بيوت و فلل بمساحات كبيرة للبيع في القاهرة, صفحة 116

3,078 عقارات أخرى
  • 30

    فيلا

    ٦٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فاخرة للبيع بكمبوند لوريف – القطامية

    لا ريف, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    7+

    6

    ١٬١٠٠ متر مربع

    ٥٩٬٠٩٠ جنيه/متر مربع

  • 3

    فيلا

    ٤٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا Y2 الارض ٦٢٥ متر الوحيدة أقساط بدل ماتدفع كاش

    Close Well Real Estate logo image

    بالم هيلز قطامية اكستينشن, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    5

    ٦٢٥ متر مربع

    ٦٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 17

    فيلا

    ٥٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فاضية للبيع بالرحاب مجموعة 100 قرب التسعين

    Al Maz Real Estate logo image

    شارع يوسف السباعي, الرحاب المرحلة الأولى, الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٨٥٠ متر مربع

    ٦٧٬٠٥٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٣٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستاند الون للبيع في كمبوند اسوار بالجولدن سكوير

    Chances Real Estate logo image

    اسوار ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    6

    7+

    ٥٣٠ متر مربع

    ٧٣٬٥٨٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٥٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك قصر في مدينتي فيو وايد جاردين بسعر تجاري

    Experts Real Estate Investment logo image

    مدينتي, القاهرة

    6

    5

    ٦٠١ متر مربع

    ٨٣٬١٩٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٨٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة ,ليك فيو التحمع الخامس بحمام سباحة خاص

    رابح للتسويق العقاري logo image

    ليك فيو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    7+

    6

    ٦٠٠ متر مربع

    ١٣٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٣٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة مع مسبح خاص للبيع فى بيلاجيو

    Gold Real Estate logo image

    بيلاجيو, امتداد المستثمرين الشمالية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    6

    6

    ٦٢٥ متر مربع

    ٦٢٬٤٠٠ جنيه/متر مربع

  • 26

    فيلا

    ٤٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استاند الون600م ريسيل في سيتي جيت - باقل سعر

    ERE Investments logo image

    سيتي جيت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    6

    ٦٠٠ متر مربع

    ٨٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 18

    فيلا

    ٤٤٬٤٢٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا منفصله ريسيل في سيتي جيت - باقل من سعر السوق

    ERE Investments logo image

5

    5

    ٦٠٠ متر مربع

    ٧٤٬٠٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٧٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع فيلا مستقلة فاخرة جدًا في أرقى مناطق القاهرة

    sms for RealEstate logo image

    الشويفات, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    7

    ١٬٢٠٠ متر مربع

    ٦٠٬٨٣٣ جنيه/متر مربع

  • 4

    فيلا

    ٣٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع في مصر الجديدة شارع الميرغني موقع مميز

    One Way logo image

    شارع السيد الميرغني, الماظة, مصر الجديدة, القاهرة

    7+

    7

    ٥٦٠ متر مربع

    ٥٧٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٤٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا 566م في بالم هيلز نيو كايرو-متشطبه قسط9سنوات

    Property Hills... logo image

    هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    5

    ٥٦٦ متر مربع

    ٨٬٤٨٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    فيلا

    ٤٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا 566 م -بالم هيلز نيو كايرو-متشطبه-اقساط9 سنين

    Property Hills... logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    5

    ٥٦٦ متر مربع

    ٨٬٤٨٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٤٢٬٥٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة مع مسبح خاص في ليك فيو بوتيك التجمع

    رابح للتسويق العقاري logo image

    فيلات ليك فيو بوتيك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    7

    ٦٢٣ متر مربع

    ٦٨٬٢٩٨ جنيه/متر مربع

  • 4

    فيلا

    ٣٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع في مصر الجديدة 740م شارع الميرغني مميزة

    One Way logo image

    شارع السيد الميرغني, الماظة, مصر الجديدة, القاهرة

    7+

    7+

    ٧٤٠ متر مربع

    ٤٣٬٢٤٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٤٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا 566م في بالم هيلز نيو كايرو-متشطبه قسط9سنوات

    Property Hills... logo image

5

    5

    ٥٦٦ متر مربع

    ٨٬٤٨٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    فيلا

    ٩٩٬٧٨٢٬٠٠٠ جنيه

    فيلا استلام فورى بكمبوند جولدن هايتس-امام الرحاب

    Novus Stanza logo image

    جولدن هايتس, المستثمرين الشمالية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    4

    ٧٦٠ متر مربع

    ١٣١٬٢٩٢ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ٤٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا 566 م -بالم هيلز نيو كايرو--اقساط9 سنين

    Property Hills... logo image

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    5

    ٥٦٦ متر مربع

    ٨٬٤٨٠ جنيه/متر مربع

  • 21

    فيلا

    ٣٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مميزه للبيع بشرق الأكاديمية بالتجمع الأول

    Al Maz Real Estate logo image

    شرق الاكاديمية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    7+

    7

    ٩٠٠ متر مربع

    ٣٨٬٨٨٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٢٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع في كمبوند الشروق ٢٠٠٠ نص تشطيب ١٢٠٠ متر

    Eliwa Group logo image

    مدينة الشروق, القاهرة

    4

    4

    ١٬٢٠٠ متر مربع

    ١٩٬١٦٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ١٠٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا كالقصر 7غرف فيو جولف بحيرات والفورسيزون لقطه

    Darak Madinaty logo image

    مدينتي, القاهرة

    7

    7

    ٦٣٠ متر مربع

    ١٥٨٬٧٣٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ٥٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا بحمام سباحة خاص/تشطيب كامل/علي لاندسكيب واسعه

    Gold Real Estate logo image

5

    6

    ٥٢٠ متر مربع

    ٩٦٬١٥٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٢٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا أيقونية بفيو الجولف والبحيرات

    Darak Madinaty logo image

    مدينتي, القاهرة

    6

    6

    ٦٧٧ متر مربع

    ١٨٤٬٦٣٨ جنيه/متر مربع

  • 30

    فيلا

    ٧٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا الترا سوبر لوكس للبيع في الشويفات التجمع

    sms for RealEstate logo image

    شارع الشويفات, الحي الاول, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    7

    7

    ١٬٢٠٠ متر مربع

    ٦٠٬٨٣٣ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ١٢٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا أول سكن تشطيب جديد الوحيدة بنفس المواصفات

    Close Well Real Estate logo image

    بالم هيلز قطامية, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    6

    ١٬١٠٠ متر مربع

    ١١٣٬٦٣٦ جنيه/متر مربع