بيوت و فلل بمساحات كبيرة للبيع في الشيخ زايد, صفحة 24

763 عقارات أخرى
  • 13

    فيلا

    ٤٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    لوكيشن مميز فيلا مستقله الترا مودرن اكبر مساحه

    Compact Real Estate Company logo image

    زايد ديونز, الحي السادس, الشيخ زايد, الجيزة

    7+

    6

    ٦٠٠ متر مربع

    ٧١٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٥٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا تشطيب مودرن للبيع في زايد ديونز الشيخ زايد

    Brokers Hub logo image

    زايد ديونز, الحي السادس, الشيخ زايد, الجيزة

    6

    5

    ٥٧٠ متر مربع

    ٩٦٬٤٩١ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ٦٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا لقطة في رويال سيتي بمساحات مميزة وتشطيب جاهز

    Property Hills Star logo image

    رويال سيتي, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    7+

    5

    ٧٠٠ متر مربع

    ٩٢٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٣٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا تشطيب فاخر فيو على الجولف بحمام سباحة- الربوة

    Brokers Hub logo image

    الربوة, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    3

    ٦٥٠ متر مربع

    ٥٥٬٣٨٤ جنيه/متر مربع

  • 18

    فيلا

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فورا فيلا كبيرة 1036م الشيخ زايد +متاح تقسيط

    Property Hills... logo image

    الجريا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    5

    5

    ١٬٠٣٦ متر مربع

    ١٤٬٤٧٨ جنيه/متر مربع

  • 18

    فيلا

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فورا فيلا كبيرة 1036م الشيخ زايد +متاح تقسيط

    Property Hills... logo image

    هيلز أوف وان, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    5

    5

    ١٬٠٣٦ متر مربع

    ١٤٬٤٧٨ جنيه/متر مربع

  • 18

    فيلا

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فورا فيلا كبيرة 1036م الشيخ زايد +متاح تقسيط

    Property Hills... logo image

    ذا استيتس, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    5

    5

    ١٬٠٣٦ متر مربع

    ١٤٬٤٧٨ جنيه/متر مربع

  • 15

    فيلا

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فورا فيلا كبيرة 1036م الشيخ زايد +متاح تقسيط

    Property Hills... logo image

    سوديك ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    5

    5

    ١٬٠٣٦ متر مربع

    ١٤٬٤٧٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٦٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اميز فيلا متشطبة 700م ب8غرف وبمساحة ارض 1000م

    Property Hills Star logo image

    رويال سيتي, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    7+

    5

    ١٬٠٠٠ متر مربع

    ٦٤٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٩٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة مفروشة بالكامل بحمام سباحة للبيع

    Brokers Hub logo image

    الجريا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    5

    5

    ١٬٠٠٠ متر مربع

    ٩٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 26

    فيلا

    ١٨٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فرصة هذا الشهر اول صف جولف

    Roots Development logo image

    الجريا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    5

    6

    ٨٠٠ متر مربع

    ٢٢٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٤٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا ٦ غرف للبيع في الربوة فيو مفتوح وتشطيب راقي

    West City logo image

    الربوة, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    6

    6

    ٦٥٠ متر مربع

    ٦٩٬٢٣٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٣٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا ٨٤٠ متر للبيع في كمبوند الربوة الشيخ زايد

    West City logo image

    الربوة, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٨٤٠ متر مربع

    ٤٠٬٤٧٦ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ٢٣٬٤٩٩٬٩٩٩ جنيه

    موقع مميز تشطيب الترا شيك بحمام سباحة وجاردن

    Selective logo image

    الياسمين, الحي الرابع عشر, الشيخ زايد, الجيزة

    6

    6

    ٧٤٥ متر مربع

    ٣١٬٥٤٣ جنيه/متر مربع

  • 19

    فيلا

    ١٠٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    موقع مميز بحديقة بترخيص حمام سباحة تشطيب كالقصر

    Selective logo image

    شارع البستان, الحي التاسع, الشيخ زايد, الجيزة

    7+

    7+

    ١٬٤٤٠ متر مربع

    ٦٩٬٤٤٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٥٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فاخرة بإطلالة جولف وتشطيب راقٍ في الربوة

    West City logo image

    الربوة, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    5

    4

    ١٬٠٧٠ متر مربع

    ٥١٬٤٠١ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٤٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة ٧٥٠ متر للبيع في الربوة الشيخ زايد

    West City logo image

    الربوة, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٧٥٠ متر مربع

    ٥٧٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٣٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة ٦٥٠ متر للبيع في الربوة الشيخ زايد

    West City logo image

    الربوة, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٦٥٠ متر مربع

    ٤٩٬٢٣٠ جنيه/متر مربع

  • 23

    فيلا

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مميزه بقرب المطار الجديد ب قسط ل 8 سنين

    نايا ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    5

    6

    ٥٦٥ متر مربع

    ٢٤٬٧٧٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٥٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أخر فيلا استلام فوري بحمام سباحة في الكارما 4

    Property  Hills. logo image

    الكارما 4, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    6

    7+

    ٨٢٠ متر مربع

    ٦٠٬٩٧٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بالتقسيط فيلا مستقله 506م للبيع في The 8 نيو زايد

    Driven Properties logo image

    ذا 8, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٥٠٦ متر مربع

    ٢١٬٧٣٩ جنيه/متر مربع

  • 15

    فيلا

    ٢٤٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فاخرة على الجولف في أليجريا سوديك

    Re/Max IBuild logo image

    الجريا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    6

    7

    ٨٥٠ متر مربع

    ٢٨٥٬٢٩٤ جنيه/متر مربع

  • 8

    فيلا

    ٢٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع فيلا مستقلة 650 م بالتشطيب في الدبلوماسين

    Abrag Real Estate logo image

    الدبلوماسيين, الحي الثاني, الشيخ زايد, الجيزة

    6

    6

    ٦٥٠ متر مربع

    ٣٥٬٣٨٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٧٦٬٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة للبيع في مجمع ذا إستيتس سوديك

    RE/MAX Al Mohager logo image

    ذا استيتس, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    5

    6

    ٦٣٢ متر مربع

    ١٢١٬٧٥٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٥٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فاخرة سوبر لوكس للبيع في الياسمين بسعر مميز

    CBE New Homes logo image

    كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    7+

    7+

    ٩٥٠ متر مربع

    ٥٤٬٧٣٦ جنيه/متر مربع