عقارات للبيع في مدينة القاهرة الجديدة بـ مليون جنيه, صفحة 6

585 عقارات أخرى
  • 11

    فيلا

    ٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا كبيرة مودرن سوبرلوكس بمقدم 900 ألف اوكاش19.8م

    Property Hills... logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٦٤ متر مربع

    ٣٬٤٠٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا كبيرة مودرن سوبرلوكس بمقدم 900 ألف اوكاش19.8م

    Property Hills... logo image

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٦٤ متر مربع

    ٣٬٤٠٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام فوري مليون بس | شقه 130م بجاردن 50م مميزه

    Falcon for Real Estate logo image

    كريك تاون, التجمع الاول, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٢٨ متر مربع

    ٧٬٨١٢ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٠٣٬٥٠٠ جنيه

    شقة بفيو واجهتين على Landscape بالقرب من المطار

    Falcon for Real Estate logo image

    ستون ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١١٥ متر مربع

    ٤٬٣٧٨ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٧٢٢٬٠٠٠ جنيه

    اقرب استلام شقة في قلب الجولدن سكوير بمقدم 722 الف

    Falcon for Real Estate logo image

    ايستاون, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٧٥ متر مربع

    ٩٬٦٢٦ جنيه/متر مربع

  • لافاونتين بروفينس

    السعر عند الإطلاق:

    قريباً

    خطة السداد: 8
    المطور العقاري
    ARCO Developments
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,التجمع الخامس,كمبوندات التجمع الخامس,لافونتين

    2 - 3 غرفة

  • 10

    فيلا

    ١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مقدم 1,000,000ج=ارضي+اول+روف+جاردن 130م+تشطيب كامل

    Falcon for Real Estate logo image

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    3

    ١٦٨ متر مربع

    ٥٬٩٥٢ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه 166م 3غرف في تاج سيتي بخصم 50% للكاش!!

    Step One Real Estate logo image

3

    3

    ١٦٦ متر مربع

    ٤٬٢١٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٨٨٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 3 غرف بجوار هايدبارك للبيع بدون مقدم

    Falcon for Real Estate logo image

    جلين, التجمع السادس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٥٬٨٦٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٦٧١٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مودرن كبيرة قسط ربع سنوي671 ألف اوكاش15.900م

    Property Hills... logo image

    ميفيدا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    4

    ٢٣٠ متر مربع

    ٢٬٩١٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٦٧١٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مودرن كبيرة قسط ربع سنوي671 ألف اوكاش15.900م

    Property Hills... logo image

    ايفر نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    4

    ٢٣٠ متر مربع

    ٢٬٩١٧ جنيه/متر مربع

  • سيزونز ريزيدنس

    السعر عند الإطلاق:

    قريباً

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    Hassan Allam Holding
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,امتداد المستثمرين الشمالية,سيزونز ريزيدنس
  • 10

    شقة

    ٣٢١٬٥٠٠ جنيه

    شقة غرفتين برايم لوكيشن جولدن سكوير بقسط 321.500

    Falcon for Real Estate logo image

    ذا ادريس ايست, شارع التسعين, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١١١ متر مربع

    ٢٬٨٩٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٣٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفتين بفيو واجهتين على LAndscape مقدم 535 الف

    Falcon for Real Estate logo image

2

    2

    ١١٥ متر مربع

    ٤٬٦٥٢ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام فوري شقة160م كورنر فيو مفتوح ع مساحات خضراء

    Falcon for Real Estate logo image

3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٥٬٩٣٧ جنيه/متر مربع

  • 22

    شقة

    ٧٧٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه غرفه للبيع متشطبه بالتقسيط على 9 سنين في سعاده

    متصدر

    GCR Developments logo image

    كومباوند سعاده, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٧١ متر مربع

    ١٠٬٨٤٥ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٥٣٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة بتقسيمة مميزة فيو Landscape مقدم535الفVIPلوكيش

    Falcon for Real Estate logo image

    جايد ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١١٥ متر مربع

    ٤٬٦٥٢ جنيه/متر مربع

  • أبتيرن - النرجس الجديدة

    السعر عند الإطلاق:

    قريباً

    خطة السداد: 30
    المطور العقاري
    Upturn Development
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,النرجس الجديدة
  • 10

    شقة

    ١١٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة 215 م للايجار-3 غرف -بموقع مميز -Mivida

    AK Circle logo image

3

    4

    ٢١٥ متر مربع

    ٥١١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مقدم 900,000ج = 3 غرف+3 حمام+جاردن 74م+تشطيب كامل

    Falcon for Real Estate logo image

    سيتي جيت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٣ متر مربع

    ٥٬٢٠٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام فوري متشطبة اقساط 10 سنين امام الرحاب

    Falcon for Real Estate logo image

2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ٨٬٦٣٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    بفيو landscape شقة 3 غرف اقساط 12 سنه بمقدم650 الف

    Falcon for Real Estate logo image

    بلوتري كومباوند, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٦ متر مربع

    ٣٬٩١٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٤٥٬٠٠٠ جنيه

    شقه 3 غرف جاهزه للمعيشه سور بسور مع السوق الشرقي..

    Falcon for Real Estate logo image

3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٣٬٦٣٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    باقل مقدم5 % شقه(176م) بفيو خرافى على اللاند سكيب

    Falcon for Real Estate logo image

3

    2

    ١٧٦ متر مربع

    ٣٬٩٧٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    كورنر فيو مفتوح لاندسكيب + جاردن تقسيط 7 سنوات

    Falcon for Real Estate logo image

    كريك تاون, التجمع الاول, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٧٬٦٩٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٤٠٬٦٠٠ جنيه

    شقة 219 متر – استلام فوري – واجهة بحري – في قلب ا

    Zein for real estate logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢١٩ متر مربع

    ٢٬٤٦٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٣١٬٢٥٠ جنيه

    افضل فرصه للاستثمار في بيت الوطن القطعه i134

    Zein for real estate logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٥ متر مربع

    ٢٬٣٣١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٨٠٬٧٥٠ جنيه

    القطعه G99 الحى الرابع القطعه بانوراما على شا.

    Zein for real estate logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٧ متر مربع

    ٢٬٣٢٢ جنيه/متر مربع