عقارات للبيع بالتقسيط في مصر, صفحة 161

17,684 عقارات أخرى
  • 11

    شاليه

    ٧٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه غرفة نوم تشطيب كامل بمقدم 15% تقسيط 6 سنوات

    Towers Map logo image

    سهل حشيش ريزورت, منطقة سهل حشيش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٧٣ متر مربع

    ١٠٨٬٢١٩ جنيه/متر مربع

  • 14

    شاليه

    ١٠٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه 2 نوم بموقع مميز متشطب تقسيط 6 سنوات

    Towers Map logo image

2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٨١٬٦٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٤٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه 2 نوم لاجون فيو متشطب تقسيط 5 سنوات

    Towers Map logo image

    بلانكا جاردنز, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    2

    ١٠٢ متر مربع

    ١٤١٬١٧٦ جنيه/متر مربع

  • 15

    شاليه

    ٧٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شاليه غرفة نوم متشطب بالكامل تقسيط 6 سنوات

    Towers Map logo image

1

    1

    ٧٣ متر مربع

    ١٠٨٬٢١٩ جنيه/متر مربع

  • 14

    شاليه

    ٩٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه غرفة نوم فيو جولف متشطب تقسيط 5سنوات

    Towers Map logo image

1

    1

    ٨٣ متر مربع

    ١١٠٬٨٤٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٤٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا استلام 2027 دبل فيو لاجون وبحر تقسيط 8 سنين

    Egypt Best Properties logo image

    چون, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    4

    7

    ٣٠٠ متر مربع

    ١٦٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٤٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام 2027 فيلا دبل فيو لاجون وبحر تقسيط مميز جدا

    متصدر

    Egypt Best Properties logo image

    ازها الساحل الشمالي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    4

    4

    ٣٠٠ متر مربع

    ١٦٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٤٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا استلام 2027 دبل فيو لاجون وبحر تقسيط 8 سنين

    Egypt Best Properties logo image

    بيت البحر, سيدي حنيش, الساحل الشمالي

    4

    7

    ٣٠٠ متر مربع

    ١٦٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    دوبلكس

    ١٩٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس في سومباي بفيو علي البحيره ٧ سنوات تقسيط

    New Avenue Real Estate logo image

    ميسكا, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    3

    ١٤٥ متر مربع

    ١٣٣٬٧٩٣ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٣٬١١٦٬٠٠٠ جنيه

    شقة 164م متشطبة استلام فوري-3مليون مقدم او كاش12

    Property Hills... logo image

    الباتيو 7, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٤ متر مربع

    ١٩٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٧٬٩٨٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فاخرة ٣ غرف نوم كاملة التشطيب،تقسيط حتى 10سنين

    New Avenue Real Estate logo image

    سيتي جيت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٧٣ متر مربع

    ١٠٣٬٩٣٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٨٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليع ٣ غرف - فيو علي الجولف - تقسيط علي 8 سنوات

    New Avenue Real Estate logo image

    ميسكا, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    3

    ١٧١ متر مربع

    ١١٠٬٥٢٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١١٬٣١٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه في سوما باي بحديقه بموقع متميز 8 سنوات تقسيط

    متصدر

    New Avenue Real Estate logo image

    ميسكا, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    2

    ١١٢ متر مربع

    ١٠٠٬٩٨٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه غرفتين بحديقه - بالتفسيط - بالقرب من البحر

    New Avenue Real Estate logo image

    ميسكا, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    2

    ١٠٥ متر مربع

    ١٥٧٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٣٬١١٦٬٠٠٠ جنيه

    شقة 164م متشطبة استلام فوري-3مليون مقدم او كاش12

    Property Hills... logo image

    الباتيو اورو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٤ متر مربع

    ١٩٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٨٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    178م استلام فوري فيو مجري السيل للبيع بمدينتي B15

    Experts Real Estate Investment logo image

    مدينتي, القاهرة

    3

    3

    ١٧٨ متر مربع

    ٤٥٬٧٨٦ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فوري شقتك متشطبة باقل مقدم علي 10 سنين زايد

    متصدر

    Egypt Best Properties logo image

    مارفيل نيو زايد, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٩٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه مقدم 5% فقط قسط ع 9س في كومباوند سعاده

    متصدر

    GCR Developments logo image

    كومباوند سعاده, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٣٨ متر مربع

    ٧٬٩٧١ جنيه/متر مربع

  • 21

    شقة

    ٤٤٥٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر شقه بتكيفات ربع سنوي 445الف او كاش11مليون

    Property Hills... logo image

    بارك سايد ريزيدنس, أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٥٣ متر مربع

    ٢٬٩٠٨ جنيه/متر مربع

  • 21

    شقة

    ٤٤٥٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر شقه بتكيفات ربع سنوي 445الف او كاش11مليون

    Property Hills... logo image

    ناميا وست, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٥٣ متر مربع

    ٢٬٩٠٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ١٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس متشطب للبيع استلام قريب في مار باي 155م

    Z Investments For Real Estate logo image

    مار باي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ١٠٦٬٤٥١ جنيه/متر مربع

  • 21

    شقة

    ٤٤٥٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر شقه بتكيفات ربع سنوي 445الف او كاش11مليون

    Property Hills... logo image

    فيلدج ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٥٣ متر مربع

    ٢٬٩٠٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ١٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع جاهزة من لافيستا 235م تقسيط علي 7 سنين

    متصدر

    GCR Developments logo image

    مدينة الباتيو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٣٥ متر مربع

    ٧٬٠٢١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أقل مقدم شقة أرضي في سوديك إيست فرصة استثمارية

    New Avenue Real Estate logo image

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٣ متر مربع

    ٦٨٬٦٢٧ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة في بالم هيلز اقساط تصل الى 10 سنة

    Inn Properties logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٤٠١ متر مربع

    ٧٬٤٨١ جنيه/متر مربع