شقق للبيع بالتقسيط في كمبوندات التجمع الخامس, صفحة 31

1,160 عقارات أخرى
  • 12

    شقة

    ٢٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه في زيد ايست اورا علي 9 سنوات متشطبه بالكامل

    Egypt Best Properties logo image

    زيد إيست, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٢٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٥٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بموقع متميز اورا زيد ايست بمقدم 5%علي 9 سنوات

    Egypt Best Properties logo image

2

    2

    ١٣٢ متر مربع

    ١٢٠٬٤٥٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه بالكامل بمقدم 5% زيد ايست علي 9 سنوات

    Egypt Best Properties logo image

2

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ١٢٢٬٢٢٢ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٢٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه مميزه ريسيل تشطيب راقي بأميز وارقي موقع

    Square real estate logo image

    ميفيدا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ٢٤٠ متر مربع

    ٩٧٬٩١٦ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو مميز بالتقسيط برايم لوكيشن لاندسكيب فيو

    Square real estate logo image

1

    1

    ٨٠ متر مربع

    ١٢٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر شقة للبيع (اقرب استلام ) على شارع التسعين

    متصدر

    Step One Real Estate logo image

    بارك واي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    1

    ١٤٧ متر مربع

    ١٠٬٨٨٤ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    2غرفة نوم شقة للبيع في كمبوند أزاد تقسيط 7 سنين

    Egypt Best Properties logo image

    ازاد, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    3

    ١٣٣ متر مربع

    ١٢٠٬٣٠٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ١٩٬٢١٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في ازاد التجمع الخامس استلام سنة تقسيط

    Egypt Best Properties logo image

3

    3

    ١٤٥ متر مربع

    ١٣٢٬٥١٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١١٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اخر شقة متشطبة للبيع بالتقسيط في التجمع

    Egypt Best Properties logo image

    ايستاون, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ٧٨٬٦٢٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١١٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اخر شقة متشطبة للبيع بالتقسيط في التجمع

    Egypt Best Properties logo image

2

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ٧٨٬٦٢٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١١٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اخر شقة متشطبة للبيع بالتقسيط في التجمع

    Egypt Best Properties logo image

    فيليت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ٧٨٬٦٢٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فوري بـ 1,400,000 - بحري - Trible View كورنر

    Falcon for Real Estate logo image

    ديستريكت 5, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٢٦ متر مربع

    ١١٬١١١ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١٠٬٤١٨٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة فى بالم هيلز القاهرة الجديدة أقل مقدم

    Platinum Properties logo image

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٧٠ متر مربع

    ١٤٨٬٨٢٨ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٦٬٠٢٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بالتجمع الخامس اقل سعر في الماركت

    Mr .Estates logo image

    ليك فيو ريزدنس 2, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٤٦٬٣٤٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    1,000,000 = تشطيب VIP استلام فوري كورنر بفيو مفتوح

    Falcon for Real Estate logo image

3

    3

    ١٥٤ متر مربع

    ٦٬٤٩٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬٦٧٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بجوار الجامعه الامريكيه بكمبوند وجود بمقدم5%

    Roots Real Estate logo image

    وود, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ٥١٬٥٤٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٠٬٠٨٨٬٠٢٥ جنيه

    شقة أرضي بحديقة في كمبوند ألكا قسيط 7سنوات

    Creative Real Estate logo image

    كومباوند آلكا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٨٥ متر مربع

    ٥٤٬٥٢٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقة في اميز موقع بالقرب من مدينة نصر

    Step One Real Estate logo image

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٥٦٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبه في الباتيو اورو بسعر مميز

    Coldwell Banker- The Blues logo image

    الباتيو اورو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٤ متر مربع

    ٣٦٬٥٨٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه (خصم للكاش 50 % ) في تاج سيتي Taj city

    Falcon for Real Estate logo image

2

    2

    ١١٥ متر مربع

    ٤٤٬٣٤٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٢٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اخر شقة استلام قريب بالتقسيط في رجينسي

    Egypt Best Properties logo image

    ليان ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٥ متر مربع

    ٧٦٬٩٦٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٢٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اخر شقة استلام قريب بالتقسيط في رجينسي

    Egypt Best Properties logo image

    ساحة ريجنت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٥ متر مربع

    ٧٦٬٩٦٩ جنيه/متر مربع

  • 4

    شقة

    ٤٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو بحديقة للبيع في بالم هيلز – القاهرة الجديد

    EST8 | Real Estate Advisory logo image

1

    2

    ٧٢ متر مربع

    ٦٥٬٩٧٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٦٬٥٤٤٬٠٠٠ جنيه

    شقه فلات مجهزه بالتكييفات بأقل مقدم و تقسيط 9 سنين

    Egypt Best Properties logo image

2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ١٥٠٬٤٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٤٬٨٩٨٬٠٠٠ جنيه

    بأقل مقدم و تقسيط 9 سنين | شقه مجهزه بالتكييفات !

    Egypt Best Properties logo image

3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ١٧٧٬٨٤٢ جنيه/متر مربع