بيوت و فلل بمساحات كبيرة للبيع في القاهرة, صفحة 75

3,078 عقارات أخرى
  • 10

    فيلا

    ٢٣٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة 1754م 10غرف بموقع مميز -Katamya Dunes

    AK Circle logo image

    قطامية ديونز, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    7+

    7+

    ١٬٧٥٤ متر مربع

    ١٣٢٬٢٦٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٥٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة للبيع في كمبوند سعادة القاهرة الجديدة

    KAMF logo image

    كومباوند سعاده, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    5

    ٧١٧ متر مربع

    ٢٠٩٬٢٠٥ جنيه/متر مربع

  • 8

    فيلا

    ٦٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فاخرة للبيع في بالم هيلز قطامية نصف تشطيب

    KAMF logo image

    بالم هيلز قطامية, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    6

    7+

    ٧٦٠ متر مربع

    ٨٥٬٥٢٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٦٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع في مدينتي استاندالون نموذج T

    Modern Homes realestate logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    6

    5

    ٨٦٠ متر مربع

    ٦٩٬٧٦٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٦٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة فاخرة للبيع | الرحاب

    A to Z logo image

    امتداد الرحاب, الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    6

    7

    ٥١٥ متر مربع

    ١١٦٬٥٠٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٣٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقله جاهزه علي المفتاح متشطبه في وصال فيوز

    Z Investments For Real Estate logo image

    مدينة وصال, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    6

    6

    ٥١٠ متر مربع

    ٧٥٬٤٩٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ١٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    قصر مميزة جدا للبيع في مدينتي

    Broker Egypt logo image

    مدينتي, القاهرة

    6

    5

    ٦٣٠ متر مربع

    ١٩٠٬٤٧٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ١٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تشطيب سوبر لوكس فيو مفتوح لاند سكيب وليك

    All 90 logo image

7+

    7

    ١٬٠٨٠ متر مربع

    ١١١٬١١١ جنيه/متر مربع

  • 16

    فيلا

    ٦٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اطلاله خلابه- سعر لقطه - موقع مميز

    رابح للتسويق العقاري logo image

    سوان ليك ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ٧٣٨ متر مربع

    ٩٢٬١٤٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٨٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ڤيلا في سوديك فيليت موقع مميز تطل علي مساحات خضراء

    New Avenue Real Estate logo image

    فيليت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    6

    7

    ٦٥٨ متر مربع

    ١٢١٬٥٨٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٦٤٬٤٤٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة كورنر ببدروم للبيع في ليك فيو بوتيك

    Insider Real Estate Consultancy logo image

    فيلات ليك فيو بوتيك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    6

    6

    ١٬٠٦٦ متر مربع

    ٦٠٬٤٥٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٥٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع في قطامية هيلز ( التجمع الخامس )

    Broker Egypt logo image

    قطامية هيلز, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    5

    ٥٧٠ متر مربع

    ٨٧٬٧١٩ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ٧٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    سعر أقل من سعر السوق - موقع مميز - غرفة أمن

    رابح للتسويق العقاري logo image

4

    6

    ٦٨١ متر مربع

    ١٠٧٬٩٢٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٩٧٧٬٢٩٦٬٥٠٠ جنيه

    فيلا ضخمه لوكيشن مميز جدا فيو مفتوح علي الجولف

    All 90 logo image

    القطامية هايتس, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    7+

    7+

    ٢٬٩٠٠ متر مربع

    ٣٣٦٬٩٩٨ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ١٠٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة للبيع وبموقع متميز في سوان ليك ريزيدنس

    Insider Real Estate Consultancy logo image

5

    4

    ٨٥٠ متر مربع

    ١٢٣٬٥٢٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٦٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    قصر طائر للبيع في العاصمه الادارية.

    New Housing Egypt logo image

    العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    7+

    7+

    ١٬١٠٠ متر مربع

    ١٤٥٬٤٥٤ جنيه/متر مربع

  • 16

    فيلا

    ١٢٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    إطلالةعلى المناظر الطبيعية والمسبح-مفروشة بالكامل

    رابح للتسويق العقاري logo image

5

    7+

    ٦٥٣ متر مربع

    ١٩٦٬٠١٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٣٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة 1754م 10غرف بموقع مميز -Katamya Dunes

    AK Circle logo image

7+

    7+

    ١٬٧٥٤ متر مربع

    ١٣٢٬٢٦٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٠٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أكبر فيو في الكمبوند على مساحه ضخمه pk1

    All 90 logo image

6

    6

    ١٬٤٠٠ متر مربع

    ٧١٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٧٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع في كايرو فيستيفال سيتى استلام فوري

    Broker Egypt logo image

    كايرو فيستيفال سيتى, المستثمرين الشمالية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    5

    ٧٨٨ متر مربع

    ٩٢٬٠٠٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٦٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع في كمبوند ماونتن فيو2 نصف تشطيب

    Broker Egypt logo image

    ماونتن فيو 2, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    5

    ٥٦٠ متر مربع

    ١٠٧٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 16

    فيلا

    ٨٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    موقع مميز - جاهز للسكن - إطلالة رائعة

    رابح للتسويق العقاري logo image

5

    7+

    ٧٩٤ متر مربع

    ١٠٧٬٠٥٢ جنيه/متر مربع

  • 5

    فيلا

    ٩٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة فاخرة للبيع بالنرجس فيلات 950م |

    Emerald Estates - Egypt logo image

    كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    6

    4

    ٥٠٠ متر مربع

    ١٩٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    فيلا

    ٦٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فاخرة للبيع في بالم هيلز القطامية PK1

    KAMF logo image

6

    7+

    ٧٦٠ متر مربع

    ٨٥٬٥٢٦ جنيه/متر مربع

  • 5

    فيلا

    ٥٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع في بالم هيلز قطامية موقع مميز

    KAMF logo image

6

    6

    ٥٨٥ متر مربع

    ٩٥٬٧٢٦ جنيه/متر مربع