شقق للبيع في زهراء مدينة نصر بالتقسيط, صفحة 3

6,587 عقارات أخرى
  • 13

    شقة

    ٨٬٨٦٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة جاهزة للاستلام كاملة التشطيب مع عضوية نادي

    Green Homes Real estate Agency logo image

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨١ متر مربع

    ٤٨٬٩٧٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٢١٠٬٠٠٠ جنيه

    3غرف للبيع بأفضل لوكيشن في شيراتون وبتقسيط 8سنين

    Roots Real Estate logo image

    روك يارد, شيراتون المطار, النزهة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٤١٬٢٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٧٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بجاردن متشطبه في بالم هيلز باقل سعر

    متصدر

    Summit Real Estate logo image

1

    1

    ٧٢ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    بالتقسيط شقة متشطبة دقائق من Cairo Festival City

    Step One Real Estate logo image

    كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    1

    ٨٨ متر مربع

    ٧٬٣٨٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة 100م للبيع في كومباوند بريفادو فيوبحيرات

    متصدر

    Dream Homes Real Estate logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    2

    1

    ١٠٠ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٥٬٧٥٣٬٩٦٨ جنيه

    فيراندا سهل حشيش شقة 73م بالتقسيط على 6 سنوات

    Rook Estate logo image

    فيراندا, منطقة سهل حشيش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٧٣ متر مربع

    ٧٨٬٨٢١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام فوري في ديستركت 5 شقة بفيو مفتوح و اقساط 7

    Falcon for Real Estate logo image

    ماونتن فيو 1.1, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ٢١٠ متر مربع

    ١١٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل توتال سعر ل شقة اقل مقدم و بالتقسيط اي سيتي

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٣١٬٥١٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بموقع مميز في الشيخ زايد بالتقسيط

    property hills Elite logo image

    زايد ديونز, الحي السادس, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٨٥ متر مربع

    ٢١٬٦٢١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٥٬٢٨٠٬٠٠٠ جنيه

    احجز وحدتك تشطيب كامل بمقدم 5% واقساط حتى 5 سنوات

    IRTKAZ logo image

    بلوم فيلدز, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ٢٨٥ متر مربع

    ٥٣٬٦١٤ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٣٬٣١٥٬٠٠٠ جنيه

    شقه 2نوم برايم لوكيشن بالجولدن سكوير بأقساط 12 سنه

    Roots Real Estate logo image

    سولاي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ٨٣ متر مربع

    ٣٩٬٩٣٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٩٬٠٨٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع تشطيب كامل باقل مقدم فى موقع مميز

    IRTKAZ logo image

2

    2

    ١٥٣ متر مربع

    ٥٩٬٣٧٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٩٬١١٥٬٠٠٠ جنيه

    جاهزة للاستلام كاملة التشطيب شاملة عضوية النادي

    Green Homes Real estate Agency logo image

3

    3

    ١٨٥ متر مربع

    ٤٩٬٢٧٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٠٤٨٬١٤٠ جنيه

    استوديو استلام فوري في سكانديك ريزورت الغردقة

    Rook Estate logo image

    سكانديك ريزورت, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٥٢ متر مربع

    ٧٧٬٨٤٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 3غرف امام مطار القاهره على طريق السويس

    Falcon for Real Estate logo image

    التجمع الاول, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٨٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة بالتقسيط في الباتيو اورو التجمع الخامس

    متصدر

    Waystar Investment logo image

    الباتيو اورو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٤٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اخر شقه ارضى بجاردن 120م+45م باقل سعر فى سوق

    فيا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٢٠ متر مربع

    ١٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٣٬٧٢٢٬٢٣٠ جنيه

    شقة مميزة 159 متر بالتقسيط في Karmell Sodic

    كارمل, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٥٩ متر مربع

    ٨٦٬٣٠٣ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٦٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه علي طريق السويس دايركت بمقدم5% بالتجمع الخامس

    Roots Real Estate logo image

    كمبوند ايلاف, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٤١٬٨٧٥ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٧٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فوري شقه بسعر لقطه لسرعه البيع في هايد بارك

    IRTKAZ logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٤٧ متر مربع

    ٥١٬٧٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٧٣٨٬١٧٧ جنيه

    شقة بالتقسيط 85 متر في كيلن بدر الدين

    كيان, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    1

    ٨٥ متر مربع

    ٥٥٬٧٤٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٩٨٥٬٢٠٠ جنيه

    شاليه للبيع في رأس الحكمه علي فيو لاجونز |بالتقسيط

    Property Group logo image

    نايا باي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١١٥ متر مربع

    ٢٥٬٩٥٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٥٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه دبل فيو بحري 130 م عماره منفرده علي لاند سكيب

    Property Group logo image

    جنة اكتوبر, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٢٧٬٣٠٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بالتقسيط في ماونتن فيو، أكتوبرذا ليك

    Properties-Today.com logo image

    ماونتن فيو أي سيتي أكتوبر, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٣٩٬٣٩٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٢٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه لقطه في O west بمقدم 640 الف وقسط 9 سنين

    متصدر

    Summit Real Estate logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٤٤ متر مربع

    ٨٨٬٨٨٨ جنيه/متر مربع