافالي - بيت الوطن

    Feeds logo image

    كافالي ريزيدينس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٠١ متر مربع

    ٢٩٬٥٨٩ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع ف افلين المستثمرين الشمالية جوار جاردن 8

    M.S.K Real Estate logo image

    شارع صلاح الدين عبد الكريم, المستثمرين الشمالية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٧٢ متر مربع

    ٩٬٣٠٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع ٩٤م قطاميه جيت بسعر مميز لسرعه البيع

    Homes Real Estate logo image

    قطامية جيت, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    1

    ٩٥ متر مربع

    ٢٤٬٢١٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 110م كومبلكس قطامية جيت استلام فورى بسعر مميز

    متصدر

    Homes Real Estate logo image

2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ٢٣٬٦٣٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقة فاخرة 120م بحديقة خاصة 70م بمقدم 2 مليون

    بروبيرتي هيلز ون logo image

    ذا ادريس ايست, شارع التسعين, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ١٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو بأرخص سعر في الماركت لوكيشن مميز وبحري

    Right Direction logo image

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    استوديو

    1

    ٥٨ متر مربع

    ٥١٬٧٢٤ جنيه/متر مربع

  • 7

    (بنتهاوس (روف

    ١٬٩٤٠٬٠٠٠ جنيه

    بسعر لقطة 140م استلام فورى 9.700.000 ويوجد تقسيط

    Property Hills... logo image

    ذا هيلز آت ستون بارك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ١٣٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 7

    (بنتهاوس (روف

    ١٬٩٤٠٬٠٠٠ جنيه

    بسعر لقطة 140م استلام فورى 9.700.000 ويوجد تقسيط

    Property Hills... logo image

    ستون بارك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ١٣٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 7

    (بنتهاوس (روف

    ١٬٩٤٠٬٠٠٠ جنيه

    بسعر لقطة 140م استلام فورى 9.700.000 ويوجد تقسيط

    Property Hills... logo image

3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ١٣٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فورا شقه مودرن ادفع 1.500.000 اوكاش9.900.000

    Property Hills... logo image

    جاليريا مون فالى, المستثمرين الجنوبية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ١٣٠ متر مربع

    ١١٬٥٣٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فورا 3 غرف 164م ادفع 3مليون اوكاش12.470.00

    Property Hills... logo image

    الباتيو اورو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٤ متر مربع

    ١٨٬٢٩٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة للبيع في الباتيو فيدا اقل من سعر الشركة

    Western House logo image

    الباتيو فيدا, التجمع السادس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٨ متر مربع

    ١٧٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقق فندقية

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو فندقي متشطب بالتكييفات وإدارة فندقية

    Egypt Best Properties logo image

    تلال إيست, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٥٠ متر مربع

    ٦٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٬٢٧٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فوري شقه اطلاله وهميه مزدوجهLandscape و Pool

    Falcon for Real Estate logo image

4

    4

    ١٥٥ متر مربع

    ١٤٬٦٤٥ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٢٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 145م فوري نصف تشطيب فيو مفتوح الدور التاني

    Aqar Misr logo image

    عمارات الاندلس, حى الاندلس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ١٩٬٣١٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١٬٨٦٩٬٠٠٠ جنيه

    شقه بموقع مميز في كمبوند لايف وايز التجمع الخامس

    ABAZA for real estate logo image

    طريق السويس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٣٥ متر مربع

    ١٣٬٨٤٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    تاون هاوس

    ٢٬٥٤٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس كورنر مبني بالتجمع بالتقسيط علي 10سنوات

    متصدر

    GCR Developments logo image

    ذا كريست, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ١٩٠ متر مربع

    ١٣٬٣٦٨ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ١٬١٧٣٬٣٧٠ جنيه

    شقه 201م للبيع متشطبه في قلب التجمع بمقدم 5% فقط

    متصدر

    GCR Developments logo image

    ساحة ريجنت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٠١ متر مربع

    ٥٬٨٣٧ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٢٬٢٩٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا إستلام فوري دايركت على طريق السويس بالقسط ع8س

    متصدر

    GCR Developments logo image

    كريك تاون, التجمع الاول, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ١٨٥ متر مربع

    ١٢٬٣٧٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٢٧٨٬٦٠٠ جنيه

    بمقدم2,278,600 شقه [كورنر] اطلاله مباشر عMEGA POOL

    Falcon for Real Estate logo image

2

    2

    ٥٥ متر مربع

    ٤١٬٤٢٩ جنيه/متر مربع