شقق للبيع في زهراء مدينة نصر بالتقسيط, صفحة 6

6,587 عقارات أخرى
  • 11

    شقة

    ٢٬٨٨٧٬٧٠٠ جنيه

    شقه 109م²| 2 غرفه |تقسيط 120 شهر | SOLIN Residence

    Foton Real Estate logo image

    روك ايدن, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٠٩ متر مربع

    ٢٦٬٤٩٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٬٨٨٧٬٧٠٠ جنيه

    شقه 109م²| 2 غرفه |تقسيط 120 شهر | SOLIN Residence

    Foton Real Estate logo image

    ذات, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٠٩ متر مربع

    ٢٦٬٤٩٢ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٤٬٢٢٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة 216م دور ثالث استلام فوري بالتقسيط

    MADAEN GROUP logo image

    بيت الوطن التكميلى, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢١٦ متر مربع

    ١٩٬٥٣٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٬٨٨٧٬٧٠٠ جنيه

    شقه 109م²| 2 غرفه |تقسيط 120 شهر | SOLIN Residence

    Foton Real Estate logo image

    حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٠٩ متر مربع

    ٢٦٬٤٩٢ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬٥٥٠٬٠٠٠ جنيه

    بالتقسيط علي 10 سنوات امتلك شقة 138م بجوارAUC

    Closer logo image

    ذا ايكون ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٣٨ متر مربع

    ٣٢٬٩٧١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٥١٥٬٠٠٠ جنيه

    شقتك 3نوم باقل سعر فى سراي سور بسور مع مدينتي

    متصدر

    Roots Real Estate logo image

    طريق السويس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٢٥ متر مربع

    ٣٦٬١٢٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٬٨٨٧٬٧٠٠ جنيه

    شقه 109م²| 2 غرفه |تقسيط 120 شهر | SOLIN Residence

    Foton Real Estate logo image

    شارع النوادي, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٠٩ متر مربع

    ٢٦٬٤٩٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٬٨٨٧٬٧٠٠ جنيه

    شقه 109م²| 2 غرفه |تقسيط 120 شهر | SOLIN Residence

    Foton Real Estate logo image

    جيران رزيدنس, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٠٩ متر مربع

    ٢٦٬٤٩٢ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٬٤٩٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع ستوديو 55م للاستثمار في العاصمه وبـأقـل سعر

    متصدر

    Roots Real Estate logo image

    سيدج ليكس ريزيدنس, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    استوديو

    1

    ٥٥ متر مربع

    ٢٧٬٠٩٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم الان شقتك 3نوم بسعر لقطه بقلب المستقبل سيتي

    Roots Real Estate logo image

    زيزينيا المستقبل, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ٢٥٠ متر مربع

    ٢٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٣٬٤٨٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 150م بأقل سعر وأفضل لوكيشن بالعاصمه وبتقسيط12س

    Roots Real Estate logo image

    الوادي 8, R8, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٢٣٬٢٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٬٨٨٠٬٠٠٠ جنيه

    أقل سعر شقه 2نوم بجوار هايد بارك بمقدم10% بالتجمع

    متصدر

    Roots Real Estate logo image

2

    2

    ١٠٥ متر مربع

    ٢٧٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٩٤٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ارضي بجاردن بمقدم 10%فقط بالعاصمة الاداريه

    Roots Real Estate logo image

    قماري, R8, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٦ متر مربع

    ٤١٬٨٠٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع متشطبه في كمبوند الجار امام مدينتي

    Step One Real Estate logo image

    الجار, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه3غرف للبيع بالسعر القديم امام الربوه قسط10سنين.

    متصدر

    الجريا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٦٤ متر مربع

    ٢٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٤٬٠٩٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بالتقسيط امام مدينتى فى سراى بمقدم مميز

    Sonic For Real-Estate logo image

    ايلان سراي, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    2

    ١١٤ متر مربع

    ٣٥٬٩٢١ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٣٬٧٢٨٬٠٠٠ جنيه

    شقه استلام فوري متشطبه بالتكييفات بقسط علي 5 سنين

    Selection Code logo image

    ماونتن فيو هايد بارك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٣٠ متر مربع

    ١٠٥٬٦٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقة متشطبة بموقع مميز بالشيخ زايد 90م اقساط

    property hills Elite logo image

    بالم هيلز بالم باركس, وصلة دهشور الجنوبية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ٩٠ متر مربع

    ٤٤٬٤٤٤ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه استلام فوري في اشجار سيتي

    Selection Code logo image

    جاردن جيت, أشجار سيتي, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٩٠ متر مربع

    ٢٥٬٢٦٣ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٤٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه في الشيخ زايد بقسط علي 10 سنين قدام الربوه

    Selection Code logo image

    بارك سايد ريزيدنس, أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ٣٩٬٠٩٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 155م لقطه بسعر مميز في الـR8 بالعاصمه-قسط 10 س

    Roots Real Estate logo image

    سولي جولف ريزيدنس, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ٤٥٬١٦١ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه متشطبه بالتقسيط علي 12سنه بخصم للكاش 54%

    Z Investments For Real Estate logo image

    طلالة, كمبوندات هليوبوليس الجديدة, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٣٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه متشطبه بالتقسيط علي 12سنه بخصم للكاش 54%

    Z Investments For Real Estate logo image

3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٧٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 2نوم بجوار HYDE PARK بالتجمع بسعر لقطه+3%مقدم

    متصدر

    Roots Real Estate logo image

    هوم ريزيدنس, التجمع السادس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٢٧ متر مربع

    ٣٣٬٨٥٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٠٥٬٠٠٠ جنيه

    استلام فوري بفيو landscape اقساط 8 سنين في vye

    Falcon for Real Estate logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٧٤ متر مربع

    ٥٬٢٠١ جنيه/متر مربع