شقق للبيع في زهراء مدينة نصر بالتقسيط, صفحة 2

6,587 عقارات أخرى
  • 10

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 2 غرف متشطبه فى هايد بارك استلام قريب بالتقسيط

    Falcon for Real Estate logo image

    هايد بارك سنترال, التجمع السادس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٢٣٬٠٧٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فندقيه فيو بانورامي علي النيل في The St. Regis

    Falcon for Real Estate logo image

    الزمالك, القاهرة

    2

    2

    ٢٥٠ متر مربع

    ١٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٧٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ريسيل فى قلب التجمع الخامس استلام فورى

    IRTKAZ logo image

    ستون ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٥٥ متر مربع

    ٤٦٬٤٥١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٬٦٠٠٬٧٠٠ جنيه

    شقه 136م²| 3 غرفه |تقسيط 120 شهر | SOLIN Residence

    Foton Real Estate logo image

    فيدا ريزيدنس, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٣٦ متر مربع

    ٢٦٬٤٧٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٨٦٥٬٠٠٠ جنيه

    كاملة التشطيب شاملة عضوية النادي والباركينج

    Green Homes Real estate Agency logo image

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨١ متر مربع

    ٤٨٬٩٧٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٬٦٠٠٬٧٠٠ جنيه

    شقه 136م²| 3 غرفه |تقسيط 120 شهر | SOLIN Residence

    Foton Real Estate logo image

    روك ايدن, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٣٦ متر مربع

    ٢٦٬٤٧٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٬٦٠٠٬٧٠٠ جنيه

    شقه 136م²| 3 غرفه |تقسيط 120 شهر | SOLIN Residence

    Foton Real Estate logo image

    ذات, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٣٦ متر مربع

    ٢٦٬٤٧٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٬٦٠٠٬٧٠٠ جنيه

    شقه 136م²| 3 غرفه |تقسيط 120 شهر | SOLIN Residence

    Foton Real Estate logo image

    حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٣٦ متر مربع

    ٢٦٬٤٧٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه على البحيرات بأقل مقدم واقساط على ١٠ سنوات

    متصدر

    New Avenue Real Estate logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٤٨ متر مربع

    ٤٣٬٩١٨ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ١٢٬٣٤٦٬٠٨٨ جنيه

    بمقدم 5% امتلك وحدتك فى موقع مميز استلام فورى

    IRTKAZ logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٨٢٬٣٠٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    احجز شقة فى افضل موقع فى المستقبل واطول فتره سداد

    IRTKAZ logo image

    بارك سنترال, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ١٠٦٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٧٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم 5% احجز شقتك فى موقع مميز واقساط على 8 سنوات

    IRTKAZ logo image

    نايل بوليفارد, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ٩٨ متر مربع

    ٧٤٬٤٨٩ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٩٬١١٥٬٠٠٠ جنيه

    جاهزة للاستلام شاملة الصيانة وعضوية النادي

    Green Homes Real estate Agency logo image

3

    3

    ١٨٥ متر مربع

    ٤٩٬٢٧٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٬٣٦٤٬٤٤٠ جنيه

    شقه للبيع 68 متر مدينتي B12 بالتقسيط

    Zone Properties . logo image

    B12, مدينتي, القاهرة

    2

    1

    ٦٨ متر مربع

    ٣٤٬٧٧١ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١١٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بدون مقدم احجز وحدتك فى موقع مميز واطول فتره سداد

    IRTKAZ logo image

    او ايه كى ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٦٩٬٠٩٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٤٬٤٣٧٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم 5% احجز وحدتك فى موقع مميز واقساط حتى 8سنين

    IRTKAZ logo image

    ساحة ريجنت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٩٦٬٢٤٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٬٦٠٠٬٧٠٠ جنيه

    شقه 136م²| 3 غرفه |تقسيط 120 شهر | SOLIN Residence

    Foton Real Estate logo image

    شارع النوادي, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٣٦ متر مربع

    ٢٦٬٤٧٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم الان شقه لقطة تشطيب كامل فى موقع مميز

    IRTKAZ logo image

3

    2

    ١٧٠ متر مربع

    ٦١٬٧٦٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٬٦٠٠٬٧٠٠ جنيه

    شقه 136م²| 3 غرفه |تقسيط 120 شهر | SOLIN Residence

    Foton Real Estate logo image

    جيران رزيدنس, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٣٦ متر مربع

    ٢٦٬٤٧٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٨٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس مع حديقة للبيع في كارميل سوديك بالتقسيط

    Properties-Today.com logo image

    كارمل, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٨٢ متر مربع

    ١٠٢٬٧٤٧ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٢٬٧٤٠٬٤٠٠ جنيه

    للبيع شقة 1 غرفة جاهزة للسكن لافاندا بيتش

    Rook Estate logo image

    لافندا بيتش, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٥١ متر مربع

    ٥٣٬٧٣٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٩٬٧٩٩٬٨٩٨ جنيه

    شقه بقسط علي 10 سنين مع شركه اورا - نيو زايد

    Selection Code logo image

    سولانا, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ٩٠ متر مربع

    ١٠٨٬٨٨٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه استلام فوري بقسط علي10 سنين في نيو زايد

    متصدر

    Selection Code logo image

    ويست فيو ريزيدينس, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٣٠ متر مربع

    ٥٤٬٦١٥ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه استلام 2028 مع المراسم نيو زايد

    Selection Code logo image

    مارفيل نيو زايد, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٦٦ متر مربع

    ٩٠٬٣٦١ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٣٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر شقه في اشجار سيتي استلام الان وقسط 8 سنين

    Selection Code logo image

    جاردن جيت, أشجار سيتي, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٣٠٬٨٣٣ جنيه/متر مربع