شقق للبيع في زهراء مدينة نصر بالتقسيط, صفحة 7

6,587 عقارات أخرى
  • 11

    شقة

    ٩٦٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام فوري شقة متشطبة اقساط 10 سنين في بلوم

    Falcon for Real Estate logo image

    لافينير, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    2

    ١٢٤ متر مربع

    ٧٬٧٤١ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٬٥٤٢٬٧٢٩ جنيه

    شقة بحري متشطبه ultra modern استلام فوري بالتقسيط

    Falcon for Real Estate logo image

    مون ريزيدنس, فيفث سكوير, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٠٨ متر مربع

    ١٤٬٢٨٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام فوري متشطبه بالتكيفات امام AUC بفيو خيالي

    Falcon for Real Estate logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٥٥ متر مربع

    ١٣٬٨٧٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بالتكيفات بقلب زايد بأقل سعر بالتقسيط

    مون لاند, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٥٣ متر مربع

    ١٣٬٠٧١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بالتكيفات بقلب زايد بأقل سعر بالتقسيط

    اتريو, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٥٣ متر مربع

    ١٣٬٠٧١ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٣٬٣٠٧٬٠٠٠ جنيه

    شقة 126م ((متشطب جاهز للتسليم)) فـ شيراتون

    Falcon for Real Estate logo image

    مساكن شيراتون, شيراتون المطار, النزهة, القاهرة

    2

    1

    ١٢٦ متر مربع

    ٢٦٬٢٤٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٣٬٧٧٤٬٠٠٠ جنيه

    باقل مقدم احجز شقتك متشطبه وعلى اطول فتره سداد

    IRTKAZ logo image

    بارك سنترال, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٤٢ متر مربع

    ٩٧٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٣٬٣٠٧٬٠٠٠ جنيه

    استلم فوري شقة 124م متشطبة فى شيراتون مصر الجديدة

    Falcon for Real Estate logo image

    شارع صلاح سالم, روكسي, مصر الجديدة, القاهرة

    2

    1

    ١٢٦ متر مربع

    ٢٦٬٢٤٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٨٦٥٬٦٣٠ جنيه

    شقة ريسيل تشطيب كامل فى موقع مميز استلام فورى

    IRTKAZ logo image

    المقصد, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٨ متر مربع

    ٥٢٬٧٧١ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٣٬٣٠٧٬٠٠٠ جنيه

    شقة 126م (متشطبة جاهز للتسليم ) فـ شيراتون

    Falcon for Real Estate logo image

    الجار شيراتون, شيراتون المطار, النزهة, القاهرة

    2

    1

    ١٢٦ متر مربع

    ٢٦٬٢٤٦ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستديو للبيع في بريفادو فيو وايد جاردن ومجرى السيل

    Zone Properties . logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    1

    1

    ٦٥ متر مربع

    ٩٢٬٣٠٧ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ريسيل متشطبة باقل من سعر الشركة استلام فورى

    IRTKAZ logo image

    90 افينيو, المستثمرين الجنوبية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٩٠ متر مربع

    ٦٨٬٤٢١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٧٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بحري فيو خيالي علي landscape بالتجمع بالتقسيط

    Falcon for Real Estate logo image

    ذا ادريس ايست, شارع التسعين, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١١٥ متر مربع

    ٤٬٩٥٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٢٬٤١٢٬٠٠٠ جنيه

    أمتلك شقتك بحري بــأقــل ســعــر بالعاصمه|قسط15سنه

    Roots Real Estate logo image

    كوين لاند, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٢٦ متر مربع

    ١٩٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 20

    شقة

    ١٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة للبيع بالتقسيط في فورتين أب تاون كايرو

    Aroma Real Estate logo image

    فورتين جولف ريزيدنس, اب تاون كايرو, المقطم, القاهرة

    3

    3

    ٢٢٥ متر مربع

    ٧٧٬٧٧٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في في ليفيلز بجاردن كبيره بالتقسيط 10

    property hills Elite logo image

    شارع حوض 3, الحزام الاخضر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    4

    ١٨٦ متر مربع

    ٣٠٬١٠٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في في ليفيلز بجاردن كبيره بالتقسيط 10

    property hills Elite logo image

    شارع حوض 1, الحزام الاخضر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    4

    ١٨٦ متر مربع

    ٣٠٬١٠٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في في ليفيلز بجاردن كبيره بالتقسيط 10

    property hills Elite logo image

    طريق وصلة دهشور, الحزام الاخضر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    4

    ١٨٦ متر مربع

    ٣٠٬١٠٧ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٨٬٦٣٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بفيو مفتوح استلام فوري بأقل من سعر الشركة

    متصدر

    IRTKAZ logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٨ متر مربع

    ٥١٬٣٦٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في في ليفيلز بجاردن كبيره بالتقسيط 10

    property hills Elite logo image

    طريق بيفرلي هيلز, الحي السابع عشر, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    4

    ١٨٦ متر مربع

    ٣٠٬١٠٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في في ليفيلز بجاردن كبيره بالتقسيط 10

    property hills Elite logo image

    ليك ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    4

    ١٨٦ متر مربع

    ٣٠٬١٠٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في في ليفيلز بجاردن كبيره بالتقسيط 10

    property hills Elite logo image

    زايد ديونز كومبلكس, الحي السادس, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    4

    ١٨٦ متر مربع

    ٣٠٬١٠٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في في ليفيلز بجاردن كبيره بالتقسيط 10

    property hills Elite logo image

    زايد ديونز, الحي السادس, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    4

    ١٨٦ متر مربع

    ٣٠٬١٠٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في في ليفيلز بجاردن كبيره بالتقسيط 10

    property hills Elite logo image

    في ليفيلز, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    4

    ١٨٦ متر مربع

    ٣٠٬١٠٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ريسيل بأقل من سعر الشركة مرحلة اللاجون

    متصدر

    IRTKAZ logo image

3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٣٣٬٨٢٣ جنيه/متر مربع