عقارات للبيع بالتقسيط في مصر, صفحة 162

17,684 عقارات أخرى
  • 13

    فيلا

    ٤٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا برايم لوكيشن امام مدينتي و اوبر اير مول سراي

    Remax The Address logo image

    S1, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    5

    4

    ٢١٢ متر مربع

    ٢٢٬٦٤١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٩٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بتراس كبير للبيع في سراي بدون مقدم

    متصدر

    New Avenue Real Estate logo image

    ايلان سراي, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    2

    ١٣٧ متر مربع

    ٧٢٬٢٦٢ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع متشطبة بالكامل بالقرب من نادي الجزيرة

    Inn Properties logo image

    سوان ليك غرب, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٤٦٬١٥٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٢٨٦٬٠٠٠ جنيه

    شقة بغرفة نوم واحدة تشطيب كامل 70 متر في بالم هيلز

    New Destination  Real Estate Consultancy logo image

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٧٠ متر مربع

    ١٣٢٬٦٥٧ جنيه/متر مربع

  • 16

    شاليه

    ٢٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شاليه تشطيب وفرش حديث ف مرحلة الهاواين بورتو

    متصدر

    Arsam Real-estate logo image

    هاوايان, بورتو السخنة, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٢١٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٣٬٠٩٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه متشطب ١١٢م² بجاردن سي فيو في سوما باي، تقسيط

    باى ويست, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    2

    ١١٢ متر مربع

    ٢٧٬٥٨٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٣٬٠٩٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه متشطب ١١٢م² بجاردن سي فيو في سوما باي، تقسيط

    وادى جبال, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    2

    ١١٢ متر مربع

    ٢٧٬٥٨٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٣٬٠٩٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه متشطب ١١٢م² بجاردن سي فيو في سوما باي، تقسيط

    ميسكا, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    2

    ١١٢ متر مربع

    ٢٧٬٥٨٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٣٬٠٩٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه متشطب ١١٢م² بجاردن سي فيو في سوما باي، تقسيط

    متصدر

    سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    2

    ١١٢ متر مربع

    ٢٧٬٥٨٩ جنيه/متر مربع

  • 15

    فيلا

    ٢٢٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا أستلام 2027 متشطبة في رأس الحكمة متاح تقسيط

    TREX logo image

    سيشور, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    3

    ٢٣٦ متر مربع

    ٩٤٬٩١٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مدن الامارات تطرح شاليهات متشطبه بالتكيفات 5% مقدم

    Egypt Best Properties logo image

    مدن أبوظبي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٨٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٠٬٥٩٥٬٠٠٠ جنيه

    شقه 3 غرف للبيع مميزه في فليدج ويست الشيخ زايد

    فيلدج ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٦٣ متر مربع

    ٦٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٩٬٧١٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة 189م في أرمونيا R7 بخصم يوصل لـ 45% فى العاصمة

    The Map Investments logo image

    ارمونيا, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٩ متر مربع

    ٥١٬٤٠٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ١٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه بوار نوبو مقدم 5% فقط قسط 10 سنين فيو مميز !

    Egypt Best Properties logo image

    أوجامي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٣٥ متر مربع

    ١٢٢٬٢٢٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ١٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليهك يري بحر باقل سعر مقدم 5%فقط قسط 10 سنوات!

    Egypt Best Properties logo image

    أوجامي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    3

    ١٢٠ متر مربع

    ١٢٠٬٨٣٣ جنيه/متر مربع

  • 23

    شقة

    ١١٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم10% شقه استلام فوري برايم لوكيشن لاندسكيب فيو

    Square real estate logo image

    ازاد, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٨٣ متر مربع

    ٦٢٬٢٩٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم 10% شقه مميزه استلام فوري وبالتقسيط الطويل

    Square real estate logo image

2

    2

    ١٢٢ متر مربع

    ٧٣٬٧٧٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بأقل مقدم 10% شقه مميزه استلام فوري برايم لوكيشن

    Square real estate logo image

1

    1

    ٨٥ متر مربع

    ٩٤٬١١٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    دوبلكس

    ١٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس استلام فوري بمقدم 10% بأميز وارقي موقع

    Square real estate logo image

5

    5

    ٣٠١ متر مربع

    ٦٣٬١٢٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٠٬٣٣٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة195م للبيع كمبوند روفان استلام سنه مقدم10%تقسيط

    Vida Solutions logo image

    روفان, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ١٩٥ متر مربع

    ٥٣٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٤٬٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    افضل تقسيمة لشقة غرفتين Lakes View بخصم50%

    Falcon for Real Estate logo image

    سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    2

    ١٣٧ متر مربع

    ٣٦٬١٣١ جنيه/متر مربع

  • 17

    شاليه

    ١٧٬٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه 3 غرف للبيع في راس الحكمة سوديك تقسيط 8 سنين

    Egypt Best Properties logo image

    أوجامي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ١٢٨٬٢١٤ جنيه/متر مربع

  • 18

    شاليه

    ٨٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه غرفة للبيع في راس الحكمة استلام سنة تقسيط

    Egypt Best Properties logo image

    دايركشن وايت, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    1

    2

    ٦٥ متر مربع

    ١٢٦٬١٥٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    منزل مزدوج

    ٢٨٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس متشطب للبيع من حسن علام تقسيط 10 سنين

    Egypt Best Properties logo image

    بارك سنترال, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    4

    4

    ٢٢٦ متر مربع

    ١٢٥٬٦٦٣ جنيه/متر مربع

  • 19

    تاون هاوس

    ٢٤٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس متشطب للبيع في مستقبل سيتي تقسيط 10 سنين

    Egypt Best Properties logo image

4

    4

    ٢٠٠ متر مربع

    ١٢١٬٠٠٠ جنيه/متر مربع