عقارات للبيع في محور 26 يوليو, مدينة 6 أكتوبر بـ 5 مليون جنيه, صفحة 8

227 عقارات أخرى
  • 14

    شقة

    ٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 181جاهزة للسكن فورًا بتشطيب مودرن في o west

    property hills Elite logo image

    نمق, محور 26 يوليو, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٨١ متر مربع

    ١٣٬٨١٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    (بنتهاوس (روف

    ٤٬٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فورا بنتهاوس مقدم4.950.000 اوكاش24.700 مليون

    Property Hills... logo image

    جويا, محور 26 يوليو, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    3

    ٢٩٠ متر مربع

    ١٧٬٠٦٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    (بنتهاوس (روف

    ٤٬٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فورا بنتهاوس مقدم4.950.000 اوكاش24.700 مليون

    Property Hills... logo image

    كليوباترا سكوير, محور 26 يوليو, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    3

    ٢٩٠ متر مربع

    ١٧٬٠٦٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة للبيع بجوار بالم هيلز قسط علي عشر سنوات

    Property Hills Star logo image

    كلوب هيلز, محور 26 يوليو, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    2

    ٨٢ متر مربع

    ٢٤٬٣٩٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا متشطبه بسعر كاش 19مليون أو مقدم 3 مليون

    بالم هيلز بالم فالي, محور 26 يوليو, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٢١٢ متر مربع

    ١٤٬١٥٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلامتشطبه بسعر كاش 19مليون أو مقدم 3مليون

    بامبو بالم هيلز, محور 26 يوليو, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٢١٢ متر مربع

    ١٤٬١٥٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٧٩٨٬٢٦٠ جنيه

    شقة بجاردن جاهزة للاستلام في كمبوند جويا 260 متر

    Property Hills Star logo image

    جويا, محور 26 يوليو, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢٦٠ متر مربع

    ١٨٬٤٥٤ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فاخرة جاهزة بتشطيب سوبر لوكس بمساحة 157م+حديقه

    property hills Elite logo image

    بامبو بالم هيلز, محور 26 يوليو, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٥٧ متر مربع

    ١٩٬١٠٨ جنيه/متر مربع

  • 16

    فيلا

    ٢٬٢٧٠٬٧٠٠ جنيه

    فيلا342م+حمام سباحه-وصله دهشو2.5مليون مقدم او16كاش

    Property Hills... logo image

    نمق, محور 26 يوليو, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    4

    ٣٤٢ متر مربع

    ٦٬٦٣٩ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٣٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة مساحة كبير ارضي بجاردن للبيع ف الشيخ زاي

    Property Hills Star logo image

    جويا, محور 26 يوليو, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ١٦٬٨١٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أقل سعر فيلا كبيرة 352م فيو حمام سباحة بالتقسيط

    Property Hills... logo image

    نمق, محور 26 يوليو, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٣٥٢ متر مربع

    ٩٬٩٤٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    تاون هاوس

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا 350م بمقدم 3مليون 5غرف+غرفة نانى قسط 7سنين

    بالم هيلز بالم فالي, محور 26 يوليو, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    4

    ٣٥٠ متر مربع

    ٨٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 12

    تاون هاوس

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا 350م بمقدم 3مليون 5غرف+غرفة نانى قسط 7سنين

    بامبو بالم هيلز, محور 26 يوليو, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    4

    ٣٥٠ متر مربع

    ٨٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 8

    تاون هاوس

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أقل سعر فيلا كبيرة 352م فيو حمام سباحة بالتقسيط

    Property Hills... logo image

    جويا, محور 26 يوليو, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٣٥٢ متر مربع

    ١١٬٣٦٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    تاون هاوس

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك فيلا في الخمايل ب اقل سعر في الماركت 350 متر

    جرين هيلز, محور 26 يوليو, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    5

    ٣٥٠ متر مربع

    ٨٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 8

    تاون هاوس

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أقل سعر فيلا كبيرة 352م فيو حمام سباحة بالتقسيط

    Property Hills... logo image

    بامبو بالم هيلز, محور 26 يوليو, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٣٥٢ متر مربع

    ١١٬٣٦٣ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس كورنر فاخر 355م بحمام سباحه بالتقسيط 7س

    property hills Elite logo image

    بامبو بالم هيلز, محور 26 يوليو, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    6

    ٣٥٥ متر مربع

    ٨٬٤٥٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر 130م+جاردن 133م متشطبه قرب مول العرب قسط

    Property Hills... logo image

    بالم هيلز بالم فالي, محور 26 يوليو, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٢٣٬٠٧٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر 130م+جاردن 133م متشطبه قرب مول العرب قسط

    Property Hills... logo image

    بامبو بالم هيلز, محور 26 يوليو, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٢٣٬٠٧٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر 130م+جاردن 133م متشطبه قرب مول العرب قسط

    Property Hills... logo image

    بامبو بالم هيلز, محور 26 يوليو, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٢٣٬٠٧٦ جنيه/متر مربع

  • 25

    فيلا

    ٤٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس فاخر 446م بموقع استثنائي – سوان ليك ويست

    Property Hills... logo image

    جويا, محور 26 يوليو, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    4

    ٤٤٦ متر مربع

    ٩٬٨٦٥ جنيه/متر مربع

  • 25

    فيلا

    ٤٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس فاخر 446م بموقع استثنائي – سوان ليك ويست

    Property Hills... logo image

    كليوباترا سكوير, محور 26 يوليو, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    4

    ٤٤٦ متر مربع

    ٩٬٨٦٥ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أقل سعر فيلا 375م فيوحمام سباحة قرب بالم هيلز قسط

    Property Hills... logo image

    سوان ليك اكتوبر, محور 26 يوليو, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    5

    ٣٧٥ متر مربع

    ١٠٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أستلم فورى شقتك 235م+جاردن205م بالشيخ زايد قسط 6س

    جويا, محور 26 يوليو, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢٣٥ متر مربع

    ١٨٬٢٩٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 235م بجاردن واسعه استلام فورى بالشيخ زايد 6س

    جويا, محور 26 يوليو, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٢٣٥ متر مربع

    ١٨٬٢٩٧ جنيه/متر مربع