بيوت و فلل بمساحات كبيرة للبيع في القاهرة, صفحة 121

3,078 عقارات أخرى
  • 12

    فيلا

    ٥٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فاخرة مستقله 500م نصف تشطيب ببالم هيلز قطامية

    Premises logo image

    بالم هيلز قطامية, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    5

    ٥٠٠ متر مربع

    ١٠٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٤٠٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    قصر فاخر تشطيب فاخر صف أول علي الجولف و البحيرات

    قطامية ديونز, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    7

    7

    ٢٬٠٠٠ متر مربع

    ٢٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٣٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا في شروف في حي رابع للبيع بسعر مميز

    Real Vision logo image

    طريق الشباب, المجاورة الرابعة, الحي الثاني شرق, مدينة الشروق, القاهرة

    6

    7+

    ٦٥٠ متر مربع

    ٥٣٬٨٤٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٧٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع في كايرو فيستفال سيتي اوريانا

    Premises logo image

    كايرو فيستيفال سيتى, المستثمرين الشمالية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    5

    ٦٨٣ متر مربع

    ١١٦٬٣٩٨ جنيه/متر مربع

  • 17

    فيلا

    ٢٥٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع فى كايرو فيستيفال سيتى

    ERA Real Estate Egypt logo image

5

    7+

    ١٬٤٨٠ متر مربع

    ١٦٨٬٩١٨ جنيه/متر مربع

  • 7

    فيلا

    ٢٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    Villa standalone first row golf katameya dunes

    ElGammal real estate logo image

7+

    7+

    ٢٬١٠٠ متر مربع

    ١٠٤٬٧٦١ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٢٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    Villa for sale first row Katameya dunes

    ElGammal real estate logo image

7+

    7+

    ٢٬٠٠٠ متر مربع

    ١١٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    فيلا

    ٩٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    Villa for sale second row Katameya dunes

    ElGammal real estate logo image

6

    6

    ١٬٠٠٠ متر مربع

    ٩٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٤٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا بموقع مميز (6 غرف نوم) للبيع في أسوار ريزيدنس

    Clustra Real Estate Consultancy logo image

    اسوار ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    6

    6

    ٥٣٣ متر مربع

    ٧٨٬٧٩٩ جنيه/متر مربع

  • 6

    فيلا

    ٢٢٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    Villa for sale first row katameya dunes finished

    ElGammal real estate logo image

7+

    7+

    ١٬٢٠٠ متر مربع

    ١٩٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٨٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا 6 غرف مع بيزمنت موقع مميز جدا في سوديك فيليت.

    Clustra Real Estate Consultancy logo image

    فيليت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    6

    7+

    ٦٥٨ متر مربع

    ١٢٥٬٣٧٩ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٣٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا رائعه للبيع موقع وفيو متميزبسعر مغرى للجادين

    ElGammal real estate logo image

    ديار, امتداد المستثمرين الشمالية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ٧٠٥ متر مربع

    ٥١٬٠٦٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٧٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع في ماونتن فيو 1 (( مفروشه بالكامل ))

    Realpals Real Estate logo image

    ماونتن فيو 1, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    5

    ٥٤٠ متر مربع

    ١٣٨٬٨٨٨ جنيه/متر مربع

  • 3

    فيلا

    ٧٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا 1200م للبيع منشية البكري مصر الجديدة

    Remax Style logo image

    منشية البكري, مصر الجديدة, القاهرة

    7+

    6

    ١٬٢٠٠ متر مربع

    ٦٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 29

    فيلا

    ٥٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للصفوة فيلا نموذج m بالرحاب هيلز تشطيب سوبر لوكس

    Next Home For Realestate logo image

    شارع علي بن ابي طالب, الرحاب المرحلة الخامسة, الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٦٧٠ متر مربع

    ٨٢٬٠٨٩ جنيه/متر مربع

  • 6

    فيلا

    ٤٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا رائعه للبيع موقع متميز بسعر مناسب للجادين

    ElGammal real estate logo image

    قطامية ريزدنس, التجمع الاول, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٥٥٠ متر مربع

    ٨٨٬١٨١ جنيه/متر مربع

  • 17

    فيلا

    ٩٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    Best Standalone+ Pool Very Prime Location Oriana1

    Cropleads For Real Estate & investment logo image

5

    7

    ١٬١٤٠ متر مربع

    ٨٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 8

    فيلا

    ٢٣٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا 2000م للبيع ريسيل باميز مواقع القاطاميه ديونز

    Go Green Egypt Real Estate logo image

7

    7

    ٢٬٠٠٠ متر مربع

    ١١٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 18

    فيلا

    ٩٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا | للبيع | المعادي

    ERA Real Estate Egypt logo image

    شارع 7, المعادي, حي المعادي, القاهرة

    7+

    6

    ٢٬١٠٠ متر مربع

    ٤٢٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 24

    فيلا

    ٢٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تريبلكس | للبيع | موقع مميز بسرايات المعادي

    ERA Real Estate Egypt logo image

    سرايات المعادي, حي المعادي, القاهرة

    5

    4

    ٧٥٠ متر مربع

    ٣٤٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ١٧٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مميزه صف اول علي الجولف في قطامية ديونز

5

    7

    ٨٧٥ متر مربع

    ١٩٤٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 17

    فيلا

    ١٢٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع في ليك فيو فاخرة جداً و مفروشة بالكامل

    Premises logo image

    ليك فيو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    6

    5

    ٥٣٠ متر مربع

    ٢٣٥٬٨٤٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٥٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيو لاندسكيب مفتوح بمساحه مباني مميزه

    Premises logo image

    هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    6

    7+

    ٥٢٠ متر مربع

    ٩٧٬١١٥ جنيه/متر مربع

  • 5

    فيلا

    ١٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا متشطبة في بالم هيلز قطامية جديدة

    Close Well Real Estate logo image

6

    7

    ١٬١٠٠ متر مربع

    ١٠٩٬٠٩٠ جنيه/متر مربع

  • 17

    فيلا

    ٩٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    Amazing Standalone Villa CFC Prime Location V2

    Cropleads For Real Estate & investment logo image

4

    5

    ٧٤٠ متر مربع

    ١٢٨٬٣٧٨ جنيه/متر مربع