عقارات للبيع في محور 26 يوليو, مدينة 6 أكتوبر بـ 5 مليون جنيه, صفحة 7

227 عقارات أخرى
  • 13

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه بالكامل في اكثر موقع مميز ب قسط 10 سنين

    كلوب هيلز, محور 26 يوليو, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٢١ متر مربع

    ٣٣٬٠٥٧ جنيه/متر مربع

  • 14

    تاون هاوس

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس كورنر مميز بالتقسيط علي 8 سنين

    Property Hills Star logo image

    كلوب هيلز, محور 26 يوليو, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢٧٥ متر مربع

    ١٢٬٧٢٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة استلام فوري ف جويا استلام فوري

    Property Hills Star logo image

    جويا, محور 26 يوليو, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢٣٥ متر مربع

    ١٦٬٥٩٥ جنيه/متر مربع

  • 14

    منزل مزدوج

    ٤٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فاخرة بمساحة واسعة في موقع مميز ب قسط ل 7سنين

    كليوباترا سكوير, محور 26 يوليو, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٣٧٥ متر مربع

    ١١٬٧٣٣ جنيه/متر مربع

  • 14

    منزل مزدوج

    ٤٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فاخرة بمساحة واسعة في موقع مميز ب قسط ل 7سنين

    جويا, محور 26 يوليو, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٣٧٥ متر مربع

    ١١٬٧٣٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فوري شقة ببينتهاوس 290م بفيو بانورامى

    جويا, محور 26 يوليو, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٢٠٩ متر مربع

    ٢٣٬٩٢٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فورا شقه 235م بجاردن 205م على المحور دايركت

    جويا, محور 26 يوليو, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢٣٥ متر مربع

    ١٦٬١٧٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٤٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة للبيع كمبوند Ever بجوار مول العرب

    Property Hills Star logo image

    ايفر, محور 26 يوليو, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ٣١٬٦١٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بسعر لقطه 10مليون شقه متشطبه متاح تقسيط ع8سنين

    Property Hills... logo image

    بالم هيلز بالم فالي, محور 26 يوليو, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٧٬٦٩٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بسعر لقطه 10مليون شقه متشطبه متاح تقسيط ع8سنين

    Property Hills... logo image

    بامبو بالم هيلز, محور 26 يوليو, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٧٬٦٩٢ جنيه/متر مربع

  • 23

    فيلا

    ١٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا متشطبة-بالم هيلز-مقدم1.2مليون او كاش17مليون

    Property Hills... logo image

    بامبو بالم هيلز, محور 26 يوليو, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٢٣٢ متر مربع

    ٥٬٣٨٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة جاهزة للاستلام 235م بجاردن للبيع بفيو مميز

    Property Hills Star logo image

    جويا, محور 26 يوليو, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢٣٥ متر مربع

    ١٧٬٠٢١ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بسعر لقطه 10مليون شقه متشطبه متاح تقسيط ع8سنين

    Property Hills... logo image

    بالم هيلز بالم فالي, محور 26 يوليو, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٧٬٦٩٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فيلتك فورا بمقدم 3مليون 26,380,000 قسط 7سنين

    Property Hills... logo image

    بامبو بالم هيلز, محور 26 يوليو, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٢٦١ متر مربع

    ١١٬٤٩٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فيلتك فورا بمقدم 3مليون 26,380,000 قسط 7سنين

    Property Hills... logo image

    بالم هيلز بالم فالي, محور 26 يوليو, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٢٦١ متر مربع

    ١١٬٤٩٤ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فيلتك فورا بمقدم 3مليون 26,380,000 قسط 7سنين

    Property Hills... logo image

    جويا, محور 26 يوليو, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٢٦١ متر مربع

    ١١٬٤٩٤ جنيه/متر مربع

  • 23

    فيلا

    ١٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا متشطبة-بالم هيلز-مقدم1.2مليون او كاش17مليون

    Property Hills... logo image

    بامبو بالم هيلز, محور 26 يوليو, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٢٣٢ متر مربع

    ٥٬٣٨٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬٣٩٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه استلام فورى235م+205م جاردن عالمحور بالشيخ زايد

    كليوباترا سكوير, محور 26 يوليو, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢٣٥ متر مربع

    ١٨٬٦٨٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬٣٩٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه استلام فورى235م+205م جاردن عالمحور بالشيخ زايد

    بامبو بالم هيلز, محور 26 يوليو, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢٣٥ متر مربع

    ١٨٬٦٨٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    (بنتهاوس (روف

    ٤٬٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فورا بنتهاوس مقدم4.950.000 اوكاش24.700 مليون

    Property Hills... logo image

    كليوباترا سكوير, محور 26 يوليو, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    3

    ٢٩٠ متر مربع

    ١٧٬٠٦٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٣٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون كورنر متشطب 221متر علي اللاجون في بامبو 3

    Property  Hills. logo image

    بامبو بالم هيلز, محور 26 يوليو, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    6

    ٢٢١ متر مربع

    ١٤٬٩٣٢ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم شقة 3غرف للبيع علي محور 26 يوليو بجوار اركان

    Property Hills Star logo image

    ايفر, محور 26 يوليو, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٨٢ متر مربع

    ٩٬٦١٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    (بنتهاوس (روف

    ٤٬٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فورا بنتهاوس مقدم4.950.000 اوكاش24.700 مليون

    Property Hills... logo image

    كليوباترا سكوير, محور 26 يوليو, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    3

    ٢٩٠ متر مربع

    ١٧٬٠٦٨ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٤٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    كمبوند بالم فيلا – مدينة 6 أكتوبر المساحة: 180 م

    لافيدا البستان, محور 26 يوليو, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٨٠ متر مربع

    ٢٦٬٣٨٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقتك الآن في كمبوند جويا 300م متشطبه بالكامل

    property hills Elite logo image

    جويا, محور 26 يوليو, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٣٠٠ متر مربع

    ١٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع