بيوت و فلل بمساحات كبيرة للبيع في القاهرة, صفحة 111

3,078 عقارات أخرى
  • 8

    فيلا

    ٥٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أقل سعر في بالم هيلز كورنر فيلا للبيع pk1

    All 90 logo image

    بالم هيلز قطامية, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٧٥٠ متر مربع

    ٦٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٨٧٬١٢٥٬٠٠٠ جنيه

    فيلا Standalone مفروش في مدنتي بسعر لقطه.

    Held Real Estate logo image

    مدينتي, القاهرة

    5

    5

    ٥٥٥ متر مربع

    ١٥٦٬٩٨١ جنيه/متر مربع

  • 21

    فيلا

    ٢٠٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع علي الجولف مباشرا قطامية ديونز

    قطامية ديونز, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    7+

    7+

    ١٬٢٠٠ متر مربع

    ١٧٠٬٤١٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٦٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    قطامية ديونز-ستاندالون 1100م صف ثاني علي الجولف

    YaKan Properties logo image

7

    7

    ١٬٠٠٠ متر مربع

    ٦٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٨٣٬٤٤٤٬٧٦٠ جنيه

    فيلا للبيع في أبتاون كايرو بإطلالة خلابة

    رابح للتسويق العقاري logo image

    اب تاون كايرو, المقطم, القاهرة

    4

    5

    ٨٦٣ متر مربع

    ٩٦٬٦٩١ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٦٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع في اب تاون هاوس سعر مميز

    رابح للتسويق العقاري logo image

    اب تاون كايرو, المقطم, القاهرة

    4

    4

    ٦٩٥ متر مربع

    ٨٦٬٣٣٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٨٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع في اب تاون كايرو

    رابح للتسويق العقاري logo image

    اب تاون كايرو, المقطم, القاهرة

    4

    4

    ٧٥٠ متر مربع

    ١٠٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٥٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع في أب تاون كايرو مفروشة بالكامل

    رابح للتسويق العقاري logo image

    اب تاون كايرو, المقطم, القاهرة

    4

    3

    ٥٧٠ متر مربع

    ١٠١٬٧٥٤ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٨٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا كالقصر للبيع مدينتى 7 غرف فاخره بحمام سباحه

    Darak Madinaty logo image

    مدينتي, القاهرة

    7

    7

    ٦٧٧ متر مربع

    ١٢٥٬٥٥٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٠٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع في أب تاون هاوس موقع مميز

    رابح للتسويق العقاري logo image

    اب تاون كايرو, المقطم, القاهرة

    5

    6

    ٧٤٩ متر مربع

    ١٣٣٬٥١١ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ١٢٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    قطامية ديونز-فيلا لقطة1270م دايركت علي ملعب الجولف

    YaKan Properties logo image

5

    5

    ١٬٢٧٠ متر مربع

    ٩٧٬٦٣٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٥٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا 7 غرف | تشطيب كامل | كتمية هيلز

    Good Vibe Homes logo image

    قطامية هيلز, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    7

    6

    ٥٢٠ متر مربع

    ١٠٥٬٧٦٩ جنيه/متر مربع

  • 30

    فيلا

    ٤٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فاخرة 774م بحديقة وحمام سباحة

    Al Ofok Investment logo image

    اندلسية الشروق, الحي الخامس, مدينة الشروق, القاهرة

    5

    4

    ٧٧٤ متر مربع

    ٥٨٬١٣٩ جنيه/متر مربع

  • 26

    فيلا

    ٦٠٬٤٣٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا استلام فورى بكمبوند جولدن هايتس - امام الرحاب

    Novus Stanza logo image

    جولدن هايتس, المستثمرين الشمالية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    6

    3

    ٦١٧ متر مربع

    ٩٧٬٩٤١ جنيه/متر مربع

  • 30

    فيلا

    ٥٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا قصر للبيع ريسيل كمبوند تاج سيتي استلام فوري

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    7

    6

    ٧٥٠ متر مربع

    ٧٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٥٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع مدينتى كالقصر 7 غرف بحرى ع اكبر جاردن

    Darak Madinaty logo image

    مدينتي, القاهرة

    7

    7

    ٦٣٠ متر مربع

    ٩٢٬٠٦٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٢٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع سقف عالي بجاردن سيتي

    El Sherif logo image

    جاردن سيتي, القاهرة

    7+

    7+

    ٢٬٠٠٠ متر مربع

    ١١٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 19

    فيلا

    ٩٧٬٠٧٤٬٠٠٠ جنيه

    فيلا استلام فورى بكمبوند جولدن هايتس - امام الرحاب

    Novus Stanza logo image

    ريفيرا هايتس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    6

    3

    ٨٣٥ متر مربع

    ١١٦٬٢٥٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٨٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مميزة للبيع سيليستا هيلز أب تاون كايرو 710 م²

    VERKKINS logo image

    سيليستا هيلز, اب تاون كايرو, المقطم, القاهرة

    6

    6

    ٧١٠ متر مربع

    ٢٦٠٬٥٦٣ جنيه/متر مربع

  • 17

    فيلا

    ٥٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا (علي شارع التسعين مباشره) أمام كايرو فيستيفال

    Realpals Real Estate logo image

    شارع التسعين الجنوبي, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    6

    ٧٥٠ متر مربع

    ٧٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 30

    فيلا

    ١٠٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا ٧ ستارز ألترا سوبر لوكس للبيع – كمبوند بيلاجي

    sms for RealEstate logo image

    بيلاجيو, امتداد المستثمرين الشمالية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    7

    6

    ١٬٠٠٠ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 30

    فيلا

    ٥٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا بالفرش للبيع بسعر مميز

    New Capital Home. logo image

    بالم هيلز قطامية اكستينشن, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٧٠٠ متر مربع

    ٨٢٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 27

    فيلا

    ٨٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا ألترا سوبر لوكس للبيع – كايرو فيستيفال سيتي،

    sms for RealEstate logo image

    كايرو فيستيفال سيتى, المستثمرين الشمالية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    7+

    7+

    ٨٠٠ متر مربع

    ١٠٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    فيلا

    ٢٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا 750 متر امام كارفور الشروق بدروم و 3 ادوار

    الوسيط للخدمات العقاريه logo image

    مدينة الشروق, القاهرة

    7+

    7+

    ١٬١٧٥ متر مربع

    ٢٢٬٩٧٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٥٣٬٦٨٢٬٠٠٠ جنيه

    فيلا استلام فورى كمبوند ريفيرا هايتس التجمع الخامس

    Novus Stanza logo image

6

    3

    ٦٤٠ متر مربع

    ٨٣٬٨٧٨ جنيه/متر مربع