عقارات للبيع بالتقسيط بدون مقدم في مصر, صفحة 35

1,683 عقارات أخرى
  • 14

    شقة

    ١٤٬٩٩٩٬٠٠٠ جنيه

    لاتفوت الفرصة - شالية بأقل سعر على البحر بدون مقدم

    Egypt Best Properties logo image

    مانجروفي ريزيدنس, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    3

    ١٣٧ متر مربع

    ١٠٩٬٤٨١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شاليه غرفتين جاهز على البحر، الجونة الجديدة

    Egypt Best Properties logo image

    مكادي هايتس, مكادي اوراسكوم, مكادي, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    2

    ٩٠ متر مربع

    ١٣٨٬٨٨٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شالية على البحر فى الجونة الجديدة بدون مقدم

    Egypt Best Properties logo image

    مانجروفي ريزيدنس, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٧٠ متر مربع

    ١٤٢٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شاليه غرفتين جاهز على البحر، الجونة الجديدة

    Egypt Best Properties logo image

    مانجروفي ريزيدنس, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    2

    ٩٠ متر مربع

    ١٥٥٬٥٥٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شالية على البحر فى الجونة الجديدة بدون مقدم

    Egypt Best Properties logo image

1

    1

    ٧٠ متر مربع

    ١٤٢٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    تاون هاوس

    ٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر فى الجونة الجديدة من اوراسكوم بدون مقدم !

    Egypt Best Properties logo image

    مانجروفي ريزيدنس, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    3

    ١٧٦ متر مربع

    ١١٣٬٦٣٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك وحدتك فى الجونة الجديدة على البحر بدون مقدم!

    Egypt Best Properties logo image

3

    3

    ١٣٠ متر مربع

    ١١١٬٥٣٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    تاون هاوس

    ١٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر فى الجونة الجديدة من اوراسكوم بدون مقدم !

    Egypt Best Properties logo image

3

    4

    ١٨٠ متر مربع

    ١٠٨٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٤٬٥٥٥٬٠٠٠ جنيه

    امتلك وحدتك فى الجونة الجديدة على البحر بدون مقدم!

    Egypt Best Properties logo image

    مانجروفي ريزيدنس, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    3

    ١٢٧ متر مربع

    ١١٤٬٦٠٦ جنيه/متر مربع

  • 20

    شاليه

    ١٥٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه علي البحر للبيع متشطبه بعرض 0% مقدم

    Egypt Best Properties logo image

    مانجروفي ريزيدنس, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٩٨٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 20

    فيلا

    ٢٦٬٨٩٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع علي البحر متشطبه ولاول مره 0% مقدم

    Egypt Best Properties logo image

    مانجروفي ريزيدنس, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    4

    4

    ٢٦٠ متر مربع

    ١٠٣٬٤٢٣ جنيه/متر مربع

  • 20

    شاليه

    ١٢٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع علي البحر متشطب باقل سعر في نيو جونه

    Egypt Best Properties logo image

    مانجروفي ريزيدنس, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٨٨٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 20

    شاليه

    ١٠٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شاليه علي البحر متشطب في نيو جونه بدون مقدم

    Egypt Best Properties logo image

    مانجروفي ريزيدنس, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٩٠ متر مربع

    ١١٥٬٥٥٥ جنيه/متر مربع

  • 19

    تاون هاوس

    ٢١٬٨٩٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس للبيع علي البحر متشطب باقساط 10 سنين

    Egypt Best Properties logo image

    مانجروفي ريزيدنس, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ٩٩٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ١٦٬٠٠٠٬٨٠٠ جنيه

    اقل سعر شالية صف اول فى الجونة الجديدة بدون مقدم!

    Egypt Best Properties logo image

    مانجروفي ريزيدنس, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    3

    ١٣٠ متر مربع

    ١٢٣٬٠٨٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٢٤٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك فيلا على البحر بأقل سعر و بدون مقدم-اوراسكوم

    Egypt Best Properties logo image

    مانجروفي ريزيدنس, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    4

    5

    ٢١٧ متر مربع

    ١١٣٬٣٦٤ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٤٬٨٩٠٬٠٠٠ جنيه

    احجز شالية من اوراسكوم بأقل سعر بدون مقدم متشطب !

    Egypt Best Properties logo image

    مانجروفي ريزيدنس, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    3

    ١٢٤ متر مربع

    ١٢٠٬٠٨٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ٤٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك فيلا 4 غرف بافضل لوكيشن بالمشروع وقسط ع 10س

    Egypt Best Properties logo image

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    4

    5

    ٢٨٠ متر مربع

    ١٤٢٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 27

    تاون هاوس

    ٣٠٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك تاون هاوس 3غرف بأقل سعر وافضل لوكيشن بمقدم0%

    Egypt Best Properties logo image

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ٢٢٠ متر مربع

    ١٣٧٬٢٧٢ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٩٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك اخر شقه 2غرفه بأقل سعر وافضل لوكيشن وبمقدم0%

    Egypt Best Properties logo image

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٧٥٬٣٨٤ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٣٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقه 2غرفه متشطبه بالكامل بأقل سعر وقسط ع 10س

    Egypt Best Properties logo image

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٩٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ٣١٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك اخر فيلا متشطبه بالكامل بأقل سعر واطول فتره

    Egypt Best Properties logo image

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    4

    5

    ٢٥٠ متر مربع

    ١٢٤٬٨٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بأقل سعر في سوديك هتمتلك شقه بمقدم 0% واطول سداد

    Egypt Best Properties logo image

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٧٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ٢٣٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك فيلا 4 غرف بأفضل لوكيشن في سوديك بمقدم 0% .

    Egypt Best Properties logo image

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    4

    5

    ٢٣٠ متر مربع

    ١٠١٬٣٠٤ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١١٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقه متشطبه بالكامل بأقل سعر واطول فتره سداد

    Egypt Best Properties logo image

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٦٥٬٨٨٢ جنيه/متر مربع