عقارات للبيع في السويس بـ 2 مليون جنيه, صفحة 16

769 عقارات أخرى
  • 12

    شاليه

    ٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    مقدم 600 الف استلم صف اول بحر تشطيب كامل موقع راقي

    Falcon for Real Estate logo image

    لافيستا 6, لافيستا, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٦٬٠٧١ جنيه/متر مربع

  • 13

    شاليه

    ١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بالقسط علي 10سنين شاليه بجاردن عالبحر متشطب السخنة

    Falcon for Real Estate logo image

    المونت جلاله, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ٩٥ متر مربع

    ١٥٬٧٨٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شاليه استلام فوري في مرحلة الحدائق المعلقه

    Arsam Real-estate logo image

    الحدائق المعلقة, بورتو السخنة, العين السخنة, السويس

    1

    1

    ٥٧ متر مربع

    ٢٨٬٩٤٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شالية دور علوي في قرية لاسيرينا ميني ايجيبت

    Arsam Real-estate logo image

    لا سيرينا ميني إيجيبت, العين السخنة, السويس

    استوديو

    1

    ٥٠ متر مربع

    ٢٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٬٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شالية غرفتين بمشروع بورتو السخنة فى البهامز

    Arsam Real-estate logo image

    باهاماس, بورتو السخنة, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ١٩٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شاليه

    ٢٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شاليه–لاجولي مارينا استلام فورى–العين السخنه

    Arsam Real-estate logo image

    لاجولي مارينا السخنة, العين السخنة, السويس

    1

    1

    ٧٠ متر مربع

    ٣٣٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع-شاليه دور ثاني منتجع بياسيرا صبور _السخنه

    Arsam Real-estate logo image

    بياسيرا, العين السخنة, السويس

    1

    1

    ٧٦ متر مربع

    ٣٩٬٤٧٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٬١٠٢٬٩٧٢ جنيه

    شالية بجاردن بفيو مفتوح علي lagoon ودقيقه من البحر

    Falcon for Real Estate logo image

    اروما ريزيدنس, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ١١٬٠٢٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ١٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تقـــدر تستـلم فــوري مقدم10% شالية ع البحر متشطب

    Falcon for Real Estate logo image

    لافيستا 6, لافيستا, العين السخنة, السويس

    3

    3

    ١١٠ متر مربع

    ١٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ٦٤٠٬٥٨٠ جنيه

    شاليه غرفتين متشطب بالكامل ع البحر في تلال السخنه

    Falcon for Real Estate logo image

    تلال السخنة, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ١٠٨ متر مربع

    ٥٬٩٣١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٤٦٩٬٠٠٠ جنيه

    شاليه بجاردن جاهز للاستلام خطوات للبحر مقدم469 الف

    Falcon for Real Estate logo image

    أزهى, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٣٬٧٥٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ٥١٢٬٠٠٠ جنيه

    شاليه 100م/ تشطيبvip/ دبل فيو على البحر واللاجون

    Falcon for Real Estate logo image

    تلال السخنة, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٥٬١٢٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ٢٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    اخر شاليه بالسعر دا!فوري موقع مميز فرش فندقي 100 م

    Lennar For Real Estate logo image

    الحدائق المعلقة, بورتو السخنة, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٢١٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ٢٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع دور اول فيو مميز بالفرش استلام فوري!

    Lennar For Real Estate logo image

    الحدائق المعلقة, بورتو السخنة, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٢١٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ٢٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه لقطة بأرخص سعر جاهز بفرش فندقي 100م دور اول!

    متصدر

    Lennar For Real Estate logo image

    الحدائق المعلقة, بورتو السخنة, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٢١٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٢٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شاليه بفرش ممتاز واحدث الاجهزة عالبحر 100م!!

    متصدر

    Lennar For Real Estate logo image

    الحدائق المعلقة, بورتو السخنة, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٢١٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ٩٦٠٬٠٠٠ جنيه

    خطوتين للبحر-فيو بحر+حمام سباحه+متشطب+استلام فوري

    Falcon for Real Estate logo image

    تلال السخنة, العين السخنة, السويس

    3

    3

    ١٢٠ متر مربع

    ٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شاليه

    ٥٥٠٬٠٠٠ جنيه

    تشطيب كامل علي البحرغرفة فيو بانورامي من كل اتجاه

    Falcon for Real Estate logo image

    تلال السخنة, العين السخنة, السويس

    1

    1

    ٥٦ متر مربع

    ٩٬٨٢١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٬١٢٥٬٠٠٠ جنيه

    بالتقسيط علي 10سنوات شالية للبيع في تلال في السخنة

    Falcon for Real Estate logo image

    تلال السخنة, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٨٬٦٥٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٥٦٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه تشطيب كامل فيو ع البحر في تلال العين السخنه

    متصدر

    Falcon for Real Estate logo image

    تلال السخنة, العين السخنة, السويس

    3

    2

    ١٣٤ متر مربع

    ٤٬١٧٩ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٩٩٩٬٩٠٠ جنيه

    فيلا 3واجهات بانوراما 60 ثانية من بابك للرمال بحر

    Falcon for Real Estate logo image

    تلال السخنة, العين السخنة, السويس

    7

    7

    ١٦٠ متر مربع

    ٦٬٢٤٩ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ١٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بالتقسيط علي 10سنوات شالية للبيع في تلال في السخنة

    Falcon for Real Estate logo image

    تلال السخنة, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ١١٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بالقسط علي 10سنين شاليه ع البحر مباشرة في السخنة

    Falcon for Real Estate logo image

    المونت جلاله, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ١٠٨ متر مربع

    ١٣٬٨٨٨ جنيه/متر مربع

  • 14

    شاليه

    ١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع 100م صف أول بحر في العين السخنة

    Falcon for Real Estate logo image

    تلال السخنة, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ١٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ٥٦٥٬٠٠٠ جنيه

    شاليه 130م/ تشطيبvip/ دبل فيو على البحر واللاجون

    Falcon for Real Estate logo image

    تلال السخنة, العين السخنة, السويس

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٤٬٣٤٦ جنيه/متر مربع