بيوت و فلل بمساحات كبيرة للبيع في الشيخ زايد, صفحة 22

763 عقارات أخرى
  • 10

    فيلا

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقله 565م استلام فورى باقل مقدم فى الماركت

    ذا استيتس, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    5

    5

    ٥٦٥ متر مربع

    ٦٬١٩٤ جنيه/متر مربع

  • 8

    فيلا

    ٢٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ڤيلا مستقلة للبيع ميدوز بارك نيو زايد موقع مميز

    رويال ميدوز, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    5

    5

    ٦٦٥ متر مربع

    ٣٣٬٠٨٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٠١٬٠٧١٬٤٧٦ جنيه

    فيلا مميزة للبيع بمساحة ارض ضخمة باقساط حتى 2029

    Master Mind Real Estate Services logo image

    ايلان, كايرو جايت, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    5

    5

    ٥٠٣ متر مربع

    ٢٠٠٬٩٣٧ جنيه/متر مربع

  • 16

    فيلا

    ٧٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا متشطبه بحمام سباحه للبيع بكمباوند الكارمه 4

    Crafters Real Estate logo image

    بيفرلي هيلز, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    6

    7

    ٦٠٠ متر مربع

    ١٢٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ٥٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا 580م اقرب استلام ب5ملن مقدم او كاش 49مليون

    Property Hills... logo image

    نوفيلا, طريق وصلة دهشور, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٥٨٠ متر مربع

    ٩٬٠٥١ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٢٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع | كمبوند الياسمين - الشيخ زايد

    Flag square Real Estate logo image

    الياسمين, الحي الرابع عشر, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    6

    ٦١٢ متر مربع

    ٣٧٬٥٨١ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة فاخرة للبيع في الياسمين زايد

    Aqarpedia For Resale logo image

    الياسمين, الحي الرابع عشر, الشيخ زايد, الجيزة

    6

    6

    ٥٦٠ متر مربع

    ٤٦٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا باطلاله مميزه في نوفيلا أمام بيفرلي هيلز

    Property  Hills. logo image

    نوفيلا, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    5

    5

    ٥٠٠ متر مربع

    ١٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٦٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة للبيع – كمبوند الياسمين، الشيخ زايد

    DMG logo image

    الياسمين, الحي الرابع عشر, الشيخ زايد, الجيزة

    7+

    7+

    ٨١٥ متر مربع

    ٣٢٬٧٦٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٧٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا بحمام سباحة استلام فورى للبيع متشطب أليجريا

    Brokers Hub logo image

    الجريا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    5

    5

    ٦٠٠ متر مربع

    ١٣١٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٢٨٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقله علي الجولف مباشر للبيع الربوه

    متصدر

    Cairo Gate logo image

    الربوة, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٥٠٠ متر مربع

    ٥٧٬٤٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٤٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    إستلم فيلا مودرن متشطبة فى أليجريا بجانب الربوة

    Property  Hills. logo image

    الجريا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    5

    5

    ٥٠٧ متر مربع

    ٩٤٬٦٧٤ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ٩٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة متشطب للبيع صف أول جولف أليجريا سوديك

    Brokers Hub logo image

    الجريا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٥٥٠ متر مربع

    ١٦٣٬٦٣٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٥٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقله تشطيب فاخر بالمطبخ والتكيفات في الربوه

    RE/MAX Everest logo image

    الربوة, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    5

    5

    ٨٠٠ متر مربع

    ٦٦٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٨٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فاخرة مستقلة للبيع متشطبة سوبر لوكس اليجريا

    Driven Properties logo image

    الجريا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    7

    7+

    ٦٥٠ متر مربع

    ١٣٥٬٣٨٤ جنيه/متر مربع

  • 6

    فيلا

    ٤٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع ريسيل في الشيخ زايد , سعر ممتاز

    Catchers investment logo image

    الشيخ زايد, الجيزة

    5

    5

    ١٬١٤٦ متر مربع

    ٣٤٬٩٠٤ جنيه/متر مربع

  • 6

    فيلا

    ٤٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا 1144فدان للبيع استلام فوري في الشيخ زايد

    Catchers investment logo image

    الشيخ زايد, الجيزة

    6

    5

    ١٬١٤٦ متر مربع

    ٣٤٬٩٠٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٥٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا وان ستوري استلام فورى587م بتصميم اوروبي قسط.

    ذا استيتس, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    5

    5

    ٥٨٧ متر مربع

    ٨٬٨٥٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٥٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا وان ستوري استلام فورى587م بتصميم اوروبي قسط.

    الكرما 1, الحي الرابع, الشيخ زايد, الجيزة

    5

    5

    ٥٨٧ متر مربع

    ٨٬٨٥٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٥٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا وان ستوري استلام فورى587م بتصميم اوروبي قسط.

    الكارما 4, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    5

    5

    ٥٨٧ متر مربع

    ٨٬٨٥٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٥٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا وان ستوري استلام فورى587م بتصميم اوروبي قسط.

    نوفيلا, طريق وصلة دهشور, الشيخ زايد, الجيزة

    5

    5

    ٥٨٧ متر مربع

    ٨٬٨٥٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٥٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا وان ستوري استلام فورى587م بتصميم اوروبي قسط.

    نوفيلا, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    5

    5

    ٥٨٧ متر مربع

    ٨٬٨٥٨ جنيه/متر مربع

  • 7

    فيلا

    ٥٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس كورنر للبيع – موقع مميز في ويستاون سوديك

    Tasweeq For Real Estate logo image

    ويستاون, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    5

    ٦١٢ متر مربع

    ٨١٬٦٩٩ جنيه/متر مربع

  • 18

    فيلا

    ٣٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    Beverly hills, phase one, fully finished villa

    Tasweeq For Real Estate logo image

    6 ويست, بيفرلي هيلز, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٦٣٠ متر مربع

    ٥٨٬٧٣٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا باطلاله مميزه في نوفيلا أمام بيفرلي هيلز

    Property  Hills. logo image

    نوفيلا, طريق وصلة دهشور, الشيخ زايد, الجيزة

    6

    5

    ٥٠٠ متر مربع

    ١٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع