عقارات للبيع في مدينة القاهرة الجديدة بـ مليون جنيه, صفحة 2

585 عقارات أخرى
  • 10

    (بنتهاوس (روف

    ٧٦٢٬٢٠٠ جنيه

    امتلك شقتك بمقدم 0% مساحه 140 متر+ 24م

    Zein for real estate logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٥٬٠٨١ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٥٩٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع بسعر لقطه في بيت وطن وفرصه للاستثمار

    Zein for real estate logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ٢٠١ متر مربع

    ٢٬٩٣٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٥٦٬١٠٠ جنيه

    شقه 147م مقدم 175 الف فقط بالتقسيط 6 سنوات

    Zein for real estate logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٢٬٩٦٧ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٣٠٣٬٠٠٠ جنيه

    شقه ارضي بجاردن ١٣٠ متر جاردن ١٣٥ متر كورنر

    Zein for real estate logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٠١ متر مربع

    ١٬٥٠٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٥٦٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم 5% = 178 الف فقط تقدر تتعاقد على شقة 147 متر

    Zein for real estate logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٢٬٩٦٦ جنيه/متر مربع

  • ليان

    السعر عند الإطلاق:

    قريباً

    خطة السداد: 20
    المطور العقاري
    Manazel Developments
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,التجمع الخامس,كمبوندات التجمع الخامس,ليان ريزيدنس

    3 - 4 غرفة

  • 9

    شقة

    ٧٦٢٬٢٠٠ جنيه

    امتلك شقتك في بيت الوطن بمقدم 0%مساحه 140 متر+ 24م

    Zein for real estate logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٤٠ متر مربع

    ١٩٬٠٥٥ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٧٥٧٬٠٠٠ جنيه

    لفتره محدوده امتلك شقتك115م بخصم50%بكمبوندتاج سيتي

    Step One Real Estate logo image

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١١٥ متر مربع

    ٦٬٥٨٢ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٦٦٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ارضي بحديقه واسعه تطل علي مساحات خضراءبخصم 50%

    Step One Real Estate logo image

2

    1

    ١١٥ متر مربع

    ٥٬٧٣٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٨٤٬٨٥٠ جنيه

    شقه كامله التشطيب ف كمبوند سعاده بمقدم 5%

    Falcon for Real Estate logo image

    كومباوند سعاده, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٦٠ متر مربع

    ٦٬٤١٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    دوبلكس

    ٨٨٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبليكس للبيع مساحته 225م +126م رووف عليه خصم 50%

    Step One Real Estate logo image

4

    3

    ٢٢٥ متر مربع

    ٣٬٩١١ جنيه/متر مربع

  • اورلا ريزيدنس

    السعر عند الإطلاق:

    قريباً

    خطة السداد: 15
    المطور العقاري
    IWAN Developments
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,اورلا ريزيدينس

    1 - 3 غرفة

  • 11

    شقة

    ٧٥٨٬٤٠٠ جنيه

    بنتهاوس 3 غرف جاهز للمعيشه بجوار السوق الشرقي

    Falcon for Real Estate logo image

    امتداد الرحاب, الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٣ متر مربع

    ٤٬٩٥٦ جنيه/متر مربع

  • 24

    شقة

    ٥٧٠٬٦٠٠ جنيه

    غرفة 87م مميزة للبيع في جراند لين اقساط تصل ل 14س

    متصدر

    GCR Developments logo image

    جراند لين،, التجمع السادس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    2

    ٨٧ متر مربع

    ٦٬٥٥٨ جنيه/متر مربع

  • 16

    تاون هاوس

    ٨٥٣٬٠٠٠ جنيه

    امتلك فيلا في قلب التجمع بالتقسيط على 10 سنوات

    متصدر

    GCR Developments logo image

    ازار ليجاسي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ١٧٢ متر مربع

    ٤٬٩٥٩ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٩٨٧٬٧٢٩ جنيه

    شقة 160م فيو خيالي علي lagoon استلام فوري بالتقسيط

    Falcon for Real Estate logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٦٬١٧٣ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٩٨٧٬٧٢٩ جنيه

    شقة 160م فيو خيالي علي lagoon استلام فوري بالتقسيط

    Falcon for Real Estate logo image

3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٦٬١٧٣ جنيه/متر مربع

  • سبكتروم

    السعر عند الإطلاق:

    قريباً

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    Sodic
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة
  • 10

    شقة

    ٦٣١٬٥٢٠ جنيه

    شقة 101م علي واجهتين متشطبه ultra modern بفيو VIP

    Falcon for Real Estate logo image

    جايد ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٠١ متر مربع

    ٦٬٢٥٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٥٠٬٠٠٠ جنيه

    اسكن فى تاج سيتى شقة للبيع 115م مقدم 550 الف

    متصدر

    Step One Real Estate logo image

    شاليا تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١١٥ متر مربع

    ٤٬٧٨٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٢٠٬٠٠٠ جنيه

    افضل تقسيمة شقة بفيو بحري واجهتين بمقدم 520 الف

    Falcon for Real Estate logo image

2

    2

    ١١٧ متر مربع

    ٤٬٤٤٤ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٥٢٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم شقتك في افضل لوكيشن في الاندلس 1

    Zein for real estate logo image

    الاندلس العائلي, حى الاندلس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٨٠ متر مربع

    ٢٬٨٨٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    كورنر فيو مفتوح لاندسكيب + جاردن تقسيط 7 سنوات

    Falcon for Real Estate logo image

    كريك تاون, التجمع الاول, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٧٬٦٩٢ جنيه/متر مربع

  • مكاني

    السعر عند الإطلاق:

    قريباً

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    El Mansour Developments
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,القطامية,كمبوندات القطامية,مكاني

    2 - 3 غرفة

  • 13

    شقة

    ٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام فوري شقة160م كورنر فيو مفتوح ع مساحات خضراء

    Falcon for Real Estate logo image

    ذا ادريس ايست, شارع التسعين, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٥٬٩٣٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٧٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بحري فيو خيالي علي landscape بالتجمع بالتقسيط

    Falcon for Real Estate logo image

2

    2

    ١١٥ متر مربع

    ٤٬٩٥٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٥٤٨٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مودرن كبيرة قسط ربع سنوي548ألف اوكاش18.500م

    Property Hills... logo image

    ميفيدا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    4

    ٢٣٠ متر مربع

    ٢٬٣٨٢ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٥١٠٬٠٠٠ جنيه

    بكمبوند بالم هيلز شقة للبيع متشطبه قسط علي 10 سنين

    Oaks Real Estate logo image

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٣١ متر مربع

    ٣٬٨٩٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٧٨٬٠٠٠ جنيه

    شقة ارضي متشطبة بـ14 مليون كاش او 678الف ربع سنوي

    مدينة الباتيو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٤ متر مربع

    ٤٬١٣٤ جنيه/متر مربع

  • أبتيرن - الأندلس

    السعر عند الإطلاق:

    قريباً

    خطة السداد: 35
    المطور العقاري
    Upturn Development
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,حى الاندلس