عقارات للبيع في السويس بـ 2 مليون جنيه, صفحة 17

769 عقارات أخرى
  • 12

    شاليه

    ١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقرب شاليه للبحر في تلال تشطيب كامل خصوصيه كامله

    Falcon for Real Estate logo image

    تلال السخنة, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ١١٦ متر مربع

    ١٢٬٩٣١ جنيه/متر مربع

  • 13

    شاليه

    ٩٢٩٬٠٧٢ جنيه

    شاليه125م فيو بانورمي علي البحر استلام فوري ومتشطب

    Falcon for Real Estate logo image

    لافيستا راي, لافيستا, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٧٬٤٣٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٬٢٦٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه(180م) فيو روعه على البحر استلام فورى

    Falcon for Real Estate logo image

    لافيستا 6, لافيستا, العين السخنة, السويس

    3

    2

    ١٨٠ متر مربع

    ٧٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ١٬٤٢٠٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم10% امتلك شاليه كامل التشطيب على البحر دايركت

    Falcon for Real Estate logo image

    المونت جلاله, العين السخنة, السويس

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ١٠٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا ٣١٠م في قلب البحر فيو يانورامي من كل اتجاهات.

    متصدر

    Falcon for Real Estate logo image

    المونت جلاله, العين السخنة, السويس

    5

    5

    ٣١٠ متر مربع

    ٣٬٢٢٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٢٬٠٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية مفروش للبيع قرية الوادي العين السخنة

    Arsam Real-estate logo image

    هوريزون الوادي, العين السخنة, السويس

    2

    1

    ٨٠ متر مربع

    ٢٥٬٦٢٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ١٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا توين بمقدم 1.75مليون وفيو صف اول لاجون وقسط8س

    Falcon for Real Estate logo image

    لافيستا 6, لافيستا, العين السخنة, السويس

    4

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٩٬٧٢٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه فيو مفتوح على البحر بالكامل متشطب 3 غرف تلال

    Falcon for Real Estate logo image

    تلال السخنة, العين السخنة, السويس

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٤٬٦١٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه كورنر دبل فيو على البحر بالكامل متشطب تلال

    Falcon for Real Estate logo image

    تلال السخنة, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ٩٦ متر مربع

    ٥٬٢٠٨ جنيه/متر مربع

  • 14

    شاليه

    ٨٩٠٬٠٠٠ جنيه

    بتشطيبات كامله Vib فيو بحري رائع برايم لوكيشن 130م

    Falcon for Real Estate logo image

    لافيستا 6, لافيستا, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٦٬٨٤٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية للبيع ( تشطيب فندقي) في ابراج العين السخنة

    Falcon for Real Estate logo image

    المونت جلاله, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ١٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شاليه

    ٢٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية للبيع ارضي فيو مميز في بانوراما بورتو السخنة

    Arsam Real-estate logo image

    بانوراما, بورتو السخنة, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ١٠٩ متر مربع

    ٢٠٬٦٤٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٩١٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية للبيع ارضي بجاردن علي البحر مباشرة في السخنة

    Falcon for Real Estate logo image

    المونت جلاله, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ٧٥ متر مربع

    ١٢٬١٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٬٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع دور ارضي في قرية ستيلا سي فيو العين السخنة

    Arsam Real-estate logo image

    ستيلا دي ماري سي فيو, ستيلا دى ماري, العين السخنة, السويس

    1

    1

    ٥٥ متر مربع

    ٣٥٬٤٥٤ جنيه/متر مربع

  • 13

    شاليه

    ٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مقدم 500 الف شاليه للبيع seaview تلال العين السخنه

    Step One Real Estate logo image

    تلال السخنة, العين السخنة, السويس

    2

    1

    ١٠٨ متر مربع

    ٤٬٦٢٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع ( اقرب استلام )بالقسط في العين السخنة

    Falcon for Real Estate logo image

    بلو بلو, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٩٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه 100م للبيع على البحر مباشرة بمقدم 950 الف

    Step One Real Estate logo image

    بلو بلو, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٩٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع ( اقرب استلام )بالقسط في العين السخنة

    Falcon for Real Estate logo image

    بلو بلو, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٧٬٩١٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٢٬٧٤٥٬٠٠٠ جنيه

    عاين واستلم الان شاليه بفيو بحر داخل بورتو السخنه

    Roots Real Estate logo image

    بورتو ساوث بيتش, العين السخنة, السويس

    1

    1

    ٥٠ متر مربع

    ٥٤٬٩٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ١٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا 200م تري البحر بقرية زهرة البحيرات بكبريت

    sherwoods property logo image

    مادينة السويس, السويس

    3

    2

    ٢٠٠ متر مربع

    ٩٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع ( اقرب استلام )بالقسط في العين السخنة

    Falcon for Real Estate logo image

    بلو بلو, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٩٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٩٨٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه(140م_استلام فورى_تشطيبvip_اوبن فيو على البحر

    Falcon for Real Estate logo image

    لافيستا 6, لافيستا, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٧٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شاليه

    ١٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه 139م/تشطيب vip/فيو بحر ولاجون فى لمونت جلاله

    Falcon for Real Estate logo image

    المونت جلاله, العين السخنة, السويس

    3

    2

    ١٣٩ متر مربع

    ٨٬٦٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٢٬٤٥٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل من سعر الماركت شالية استلام فوري متشطب BOHO

    Egypt Best Properties logo image

    بوهو, العين السخنة, السويس

    1

    1

    ٥٨ متر مربع

    ٤٢٬٢٤١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٢٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع مفروش البانوراما -بورتو السخنة

    Arsam Real-estate logo image

    بانوراما, بورتو السخنة, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٢١٬٠٠٠ جنيه/متر مربع