عقارات للبيع في السويس بـ 2 مليون جنيه, صفحة 4

769 عقارات أخرى
  • 15

    شاليه

    ١٬٥٦٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه مفروش فيو بانوراما بحر بالحدائق المعلقة

    متصدر

    Arsam Real-estate logo image

    الحدائق المعلقة, بورتو السخنة, العين السخنة, السويس

    1

    1

    ٥٧ متر مربع

    ٢٧٬٣٦٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا ١٧٥ متر كورنر خيالية علي البحر جاهزة للاستلام

    Falcon for Real Estate logo image

    المونت جلاله, العين السخنة, السويس

    5

    5

    ١٧٥ متر مربع

    ٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شاليه

    ٥٥٠٬٠٠٠ جنيه

    تمشية ٥٠ متر للبحر ٢ غرف فيو بانورامي من كل اتجاه

    Falcon for Real Estate logo image

    تلال السخنة, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٥٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مقدم 1,100,000ج=3 غرف+جاردن+فيو(بحر+pool)+متشطبة

    متصدر

    Falcon for Real Estate logo image

    لافيستا 6, لافيستا, العين السخنة, السويس

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٨٬٤٦١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم 800 الف=شاليه لقطه (3 غرف) Full sea view

    Falcon for Real Estate logo image

    لافيستا راي, لافيستا, العين السخنة, السويس

    3

    3

    ١٣٠ متر مربع

    ٦٬١٥٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٨٩٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه 105م بمقدم 890 الف أجمدفيو للبحربأقساط سهله

    Falcon for Real Estate logo image

    بلومار, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ١٠٥ متر مربع

    ٨٬٤٧٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٨٩٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه 105م بمقدم 890 الف أجمدفيو للبحربأقساط سهله

    Falcon for Real Estate logo image

    اروما ريزيدنس, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ١٠٥ متر مربع

    ٨٬٤٧٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٨٩٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه 105م بمقدم 890 الف أجمدفيو للبحربأقساط سهله

    Falcon for Real Estate logo image

    العين باي, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ١٠٥ متر مربع

    ٨٬٤٧٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٨٩٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا بمقدم890 الف بفيو ساحر على البحر بتشطيب فاخر

    Falcon for Real Estate logo image

    بورتو السخنة, العين السخنة, السويس

    3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٥٬٠٨٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    صف اول على البحر بتشطيبVIP بأقل سعر من Lavista

    Falcon for Real Estate logo image

    لافيستا 6, لافيستا, العين السخنة, السويس

    3

    3

    ١٣٠ متر مربع

    ٦٬٩٢٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    135متر كاشف البحر بالكامل فيو ولا اروع تشطيب خرافي

    Falcon for Real Estate logo image

    لافيستا 6, لافيستا, العين السخنة, السويس

    3

    3

    ١٣٥ متر مربع

    ٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ١٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا بمليون 700 تعاقد صف اول على البحر بفيو عالمي

    Falcon for Real Estate logo image

    بورتو السخنة, العين السخنة, السويس

    4

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٩٬٤٤٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر من لافيستا شاليه بأجمد فيو على البحر+متشطب

    Falcon for Real Estate logo image

    بورتو السخنة, العين السخنة, السويس

    3

    3

    ١٣٠ متر مربع

    ٦٬١٥٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    اجمد شاليه (135متر)بفيو ساحر على البحر تشطيب خرافي

    Falcon for Real Estate logo image

    لافيستا جاردنز, لافيستا, العين السخنة, السويس

    3

    3

    ١٣٥ متر مربع

    ٦٬٢٩٦ جنيه/متر مربع

  • 15

    شاليه

    ٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ادفع 340,000وامتلك اجمد فيو لشاليه متشطب+مطبخ مجهز

    Falcon for Real Estate logo image

    المونت جلاله, العين السخنة, السويس

    1

    1

    ٥٠ متر مربع

    ١٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شاليه

    ٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    احجز ب200الف في اول برج فندقي صف على البحر الاحمر

    Falcon for Real Estate logo image

    المونت جلاله, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٨٩٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه 105م بمقدم 890 الف أجمدفيو للبحربأقساط سهله

    Falcon for Real Estate logo image

    المونت جلاله, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ١٠٥ متر مربع

    ٨٬٤٧٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٨٩٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا بمقدم890 الف بفيو ساحر على البحر بتشطيب فاخر

    Falcon for Real Estate logo image

    المونت جلاله, العين السخنة, السويس

    3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٥٬٠٨٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٦٩٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا صف اول على البحر بتشطيب فاخر بأقساط سهله

    Falcon for Real Estate logo image

    المونت جلاله, العين السخنة, السويس

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٤٬٣١٢ جنيه/متر مربع

  • 13

    شاليه

    ٤٩٠٬٠٠٠ جنيه

    احجز ب200الف في اول برج فندقي صف على البحر الاحمر

    Falcon for Real Estate logo image

    المونت جلاله, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٤٬٩٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استثمر في اول ابراج فندقيه صف اول بحر ومارينا

    Falcon for Real Estate logo image

    المونت جلاله, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ١٤٬٥٤٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر من لافيستا شاليه بأجمد فيو على البحر+متشطب

    Falcon for Real Estate logo image

    أزهى, العين السخنة, السويس

    3

    3

    ١٣٠ متر مربع

    ٦٬١٥٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٩٣٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه3غرف على البحر متشطب مقدم465 الف برايم لوكيشن

    Falcon for Real Estate logo image

    لافيستا راي, لافيستا, العين السخنة, السويس

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٧٬١٥٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ١٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا بمليون 700 تعاقد صف اول على البحر بفيو عالمي

    Falcon for Real Estate logo image

    أزهى, العين السخنة, السويس

    4

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٩٬٤٤٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه VIP فيو 100%على البحر بأجمد فيو+ تشطيب كامل

    Falcon for Real Estate logo image

    أزهى, العين السخنة, السويس

    3

    3

    ١٣٠ متر مربع

    ٦٬١٥٣ جنيه/متر مربع