بيوت و فلل بمساحات كبيرة للبيع في الشيخ زايد, صفحة 26

763 عقارات أخرى
  • 11

    فيلا

    ٥٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا متشطبه ومفروشه 5 غرف ماستر للبيع جيرا زايد

    Amaken For Real Estate logo image

    جييرا, الحي الثالث عشر, الشيخ زايد, الجيزة

    5

    7

    ١٬٠٠٠ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ١٠٠٬٥١٣٬٠٠٠ جنيه

    فيلا كورنر بفيو على المساحات الخضراء استلام فوري

    New Avenue Real Estate logo image

    ذا استيتس, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٦٣٦ متر مربع

    ١٥٨٬٠٣٩ جنيه/متر مربع

  • 18

    فيلا

    ١٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    الحي ال 13 مجاورة 6 حي الفيلات و القصور

    متصدر

    Ayman logo image

    شارع 13, الحي الثالث عشر, الشيخ زايد, الجيزة

    7+

    7+

    ٧١٥ متر مربع

    ٢٥٬٨٧٤ جنيه/متر مربع

  • 8

    فيلا

    ٨٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    New Offered Villa For Sale Land 970 Bua 650 sqm

    Homes Egypt logo image

    الجريا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    6

    6

    ٦٥٠ متر مربع

    ١٢٣٬٠٧٦ جنيه/متر مربع

  • 8

    فيلا

    ٣٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقله للبيع في كمبوند الربوه الشيخ زايد

    شركة أويسيز للتسويق العقاري logo image

    الربوة, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٦٥٠ متر مربع

    ٤٦٬١٥٣ جنيه/متر مربع

  • 23

    فيلا

    ٤٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا كورنر للبيع مع بول خاص في تارا -الشيخ زايد

    Properties-Today.com logo image

    تارا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    5

    6

    ٥٧٠ متر مربع

    ٨٢٬٤٥٦ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ٤٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا صف اول جولف+ فيو بحيره/ نيو جيزة فورى اقل سعر

    The Way logo image

    كايرو جايت, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    6

    5

    ٦٠٨ متر مربع

    ٧٤٬٠١٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٠٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا صف اول جولف في اليجريا اقل سعر لسرعة البيت

    The Way logo image

    الجريا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    6

    7

    ١٬٠٠٠ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ١٥٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل فيلا مستقله تطل علي الجولف والبحيره

    The Way logo image

    الجريا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    6

    5

    ٦٨٠ متر مربع

    ٢٢٠٬٥٨٨ جنيه/متر مربع

  • 7

    فيلا

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس 583م خدمة فندقية من IHG متشطب فيو الهرم

    Inn Properties logo image

    205 اركان بالم, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٥٨٣ متر مربع

    ١٣٬٧٢٢ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٣٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقله ٥٧٣م بكومباوند آلما - ايوان - زايد

    Abrag 2 logo image

    الما, الحي الثاني, الشيخ زايد, الجيزة

    6

    7+

    ٥٧٣ متر مربع

    ٦١٬٠٨٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٣٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا كبيره536م+372م جاردن استلام قريب باقل مقدم.

    كيان, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    5

    5

    ٥٣٦ متر مربع

    ٥٬٨٧٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٨٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل اقل سعر فيلا منفصله متشطبه في رويال سيتي

    Gate real estate marketing logo image

    رويال سيتي, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    5

    7+

    ٨٥٠ متر مربع

    ٩٤٬١١٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٨٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا ف رويال سيتي علي شارع رئيسي تشطيب الترا لوكس

    Gate real estate marketing logo image

    رويال سيتي, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    7

    7

    ٦٥٠ متر مربع

    ١٣٠٬٧٦٩ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٣٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة للبيع في ذا إستيتس | سوديك متشطبة

    ذا استيتس, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    4

    ٥٠٠ متر مربع

    ٦٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ١٬١٠٢٬٥٠٠ جنيه

    استلم الان فيلا 500م قسط ربع سنوي1.1مليون او كاش22

    Property Hills... logo image

    كيان, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    5

    7

    ٥٠٠ متر مربع

    ٢٬٢٠٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ١٠٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة للبيع | جاهزة للاستلام تقع في ذا إستيت

    Flip logo image

    ذا استيتس, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    6

    ٦٣٦ متر مربع

    ١٦٣٬٥٢٢ جنيه/متر مربع

  • 21

    فيلا

    ٤٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع بموقع مميز جدًا مع حمام سباحة في Beverl

    Flip logo image

    بيفرلي هيلز, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    7

    7+

    ٦٧٠ متر مربع

    ٧٠٬١٤٩ جنيه/متر مربع

  • 5

    فيلا

    ٦٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا بموقع مميز جدًا للبيع في ذا إستيتس

    Flip logo image

    ذا استيتس, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٥٣٧ متر مربع

    ١١١٬٧٣١ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٤٠٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تم تخفيض السعر لسرعة البيع – فيلا مستقلة في The Es

    Flip logo image

    ذا استيتس, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    5

    ٥٢٠ متر مربع

    ٧٨٬٠٧٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٤٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مميزة للبيع في موقع متميز داخل The Estates

    Flip logo image

    ذا استيتس, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    4

    ٥٦٥ متر مربع

    ٧٧٬٨٧٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ١٠٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا بموقع مميز جدًا للبيع في ذا إستيتس

    Flip logo image

    ذا استيتس, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    5

    6

    ٧٠٠ متر مربع

    ١٤٧٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 3

    فيلا

    ٥١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مميزة للبيع في موقع متميز داخل رويال ميدوز

    Flip logo image

    رويال ميدوز, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    7

    7

    ٥٢٠ متر مربع

    ٩٨٬٠٧٦ جنيه/متر مربع

  • 5

    فيلا

    ٤٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مميزة للبيع في موقع متميز داخل رويال ميدوز

    Flip logo image

    رويال ميدوز, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    7+

    7+

    ٦٥٠ متر مربع

    ٧٣٬٨٤٦ جنيه/متر مربع

  • 15

    فيلا

    ٨٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا بموقع مميز جدًا بحمام سباحة للبيع في رويال سي

    Flip logo image

    رويال سيتي, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    6

    5

    ٦٣٥ متر مربع

    ١٣٣٬٨٥٨ جنيه/متر مربع