عقارات للبيع في مدينة القاهرة الجديدة بـ مليون جنيه, صفحة 5

585 عقارات أخرى
  • 10

    شقة

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبه بسعر مميز للبيع في ماونتن فيو اي سيتي

    Zein for real estate logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٥٥ متر مربع

    ٦٤٥ جنيه/متر مربع

  • 14

    دوبلكس

    ١١٧٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس للبيع في حي جنوب الاكاديمية

    Zein for real estate logo image

    المنطقة ه, حى جنوب الاكايمية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    4

    ٣٥٠ متر مربع

    ٣٣٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٤٢٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقله مفروشه هايد بارك التجمع الخامس ٤٠٠ متر

    Zein for real estate logo image

    هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    4

    ٤٠٠ متر مربع

    ١٬٠٥٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    دوبلكس

    ١١٧٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس للبيع في حي جنوب الاكاديمية

    Zein for real estate logo image

5

    4

    ٣٥٠ متر مربع

    ٣٣٤ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بكمبوند اي سيتي ماونتن فيو ارضي بجنينه 110 متر

    Zein for real estate logo image

2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ٩٬٠٩٠ جنيه/متر مربع

  • ٢٧ ريزيندس

    السعر عند الإطلاق:

    قريباً

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    Tameer
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة

    4 غرفة

  • 10

    فيلا

    ٣٢٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس سوبر لوكس للبيع في ميفيدا

    Zein for real estate logo image

    ميفيدا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ٢٧٧ متر مربع

    ١٬١٥٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بكمبوند اي سيتي ماونتن فيو ارضي بجنينه 110 متر

    Zein for real estate logo image

2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ٩٠٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٤٥٬٠٠٠ جنيه

    شقه 3 غرف جاهزه للمعيشه سور بسور مع السوق الشرقي..

    Falcon for Real Estate logo image

    جايد ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٣٬٦٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥١٥٬٠٠٠ جنيه

    شقه غرفتين علي طريق السويس في تاج سيتي بخصم 50%

    Falcon for Real Estate logo image

    شاليا تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١١٤ متر مربع

    ٤٬٥١٧ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٨٨٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 3 غرف بجوار هايدبارك للبيع بدون مقدم

    Falcon for Real Estate logo image

    جلين, التجمع السادس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٥٬٨٦٦ جنيه/متر مربع

  • جولدن سكوير

    السعر عند الإطلاق:

    قريباً

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    IL Cazar Developments
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة
  • 10

    شقة

    ٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    لقطه بخصم 40%شقه بأفضل سعر بفيو مفتوح بحري بالكامل

    Falcon for Real Estate logo image

    ستون ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام فوري شقة171م كورنر فيو مفتوح ع مساحات خضراء

    Falcon for Real Estate logo image

    ذا ادريس ايست, شارع التسعين, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ١٧١ متر مربع

    ٥٬٨٤٧ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام فوري شقة160م كورنر فيو مفتوح ع مساحات خضراء

    Falcon for Real Estate logo image

3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٥٬٩٣٧ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام فوري شقة140م كورنر فيو مفتوح ع مساحات خضراء

    Falcon for Real Estate logo image

3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٥٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٨٢٧٬٠٣١ جنيه

    فيلا 461 م² قسط ربع سنوي ٨٠٠ الف، سعر كاش 19 مليون

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٤٦١ متر مربع

    ١٬٧٩٣ جنيه/متر مربع

  • جايد هيلز

    السعر عند الإطلاق:

    قريباً

    المطور العقاري
    Qatari Diar
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,التجمع الخامس,كمبوندات التجمع الخامس,سيتي جيت

    4 - 5 غرفة

  • 10

    فيلا

    ٨٢٧٬٠٣١ جنيه

    فيلا 461 م² قسط ربع سنوي ٨٠٠ الف، سعر كاش 19 مليون

    متصدر

    الباتيو اورو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٤٦١ متر مربع

    ١٬٧٩٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٨٢٧٬٠٣١ جنيه

    فيلا 461 م² قسط ربع سنوي ٨٠٠ الف، سعر كاش 19 مليون

4

    4

    ٤٦١ متر مربع

    ١٬٧٩٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٨٢٧٬٠٣١ جنيه

    فيلا 461 م² قسط ربع سنوي ٨٠٠ الف، سعر كاش 19 مليون

4

    4

    ٤٦١ متر مربع

    ١٬٧٩٣ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفتين متشطبة في كمبوند مايان قسط علي 10 سنوات

    متصدر

    GCR Developments logo image

    سوان ليك ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    1

    ٩٩ متر مربع

    ٨٬٥٨٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٨٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 3 غرف بالتجمع5 متشطبه+Acs مقدم 280ألف توتال 9م

    تلال إيست, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٣٤ متر مربع

    ٢٬٠٨٩ جنيه/متر مربع

  • ديفيرا الأندلس ١

    السعر عند الإطلاق:

    قريباً

    خطة السداد: 25
    المطور العقاري
    Devera Developments
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة
  • 12

    شقة

    ١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس مع جاردن باقل مقدم + قسط 12 سنه Prime Spot

    Falcon for Real Estate logo image

    غرب الجولف, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    5

    ٢٤٩ متر مربع

    ٤٬٠١٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه استلام شهور تقسيط ع10سنين-10د من المطار

    Falcon for Real Estate logo image

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ٩٠ متر مربع

    ١١٬١١١ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا كبيرة مودرن سوبرلوكس بمقدم 900 ألف اوكاش19.8م

    Property Hills... logo image

4

    4

    ٢٦٤ متر مربع

    ٣٬٤٠٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٩٠٬٠٠٠ جنيه

    بأقل سعر!! ومقدم 890 الف شقه للبيع فى هايد بارك

    Falcon for Real Estate logo image

    هايد بارك سنترال, التجمع السادس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٨٬٩٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا كبيرة مودرن سوبرلوكس بمقدم 900 ألف اوكاش19.8م

    Property Hills... logo image

4

    4

    ٢٦٤ متر مربع

    ٣٬٤٠٩ جنيه/متر مربع

  • اب تيرن بيت الوطن

    السعر عند الإطلاق:

    قريباً

    خطة السداد: 30
    المطور العقاري
    Upturn Development
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة