بيوت و فلل بمساحات كبيرة للبيع في الشيخ زايد, صفحة 23

763 عقارات أخرى
  • 8

    فيلا

    ٣٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة في كمبوند الما | جاهزة للاستلام

    Properties-Today.com logo image

    الما, الحي الثاني, الشيخ زايد, الجيزة

    6

    7+

    ٥٧٣ متر مربع

    ٦٤٬٥٧٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٥٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا متشطبه استلام فوري في جيرا الشيخ زايد

    Property  Hills. logo image

    جييرا, الحي الثالث عشر, الشيخ زايد, الجيزة

    5

    5

    ٧٣٠ متر مربع

    ٧٥٬٣٤٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٢٩٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مُصممة بتصميم خاص – بإطلالة جولف مرتفعة ومميز

    Properties-Today.com logo image

    الجريا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    6

    6

    ١٬٠٧٥ متر مربع

    ٢٦٩٬٧٦٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٨٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    luxury one story villa with ex Emmar inst 8year

    Selection Code logo image

    ذا استيتس, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    7+

    7+

    ١٬٢٧٥ متر مربع

    ٦٩٬٠١٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٦٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    قصر فاخر في أليجريا سوديك | أرض 1600م

    Properties-Today.com logo image

    الجريا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    5

    5

    ٧٠٠ متر مربع

    ٣٧١٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٤٧٬٧٠٥٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع Zayed dunes متشطبه الترا سوبر لوكس

    Genova Investment logo image

    زايد ديونز, الحي السادس, الشيخ زايد, الجيزة

    6

    7+

    ٦٠٠ متر مربع

    ٧٩٬٥٠٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٤٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا ٨٠٠ متر بحمام سباحة فيو جولف للبيع في الربوة

    West City logo image

    الربوة, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٨٠٠ متر مربع

    ٥٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    فيلا

    ٦٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا ستاند الون في سولانا الشيخ زايد الجديدة

    Tasweeq For Real Estate logo image

    سولانا, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٩١٠ متر مربع

    ٧١٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 28

    فيلا

    ٤٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا كورنر بحديقة و حمام سباحة للبيع - كمبوند تارا

    New Avenue Real Estate logo image

    تارا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    5

    7

    ٧٥٠ متر مربع

    ٥٧٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ١٩٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    جولف فيو فيلا سوبر لوكس للبيع بحمام سباحة اليجريا

    Driven Properties logo image

    الجريا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ١٬٢٠٠ متر مربع

    ١٥٨٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٧٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا صف اول جولف ف اليجريا باقل سعر ف الماركت

    The Way logo image

    الجريا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    5

    5

    ٦٠٠ متر مربع

    ١١٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ٥٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا متشطبه للبيع ف اليجريا باقل سعر ف الماركت

    The Way logo image

    الجريا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    5

    ٦٥٠ متر مربع

    ٨٦٬١٥٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ١٥٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا صف اول جولف ف اليجريا باقل سعر ف الماركت

    The Way logo image

    الجريا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    6

    7

    ٧٣٠ متر مربع

    ٢٠٥٬٤٧٩ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ٧٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا متشطبه للبيع ف اليجريا باقل سعر ف الماركت

    The Way logo image

    الجريا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٦٠٠ متر مربع

    ١٢٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٧٦٬٨٧٥٬٠٠٠ جنيه

    فيلا متشطبه بالفرش ف اليجريا باقل سعر ف الماركت

    The Way logo image

    الجريا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    6

    5

    ٨٠٨ متر مربع

    ٩٥٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ١٥٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا صف اول جولف ف اليجريا باقل سعر ف الماركت

    The Way logo image

    الجريا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    7+

    7

    ١٬٨٠٠ متر مربع

    ٨٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٢٥٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا صف اول جولف ف اليجريا باقل سعر ف الماركت

    The Way logo image

    الجريا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    7

    7

    ١٬٢٠٠ متر مربع

    ٢٠٨٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ٥٦٬٣٧٥٬٠٠٠ جنيه

    فيلا صف ثاني من ملعب الغولف في أليجريا بأقل سعر

    The Way logo image

    الجريا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٥٠٠ متر مربع

    ١١٢٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٢٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا 4 غرف نوم + بدروم في ليك فيو – رويال ميدوز |

    Properties-Today.com logo image

    رويال ميدوز, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٥٥٠ متر مربع

    ٤٩٬٠٩٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ١١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع صف اول علي الجولف باليجريا - 1000 متر

    Properties-Today.com logo image

    الجريا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    6

    5

    ٦٠٠ متر مربع

    ١٩١٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٣١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ميدوز بارك \ فيلا بحمام سباحة 700 م \ استلام فورى

    ميدوز بارك, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    5

    6

    ٥٨٠ متر مربع

    ٥٣٬٤٤٨ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ٥٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع فيلا مستقلة بحمام سباحة في كمبوند اليجريا

    Abrag Real Estate logo image

    الجريا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٥٥٠ متر مربع

    ٩٠٬٩٠٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع متشطبة بحمام سباحة خاص في الشيخ زايد

    Property Hills Star logo image

    ايتابا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    7

    7+

    ١٬٢٧٤ متر مربع

    ١٠٬٢٠٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٣٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك فيلتك متشطبة بالكامل اقساط تصل الي 10سنوات

    Egypt Best Properties logo image

    هيلز أوف وان, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    5

    ٥٥٠ متر مربع

    ٦٩٬٠٩٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٢٤٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا رائعه صف اول على الجولف للبيع فى الجريا

    Guides Real Estate logo image

    الجريا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    5

    6

    ٨٢٠ متر مربع

    ٢٩٢٬٦٨٢ جنيه/متر مربع