عقارات للبيع في السويس بـ 2 مليون جنيه, صفحة 12

769 عقارات أخرى
  • 12

    شاليه

    ١٬٠٤٥٬٠٠٠ جنيه

    شاليه 3 غرف متشطب في لافيستا 6 السخنه علي البحر .

    Falcon for Real Estate logo image

    لافيستا 6, لافيستا, العين السخنة, السويس

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٨٬٠٣٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه جاهز للمعيشه علي البحر من لافيستا في السخنه

    Falcon for Real Estate logo image

    لافيستا جاردنز, لافيستا, العين السخنة, السويس

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٩٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ٢٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع في قرية امكسيكو باراديز بالعين السخنة

    Arsam Real-estate logo image

    أمكسيكو برادايز, العين السخنة, السويس

    2

    1

    ١١٠ متر مربع

    ٢٠٬٤٥٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٢٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه استلام فوري بفيو بحر بأقل سعر بالسخنه قسط8س

    Roots Real Estate logo image

    لاسيرينا بالم بيتش, العين السخنة, السويس

    3

    1

    ١١٦ متر مربع

    ٢٣٬٧٠٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    مقدم 850 الف استلم صف اول بحر تشطيب كامل موقع راقي

    Falcon for Real Estate logo image

    لافيستا 6, لافيستا, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٦٬٠٧١ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٬٥١٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فندقية غرفتين على البحر دايريكت تقسيط10سنين

    Falcon for Real Estate logo image

    المونت جلاله, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ١٠٬٤١٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ١٬٥٨٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية للبيع ( تشطيب فاخر ) في ازها السخنة

    Falcon for Real Estate logo image

    تلال السخنة, العين السخنة, السويس

    3

    2

    ١٢٣ متر مربع

    ١٢٬٨٤٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه جاهز للمعيشه علي البحر من لافيستا في السخنه

    Falcon for Real Estate logo image

    لافيستا جاردنز, لافيستا, العين السخنة, السويس

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٩٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٥٦٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه على البحر مساحة150م استلام فوري متشطب تقسيط

    Falcon for Real Estate logo image

    لافيستا 6, لافيستا, العين السخنة, السويس

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٣٬٧٣٣ جنيه/متر مربع

  • 13

    شاليه

    ٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    23,000 قسط ! .. تشطيب كامل و فيو من كـل الاتجـاهات

    Falcon for Real Estate logo image

    تلال السخنة, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ١٠٨ متر مربع

    ٤٬٦٢٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٧٧٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع فى بلو بلو العين السخنه بمقدم 770 الف

    Falcon for Real Estate logo image

    بلو بلو, العين السخنة, السويس

    1

    1

    ٨١ متر مربع

    ٩٬٥٠٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٥٥٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام فوري فيو بحرشالية بجاردن متشطب بمقدم 550الف

    Falcon for Real Estate logo image

    لافيستا راي, لافيستا, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 5

    شقة

    ١٬٩٧٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو للبيع فى ماجادا بتشطيب كامل وإطلالة مميزه

    Ninety Two logo image

    ماجادا, العين السخنة, السويس

    1

    1

    ٦٥ متر مربع

    ٣٠٬٣٠٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٩٩٩٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس Sea View تشطيب سوبر لوكس للبيع فى تلال

    Falcon for Real Estate logo image

    تلال السخنة, العين السخنة, السويس

    3

    4

    ١٥٠ متر مربع

    ٦٬٦٦٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    صف اول على البحر بتشطيبVIP بأقل سعر من Lavista

    Falcon for Real Estate logo image

    لافيستا 6, لافيستا, العين السخنة, السويس

    3

    3

    ١٣٠ متر مربع

    ٦٬٩٢٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ١٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا بمليون 700 تعاقد صف اول على البحر بفيو عالمي

    Falcon for Real Estate logo image

    لافيستا 6, لافيستا, العين السخنة, السويس

    4

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٩٬٤٤٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر من لافيستا شاليه بأجمد فيو على البحر+متشطب

    Falcon for Real Estate logo image

    لافيستا 6, لافيستا, العين السخنة, السويس

    3

    3

    ١٣٠ متر مربع

    ٦٬١٥٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع مفروش كاريبيان 1  بورتو السخنة

    متصدر

    Arsam Real-estate logo image

    كاريبيان باي, بورتو السخنة, العين السخنة, السويس

    1

    2

    ٦٢ متر مربع

    ٢٩٬٠٣٢ جنيه/متر مربع

  • 16

    شاليه

    ٢٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شاليه تشطيب وفرش حديث ف مرحلة الهاواين بورتو

    Arsam Real-estate logo image

    هاوايان, بورتو السخنة, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٢١٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شاليه

    ٨٩٠٬٠٠٠ جنيه

    بتشطيبات كامله Vib فيو بحري رائع برايم لوكيشن 130م

    Falcon for Real Estate logo image

    لافيستا 6, لافيستا, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٦٬٨٤٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٬٤٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية للبيع دور ارضي سعر مميز في الحدائق المعلقة

    Arsam Real-estate logo image

    الحدائق المعلقة, بورتو السخنة, العين السخنة, السويس

    1

    1

    ٤٩ متر مربع

    ٢٩٬٥٩١ جنيه/متر مربع

  • 11

    كبينه

    ٨٧٠٬٠٠٠ جنيه

    كابينة للبيع في المونت جلالة متشطبة على اللاجون

    Falcon for Real Estate logo image

    المونت جلاله, العين السخنة, السويس

    1

    1

    ٤٥ متر مربع

    ١٩٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    صف أول لاجون - فـيو مفتوح - كورنر - خطوات للبحر

    Falcon for Real Estate logo image

    تلال السخنة, العين السخنة, السويس

    3

    3

    ١٣٠ متر مربع

    ٤٬٦١٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    600 ألف= Sea View أو بخصم 40% - متشطب + ACs

    Falcon for Real Estate logo image

    تلال السخنة, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ١٢٦ متر مربع

    ٤٬٧٦١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٢٬٥٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع موقع مميز في مرسيليا بلو باي المارفل

    Arsam Real-estate logo image

    بلو باي اسيا السخنة, العين السخنة, السويس

    1

    1

    ٦٥ متر مربع

    ٣٩٬٢٣٠ جنيه/متر مربع