عقارات للبيع بالتقسيط في مصر, صفحة 165

17,684 عقارات أخرى
  • 10

    منزل مزدوج

    ٤٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اخر توين استلام فوري بالتقسيط 3 صف للبحر

    Egypt Best Properties logo image

    سيلڤر ساندس, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    3

    5

    ٢٩٠ متر مربع

    ١٥٣٬٤٤٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ٤٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اخر توين استلام فوري بالتقسيط 3 صف للبحر

    Egypt Best Properties logo image

    مرسي باجوش, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    3

    5

    ٢٩٥ متر مربع

    ١٥٠٬٨٤٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    منزل مزدوج

    ٤٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اخر توين استلام فوري بالتقسيط 3 صف للبحر

    Egypt Best Properties logo image

    هاسيندا ويست, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    5

    ٢٩٠ متر مربع

    ١٥٣٬٤٤٨ جنيه/متر مربع

  • 13

    منزل مزدوج

    ٤٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اخر توين هاوس استلام فوري بالتقسيط

    Egypt Best Properties logo image

    كايرو فيستيفال سيتى, المستثمرين الشمالية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    6

    ٤٩٠ متر مربع

    ٨٥٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    منزل مزدوج

    ٤٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اخر توين استلام فوري بالتقسيط 3 صف للبحر

    Egypt Best Properties logo image

    بيت البحر, سيدي حنيش, الساحل الشمالي

    3

    5

    ٢٩٥ متر مربع

    ١٥٠٬٨٤٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    منزل مزدوج

    ٤٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اخر توين استلام فوري بالتقسيط 3 صف للبحر

    Egypt Best Properties logo image

    هاسييندا باي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    5

    ٢٩٠ متر مربع

    ١٥٣٬٤٤٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    منزل مزدوج

    ٤٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اخر توين استلام فوري بالتقسيط 3 صف للبحر

    Egypt Best Properties logo image

    لافيستا باي, لافيستا, قسم الضبعة, الساحل الشمالي

    3

    5

    ٢٩٥ متر مربع

    ١٥٠٬٨٤٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ٤٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اخر توين استلام فوري بالتقسيط 3 صف للبحر

    Egypt Best Properties logo image

    قطامية كوست, قسم الضبعة, الساحل الشمالي

    3

    5

    ٢٩٠ متر مربع

    ١٥٣٬٤٤٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ٤٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اخر توين استلام فوري بالتقسيط 3 صف للبحر

    Egypt Best Properties logo image

    راملا, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    5

    ٢٩٠ متر مربع

    ١٥٣٬٤٤٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بالكامل للبيع بالتقسيط علي 6 سنين

    Egypt Best Properties logo image

    كمبوند البروج, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٧٦٬٤٧٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٩٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر كاش - تاون هاوس للبيع موقع مميز امام بفرلي

    Inn Properties logo image

    زايد ديونز, الحي السادس, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    4

    ٢٢٩ متر مربع

    ٤٣٬٢٣١ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٧٬٨٢٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 3نوم استلام فوري في سكاي كابيتال تقسيط 7سنين

    Roots Real Estate logo image

    سكاى كابيتال, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٤٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ١١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس للبيع موقع مميز امام بفرلي

    Inn Properties logo image

    زايد ديونز, الحي السادس, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    4

    ٢٥٥ متر مربع

    ٤٥٬٠٩٨ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطية للبيع في أرقى كمبوندات زايد-سوديك

    Inn Properties logo image

    ذا استيتس, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ٢٠٩ متر مربع

    ١٦٬٧٤٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٩٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبه استلام فورى تقسيط فى الجولدن اسكوير

    Spade consultancy logo image

    جاليريا مون فالى, المستثمرين الجنوبية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٣ متر مربع

    ٥٦٬٣٥٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٣٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين فيلا استلام فوري بتشطيبhigh end بمقدم3.7مليون

    Falcon for Real Estate logo image

    لافيستا سيتي, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    5

    4

    ٢٧٥ متر مربع

    ١٣٬٤٥٤ جنيه/متر مربع

  • 21

    تاون هاوس

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس استلام فوري بالتقسيط بأميز موقع كريت

    متصدر

    Square real estate logo image

    ماونتن فيو راس الحكمة, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٦٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 169م سموحة - كومباوند مروج (فيو نادي )

    شقتي للتسويق العقاري و ادارة المشروعات logo image

    مروج, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    3

    2

    ١٦٩ متر مربع

    ٤٤٬٣٧٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٣٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه فيو بانورامي على البحر امام ابراج العلمين

    Falcon for Real Estate logo image

    مازيرين, مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٩٠ متر مربع

    ٤١٬١١١ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٥٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفتين بتشطبة USL برايم لوكيشن تقسيط15سنة

    Falcon for Real Estate logo image

    نيو جاردن سيتي, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٤٬٢٣٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٬٨٦٠٬٠٠٠ جنيه

    عاين و استلم فوري بمقدم 1,800,000 جاهزة ع المفتاح

    Falcon for Real Estate logo image

    ستودا, شيراتون المطار, النزهة, القاهرة

    2

    2

    ١٠٩ متر مربع

    ١٧٬٠٦٤ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه بخصم للكاش 40% متشطبه بالتكيفات بالتقسيط

    Falcon for Real Estate logo image

    ماريوت ريزيدنس هليوبوليس, الماظة, مصر الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٨٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٤٬٠٦٠٬٦٥٠ جنيه

    شقق للبيع في IBIZA Bay الغردقة

    متصدر

    Shenouda Besheer Group logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٦٩ متر مربع

    ٥٨٬٨٥٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه بمقدم 107 الف تقسيط 12 سنه من بالم هيلز

    Falcon for Real Estate logo image

    سيليا, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    فيلا

    ٣٬٧٦٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام فوري فيلا مستقلة نصف تشطيب على سنترال بارك

    Falcon for Real Estate logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٣٤ متر مربع

    ١٦٬٠٦٨ جنيه/متر مربع