عقارات للبيع بالتقسيط في مصر, صفحة 157

17,684 عقارات أخرى
  • 12

    شقة

    ٤٬٢٦٩٬٧٢٢ جنيه

    شقة 160م فيو lagoon استلام فوري ومتشطبه بالتكيفات

    Falcon for Real Estate logo image

    مون ريزيدنس, فيفث سكوير, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٢٦٬٦٨٥ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٢٬٨٣٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس بحري فيو مفتوح علي واجهتين ومتشطب بالكامل

    Falcon for Real Estate logo image

    الباتيو 7, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٣٠ متر مربع

    ١٢٬٣٠٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ٨٠٧٬٩٠٠ جنيه

    باقل سعر شاليه بحري بفيو خيالي علي lagoon

    Falcon for Real Estate logo image

    مازيرين, مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٥١ متر مربع

    ٥٬٣٥٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ٩٢٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه 115م فيو خيالي علي البحر استلام فوري ومتشطب

    Falcon for Real Estate logo image

    لافيستا 6, لافيستا, العين السخنة, السويس

    3

    2

    ١١٥ متر مربع

    ٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٬١٧٤٬٠٠٠ جنيه

    شقة فيو لاند اسكيب ف one33 بدون مقدم تقسيط ع 9سنين

    Evergreen Properties logo image

    وان ثيرتي ثري, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٤٨ متر مربع

    ٤١٬٧١٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٣٬٤٠٢٬٧٧٩ جنيه

    فيلا 221م صف اول بفيو خيالي علي البحر بالتقسيط

    Falcon for Real Estate logo image

    سيزر, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    4

    4

    ٣٠٢ متر مربع

    ١١٬٢٦٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٩٠٩٬٧٥٢ جنيه

    شقه بحري كورنر علي واجهتين فيو VIP وتسليم فوري

    Falcon for Real Estate logo image

    الباتيو اورو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢١٥ متر مربع

    ١٨٬١٨٤ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ١٬٤٢٩٬٧٧٩ جنيه

    فيلا VIP بفيو خيالي علي landscape بجوار AUC

    Falcon for Real Estate logo image

    ازار, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    7

    5

    ٢٤٧ متر مربع

    ٥٬٧٨٨ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٢٬٠٥٧٬٩٢٢ جنيه

    فيلا prime location بفيو مفتوح علي lagoon بالتقسيط

    متصدر

    Falcon for Real Estate logo image

    ستون بارك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٣٧٥ متر مربع

    ٥٬٤٨٧ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٬٥٠٢٬٧٧٩ جنيه

    شقة 172م بحري علي واجهتين تسليم فوري متشطبhigh end

    Falcon for Real Estate logo image

    كايرو فيستيفال سيتى, المستثمرين الشمالية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٢ متر مربع

    ٨٬٧٣٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٧٢٬٠٠٠ جنيه

    شقه 149م كورنر واخده فيو VIP ولوكيشن مميز

    Falcon for Real Estate logo image

    بلوفير, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٥٨ متر مربع

    ٦٬١٥١ جنيه/متر مربع

  • 17

    فيلا

    ١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فيو VIP علي lagoon استلام فوري و تكلمه اقسط

    Falcon for Real Estate logo image

    مازيرين, مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    7

    4

    ٤٣٠ متر مربع

    ٢٬٣٢٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ١٢٬٨٣٦٬٠٠٠ جنيه

    فيلا 4 240م ريسيل متشطبه اول استلام ف سولانا ويست

    Evergreen Properties logo image

    سولانا, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    5

    ٢٤٠ متر مربع

    ٥٣٬٤٨٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ١٬٥٢٧٬٩٢٢ جنيه

    شاليه 122م فيو خيالي علي البحر متشطب high end

    Falcon for Real Estate logo image

    سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    2

    ١٢٢ متر مربع

    ١٢٬٥٢٣ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ٨٬٢٠٧٬٩٢٩ جنيه

    فيلا VIP واخده فيو مفتوح علي golf وتسليم فوري

    Falcon for Real Estate logo image

    القطامية هايتس, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    6

    6

    ٧٧٦ متر مربع

    ١٠٬٥٧٧ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٤٬٢٤٧٬٠٠٠ جنيه

    شقة جرين سيتي 137م أكتوبر مقدم 15% تقسيط 6 سنين

    Evergreen Properties logo image

    جاردن جيت, أشجار سيتي, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٣٧ متر مربع

    ٣١٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢١٬٩١٩٬١٥٣ جنيه

    فيلا ريسيل استلام فورى فى كمباوند ليك ويست

    Evergreen Properties logo image

    الجريا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    5

    4

    ٣٠١ متر مربع

    ٧٢٬٨٢١ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٤٬٣٧٨٬٠٠٠ جنيه

    ستديو 67م بمدينتى ارضي بحديقه في البي 14 للبيع تقس

    HA Group Rehab logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    1

    1

    ٦٧ متر مربع

    ٦٥٬٣٤٣ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٠٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه 2 نوم بموقع مميز متشطب تقسيط 6 سنوات

    Towers Map logo image

    فيراندا, منطقة سهل حشيش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٨١٬٦٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٠٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه 2 نوم بحديقة 37 متر متشطب تقسيط 6 سنوات

    Towers Map logo image

    فيراندا, منطقة سهل حشيش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٨١٬٦٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ٧٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه غرفة نوم متشطب بمقدم 15% تقسيط 6 سنوات

    Towers Map logo image

    فيراندا, منطقة سهل حشيش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٧٣ متر مربع

    ١٠٨٬٢١٩ جنيه/متر مربع

  • 13

    شاليه

    ٧٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه غرفة نوم متشطبة بالكامل تقسيط 6 سنوات

    Towers Map logo image

    فيراندا, منطقة سهل حشيش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٧٣ متر مربع

    ١٠٨٬٢١٩ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ٧٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه غرفة نوم متشطب تقسيط 6 سنوات

    Towers Map logo image

    فيراندا, منطقة سهل حشيش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٧٣ متر مربع

    ١٠٨٬٢١٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شاليه 2 نوم بمقدم 500 الف تقسيط 4 سنوات

    Towers Map logo image

    جولف بورتو مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    2

    1

    ٦٠ متر مربع

    ٤١٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 14

    شاليه

    ٢٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه 2 نوم متشطب بالكامل تقسيط 4 سنوات

    Towers Map logo image

    جولف بورتو مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    2

    1

    ٦٠ متر مربع

    ٤٨٬٣٣٣ جنيه/متر مربع