عقارات للبيع في السويس بـ 2 مليون جنيه, صفحة 8

769 عقارات أخرى
  • 11

    شاليه

    ٢٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع بانوراما بورتو السخنه

    El-Moustafa For Real Estate logo image

    بانوراما, بورتو السخنة, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٢٣٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٢٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع هاواين بورتو السخنه

    El-Moustafa For Real Estate logo image

    هاوايان, بورتو السخنة, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٢٣٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع بالحدائق المعلقه بورتو السخنه

    El-Moustafa For Real Estate logo image

    الحدائق المعلقة, بورتو السخنة, العين السخنة, السويس

    1

    1

    ٥٧ متر مربع

    ٢٨٬٠٧٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع بالحدايق المعلقه بورتو السخنه

    El-Moustafa For Real Estate logo image

    الحدائق المعلقة, بورتو السخنة, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٢٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٥٦٠٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم 560الف شالية عالبحر متشطب بالتكيفات بورتو

    Falcon for Real Estate logo image

    تلال السخنة, العين السخنة, السويس

    1

    1

    ٦٥ متر مربع

    ٨٬٦١٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٦٣٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه تلال السخنه متشطب بالتكيفات والمطبخ ع البحر

    Falcon for Real Estate logo image

    تلال السخنة, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ١٢٦ متر مربع

    ٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شاليه

    ١٬٥٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية مميز فيو كامل علي البحر بالحدائق المعلقة

    متصدر

    Arsam Real-estate logo image

    الحدائق المعلقة, بورتو السخنة, العين السخنة, السويس

    1

    1

    ٥٧ متر مربع

    ٢٧٬١٩٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك فيلا خاصة بمقدم 1,5 مليون متشطبة ازها السخنة

    Falcon for Real Estate logo image

    أزهى, العين السخنة, السويس

    5

    5

    ٣١٥ متر مربع

    ٩٬٥٢٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٢٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه متشطب فوري فالحدائق المعلقة

    متصدر

    Lennar For Real Estate logo image

    الحدائق المعلقة, بورتو السخنة, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٢١٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٢٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شاليه بفرش ممتاز واحدث الاجهزة عالبحر 100م!!

    Lennar For Real Estate logo image

    الحدائق المعلقة, بورتو السخنة, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٢١٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شاليه

    ١٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه أرضي بجنينة للبيع في Golden Coast صف اول

    sms for RealEstate logo image

    جولدن كوست, العين السخنة, السويس

    استوديو

    1

    ٦٠ متر مربع

    ٢٨٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٢٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شالية فيو مميز في مرحلة الووترفرونت -بورتو

    متصدر

    Arsam Real-estate logo image

    ووتر فرونت, بورتو السخنة, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ٩٥ متر مربع

    ٢٢٬٦٣١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٢٬٠٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه فيو مميز في مرحلة البانوراما بورتو السخنة

    متصدر

    Arsam Real-estate logo image

    بانوراما, بورتو السخنة, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٢٠٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ادفع 700الف واستلم شاليه دبل فيو متشطب قسط لافيستا

    Falcon for Real Estate logo image

    لافيستا 6, لافيستا, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٥٬٣٨٤ جنيه/متر مربع

  • 14

    شاليه

    ٩٦٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه على البحر بالرووف استلام فوري متشطب لافيستا7

    Falcon for Real Estate logo image

    لافيستا 7, لافيستا, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ١٬١٠٩٬٢٢٧ جنيه

    شاليه 140م واخدهVIP لوكيشن بفيو خيالي واستلام فوري

    Falcon for Real Estate logo image

    لافيستا راي, لافيستا, العين السخنة, السويس

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٧٬٩٢٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ٢٬١٨١٬٠٠٠ جنيه

    شاليه فيو مفتوح وخيالي علي lagoon ودقيقه من البحر

    Falcon for Real Estate logo image

    لافيستا توباز, لافيستا, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ١٥٬٠٤١ جنيه/متر مربع

  • 13

    شاليه

    ٨٠٩٬٧٢٢ جنيه

    شالية 90م واخدVIP فيو دقيقه من البحر ببرايم لوكيشن

    Falcon for Real Estate logo image

    المونت جلاله, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ٩٠ متر مربع

    ٨٬٩٩٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٬٦٣٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فندقية 120م بفيو بانورامي على البحر باعلى ROI

    Falcon for Real Estate logo image

    المونت جلاله, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ١٣٬٥٨٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ١٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ادفع مليون200الف واستلم الان شالية متشطب ع البحر

    Falcon for Real Estate logo image

    لافيستا 6, لافيستا, العين السخنة, السويس

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ١٬٢٦٧٬٩٢٢ جنيه

    شاليه بحري فيو خيالي علي lagoon ودقيقه من البحر

    Falcon for Real Estate logo image

    كاي السخنة, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ١٤١ متر مربع

    ٨٬٩٩٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٢٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه 3غرف أستلام فوري صف اول علي البحر بالسخنه

    متصدر

    Roots Real Estate logo image

    لاسيرينا بالم بيتش, العين السخنة, السويس

    3

    1

    ١١٥ متر مربع

    ٢٣٬٩١٣ جنيه/متر مربع

  • 14

    شاليه

    ٨٩٠٬٠٠٠ جنيه

    بتشطيبات كامله Vib فيو بحري رائع برايم لوكيشن 130م

    Falcon for Real Estate logo image

    لافيستا 6, لافيستا, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٦٬٨٤٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٢٬٨٢٠٬٠٠٠ جنيه

    عاين شاليهك الان بحري علي اللاجون في اروما بقسط10س

    متصدر

    Roots Real Estate logo image

    اروما ريزيدنس, العين السخنة, السويس

    1

    1

    ٥٠ متر مربع

    ٥٦٬٤٠٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    شاليه

    ٧١٣٬٠٠٠ جنيه

    شاليه فندقي "على المفتاح" بمباشرة على حمام السباحة

    متصدر

    Next Door Consultancy logo image

    ستيلا دى ماري 1, ستيلا دى ماري, العين السخنة, السويس

    3

    2

    ١١٢ متر مربع

    ٦٬٣٦٦ جنيه/متر مربع