عقارات للبيع بالتقسيط في مصر, صفحة 158

17,684 عقارات أخرى
  • 15

    شاليه

    ٩٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه غرفة نوم فيو جولف متشطب تقسيط 5سنوات

    Towers Map logo image

    بلانكا جاردنز, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٨٢ متر مربع

    ١١٢٬١٩٥ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٢٬٥٨٣٬٠٣٠ جنيه

    شقة مميزة للبيع في مدينتي 140م فيو وايد جاردن

    HA Group Rehab logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٨٩٬٨٧٨ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٤٬٣١٢٬٥٠٠ جنيه

    للبيع بسعر لقطه وفرصه للاستثمار الحى الاول-بيت وطن

    Zein for real estate logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٥ متر مربع

    ٢٣٬٣١٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليهات على لاجون مباشرة في الساحل الشمالي Zahra

    متصدر

    Touring for Marketing logo image

    زهرة, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    2

    1

    ٨٠ متر مربع

    ٩٣٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٤٬٣١٢٬٥٠٠ جنيه

    للبيع بسعر لقطه وفرصه للاستثمار الحى الاول-بيت وطن

    Zein for real estate logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٥ متر مربع

    ٢٣٬٣١٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٤٬٣١٢٬٥٠٠ جنيه

    للبيع بسعر لقطه وفرصه للاستثمار الحى الاول-بيت وطن

    Zein for real estate logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٥ متر مربع

    ٢٣٬٣١٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه ارضي بجاردن 2 غرف للبيع جايا راس الحكمة

    Zein for real estate logo image

    جايا, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٤٬٣١٢٬٥٠٠ جنيه

    للبيع بسعر لقطه وفرصه للاستثمار الحى الاول-بيت وطن

    Zein for real estate logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٥ متر مربع

    ٢٣٬٣١٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بالتقسيط شاليه مراسي ارضي بجنينه بالفرش والاجهزه

    Zein for real estate logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٦٦ متر مربع

    ١٬٥١٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مقدم 800,000ج=شقة+roof بفيو (بحر+لاجون) تشطيب كامل

    Falcon for Real Estate logo image

    سيشور, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٦٥ متر مربع

    ١٢٬٣٠٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مقدم 1,200,000ج=فيو(بحر+lagoon)تحفة+تشطيبsuperluxe

    Falcon for Real Estate logo image

    ذا مد, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٩٤ متر مربع

    ١٢٬٧٦٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ٣٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    قسط حتي 2036 شاليه VIP باطلاله ساحره من جميع الغرف

    Falcon for Real Estate logo image

    لاجون, العلمين, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٣٠٬٨٣٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بالتقسيط شاليه مراسي ارضي بجنينه بالفرش والاجهزه

    Zein for real estate logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٦٦ متر مربع

    ١٬٥١٥ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٤٬٣١٢٬٥٠٠ جنيه

    للبيع بسعر لقطه وفرصه للاستثمار الحى الاول-بيت وطن

    Zein for real estate logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٥ متر مربع

    ٢٣٬٣١٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٤٬٣١٢٬٥٠٠ جنيه

    للبيع بسعر لقطه وفرصه للاستثمار الحى الاول-بيت وطن

    Zein for real estate logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٥ متر مربع

    ٢٣٬٣١٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٠٬٦٧٨٬٨٠٠ جنيه

    للبيع باقل سعر في سيشور 145متر بمقدم5.676.915

    Zein for real estate logo image

    سيشور, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٤٥ متر مربع

    ٧٣٬٦٤٦ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٤٬٣١٢٬٥٠٠ جنيه

    للبيع بسعر لقطه وفرصه للاستثمار الحى الاول-بيت وطن

    Zein for real estate logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٥ متر مربع

    ٢٣٬٣١٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٤٬٣١٢٬٥٠٠ جنيه

    للبيع بسعر لقطه وفرصه للاستثمار الحى الاول-بيت وطن

    Zein for real estate logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٥ متر مربع

    ٢٣٬٣١٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    فيلا

    ١٥٬٤٣٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا نموذج Q2 في مدينة نور بالتقسيط حجز قديم 213م

    Rikaz logo image

    مدينة نور, القاهرة

    3

    3

    ٢١٣ متر مربع

    ٧٢٬٤٤١ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٣٬٥٢٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 65م كيان زايد إستلام فوري متشطبة مقدم 880 ألف

    Evergreen Properties logo image

    كيان, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    1

    ٦٥ متر مربع

    ٥٤٬١٥٣ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٬٥٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 145م للبيع بالتقسيط فى برج العرب الحى التاسع

    Elite Groupe logo image

    طريق مدينة برج العرب الجديدة-مرسى مطروح, برج العرب, مدينة برج العرب, الاسكندرية

    3

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ١٠٬٦٨٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٬٥٧٤٬٠٠٠ جنيه

    ستديو مقدم اقساط61م حجز قديم في بريفادو نارو جاردن

    Rikaz logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    استوديو

    1

    ٦١ متر مربع

    ٥٨٬٥٩٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في شيراتون مصر الجديده بخصم ما يتعوضش

    متصدر

    Z Investments For Real Estate logo image

    ايزولا شيراتون, شارع الصعقه, شيراتون المطار, النزهة, القاهرة

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٤١٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١١٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة أرضي بجاردن في شيراتون اقل مقدم و بالتقسيط

    Z Investments For Real Estate logo image

3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٦٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بخصم كبير للبيع 179م فيو جرين سباين بحري

    Z Investments For Real Estate logo image

    بالم هيلز, كمبوندات الاسكندرية, الاسكندرية

    4

    3

    ١٧٩ متر مربع

    ٥٤٬١٨٩ جنيه/متر مربع