عقارات للبيع في محور 26 يوليو, مدينة 6 أكتوبر بـ 5 مليون جنيه, صفحة 5

227 عقارات أخرى
  • 8

    شقة

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بموقع مميز بجانب بالم هيلز

    Inn Properties logo image

    كلوب هيلز, محور 26 يوليو, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ١٤٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 17

    منزل مزدوج

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس بالتقسيط علي 10 سنين بجوار حسن علام

    Property Hills Star logo image

    نمق, محور 26 يوليو, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٢١٢ متر مربع

    ١٤٬١٥٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فاميلى هاوس برووف متشطب في بامبو بالم هيلز

    Property  Hills. logo image

    بامبو بالم هيلز, محور 26 يوليو, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٩١ متر مربع

    ١٤٬٦٥٩ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بجاردن استلام فوري بالقرب من الخمائل بسعر مميز

    Property  Hills. logo image

    جويا, محور 26 يوليو, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    4

    ٢٢٥ متر مربع

    ١٧٬٧٧٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أرضي بجاردن فوري 193متر في كليوباترا علي 4 سنوات

    Property  Hills. logo image

    كليوباترا سكوير, محور 26 يوليو, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٩٣ متر مربع

    ٢٥٬٩٠٦ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٣٬٨٤٧٬٠٠٠ جنيه

    شقة فخمة متشطبة بالتكييفات فى نمق بجانب بالم باركس

    Property  Hills. logo image

    نمق, محور 26 يوليو, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢٢٢ متر مربع

    ١٧٬٣٢٨ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه مميزه مع احسن المطوريين ب قسط يصل ل 10 سنين

    بامبو بالم هيلز, محور 26 يوليو, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٢٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 235 متر استلام فورى بالتقسيط بموقع مميز جدا

    سوان ليك اكتوبر, محور 26 يوليو, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٢٣٥ متر مربع

    ١٨٬٧٢٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 235 متر استلام فورى بالتقسيط بموقع مميز جدا

    جويا, محور 26 يوليو, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٢٣٥ متر مربع

    ١٨٬٧٢٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا بجوار بالم هيلز مقدم ٣مليون قسط كوارتر ٦٠٠الف

    نمق, محور 26 يوليو, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    5

    ٣٥٠ متر مربع

    ٨٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا بجوار بالم هيلز مقدم ٣مليون قسط كوارتر ٦٠٠الف

    كلوب هيلز, محور 26 يوليو, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    5

    ٣٥٠ متر مربع

    ٨٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بجنينة 220 متر استلام فورى بمقدم و قسط 6 سنين

    property hills Elite logo image

    جويا, محور 26 يوليو, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ١٥٬٩٠٩ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بموقع مميز بجانب بالم هيلز

    Inn Properties logo image

    كلوب هيلز, محور 26 يوليو, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ١٤٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٬١٨٨٬١٧٦ جنيه

    فيلا استلام فوري، قسط ربع سنوي مليون، كاش ٣٠ مليون

    جويا, محور 26 يوليو, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٣٨٠ متر مربع

    ٣٬١٢٦ جنيه/متر مربع

  • 18

    فيلا

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك فيلا 685 م بإطلالة مزدوجة من حسن علام بالقسط

    سوان ليك اكتوبر, محور 26 يوليو, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    4

    ٦٨٥ متر مربع

    ٥٬٨٣٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بمساحة فيلا استلام فورى بجاردن مقدم 4م-16م كاش

    جويا, محور 26 يوليو, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢٣٥ متر مربع

    ١٧٬٠٢١ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٣٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون كورنر متشطب 221متر علي اللاجون في بامبو 3

    Property  Hills. logo image

    بامبو بالم هيلز, محور 26 يوليو, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    6

    ٢٢١ متر مربع

    ١٤٬٩٣٢ جنيه/متر مربع

  • 13

    تاون هاوس

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس كورنر مميز للبيع بالتقسيط

    Property Hills Star logo image

    كلوب هيلز, محور 26 يوليو, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢٤٥ متر مربع

    ١٤٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 156م متشطبه فى التوسعات الشرقيه من بالم هيلز

    بالم هيلز بالم فالي, محور 26 يوليو, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٥٦ متر مربع

    ١٩٬٢٣٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بجاردن 225 م جاهزة للسكن في جويا امام اركان

    Property  Hills. logo image

    جويا, محور 26 يوليو, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢٢٥ متر مربع

    ١٩٬١١١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة 130م في بالم باركس | تقسيط حتى 8 سنوات

    كلوب هيلز, محور 26 يوليو, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ١٦٬٩٢٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    تاون هاوس

    ٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك تاون هاوس باقل مقدم فى الماركت من بالم هيلز

    بامبو بالم هيلز, محور 26 يوليو, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٢٣٩ متر مربع

    ١٠٬٤٦٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم 5%شقة كاملة التشطيب قسط حتى 8 سنوات بارك فيو

    Square Real Estate logo image

    نمق, محور 26 يوليو, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    2

    ٧٧ متر مربع

    ٦٤٬٩٣٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة 170م في موقع مميز بمقدم 2 مليون

    متصدر

    بروبيرتي هيلز ون logo image

    نمق, محور 26 يوليو, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ١١٬٧٦٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين205م بحمام سباحه بمقدم 2.5مليون على وصلة دهشور

    بالم هيلز بالم فالي, محور 26 يوليو, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٢٠٥ متر مربع

    ١٢٬١٩٥ جنيه/متر مربع