شقق للبيع بالتقسيط في كمبوندات التجمع الخامس, صفحة 19

1,161 عقارات أخرى
  • 10

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة تشطيب راقي باميز موقع لاند سكيب فيو

    Square real estate logo image

    فيليت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    2

    ٨٨ متر مربع

    ٩٠٬٩٠٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بأقل سعر للبيع شقة 186متر تشطيب راقي باميز موقع

    Square real estate logo image

3

    3

    ١٨٦ متر مربع

    ٩١٬٣٩٧ جنيه/متر مربع

  • 23

    شقة

    ١٦٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في هايد بارك بمقدم 5% تقسيط على 8 سنوات

    Egypt Best Properties logo image

    ميفيدا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٤١ متر مربع

    ١١٦٬٣١٢ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٢٠٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة في موقع مميز تقسيط على ٨ سنوات القاهرة الجديدة

    Egypt Best Properties logo image

3

    3

    ١٧٨ متر مربع

    ١١٥٬٧٣٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٧٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3 غرف نوم بمقدم 5% تقسيط على 8 سنوات في التجمع

    Egypt Best Properties logo image

    ساحة ريجنت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٣ متر مربع

    ٩٨٬٨٤٣ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٨٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بمقدم 5%، تقسيط على 8 سنوات التجمع

    Egypt Best Properties logo image

3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ١١٣٬١٢٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    بأقل سعر للبيع شقة تشطيب راقي بأميز و ارقى موقع

    Square real estate logo image

1

    2

    ٨٦ متر مربع

    ٩٥٬٩٣٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع ستوديو مفروش فرش راقي بأميز و ارقى موقع

    Square real estate logo image

استوديو

    2

    ٨٠ متر مربع

    ١٢٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ١٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة تشطيب راقي بأميز و ارقى موقع بوول فيو

    Square real estate logo image

3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ١٠٢٬٧٧٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بأقل سعر للبيع شقة مفروشه فرش راقي بأميز موقع

    Square real estate logo image

2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ١١٩٬٢٣٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بأقل مقدم للبيع شقة 203متر بأميز و ارقى موقع

    Square real estate logo image

3

    4

    ٢٠٣ متر مربع

    ٨٨٬٦٦٩ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٢٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بأقل سعر في الماركت شقه كورنربالتقسيط برايم لوكيشن

    Square real estate logo image

4

    4

    ٢٣٨ متر مربع

    ٩٦٬٦٣٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه استلام شهور تقسيط ع10سنين-10د من المطار

    Falcon for Real Estate logo image

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ٨٬٦٣٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٨٬٨١٠٬٧٨٩ جنيه

    شقة ارضي بجاردن للبيع في التجمع الخامس تقسيط 8سنين

    Egypt Best Properties logo image

3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ١١٧٬٥٦٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١١٬٢٣٥٬٠٠٠ جنيه

    2 غرفة نوم شقة للبيع في الجولدن سكوير تقسيط 8 سنين

    Egypt Best Properties logo image

2

    2

    ١٠٨ متر مربع

    ١٠٤٬٠٢٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في الجولدن سكوير متشطبة تقسيط بمقدم 5%

    Egypt Best Properties logo image

3

    3

    ١٥٣ متر مربع

    ٩٨٬٠٣٩ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع مفروشة بكمبوند ستون ريزدنس فيو مميز جدا.

    Kayan Real Estate & Property Management logo image

    ستون ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٥٧٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬١٦٦٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو لمحبي الاستثمار بسعر لقطه مع مراكز بالتجمع

    Roots Real Estate logo image

    كريسينت واك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٨٢ متر مربع

    ٦٣٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم1.3مليون استلم فورا شقه متشطبه بجوارAUC+فيو

    Falcon for Real Estate logo image

    جايد ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ٨٬٩٦٥ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٦٬٠٥٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة130م double view بخصم مليون للكاش

    متصدر

    Closer logo image

2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٤٦٬٥٣٨ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٧٠٢٬٠٠٠ جنيه

    شقه بجاردن ف ماونتن فيو 8,430,000 متاح قسط ع8 سنين

    Property Hills... logo image

    سكوير, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١١٠ متر مربع

    ٦٬٣٨١ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٧٠٢٬٠٠٠ جنيه

    شقه بجاردن ف ماونتن فيو 8,430,000 متاح قسط ع8 سنين

    Property Hills... logo image

    ماونتن فيو 1.1, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١١٠ متر مربع

    ٦٬٣٨١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٤٦٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه استلام فوري بمقدم2.46مليون بجوار AUC وفيو مميز

    Falcon for Real Estate logo image

3

    2

    ١٧٢ متر مربع

    ١٤٬٣٠٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٧٠٢٬٠٠٠ جنيه

    شقه بجاردن ف ماونتن فيو 8,430,000 متاح قسط ع8 سنين

    Property Hills... logo image

    هايلاند بارك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١١٠ متر مربع

    ٦٬٣٨١ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٧٠٢٬٠٠٠ جنيه

    شقه بجاردن ف ماونتن فيو 8,430,000 متاح قسط ع8 سنين

    Property Hills... logo image

3

    3

    ١١٠ متر مربع

    ٦٬٣٨١ جنيه/متر مربع