بيوت و فلل بمساحات كبيرة للبيع في الجيزة, صفحة 52

1,899 عقارات أخرى
  • 16

    فيلا

    ٤٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا ٧٩٠ متر بحمام سباحة للبيع في رويال سيتي

    West City logo image

    رويال سيتي, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٧٩٠ متر مربع

    ٥٣٬١٦٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ١١٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس 516 متر فيو الجولف استلام فورى قسط 6سنين

    property hills Elite logo image

    بامبو بالم هيلز, محور 26 يوليو, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    6

    6

    ٥١٦ متر مربع

    ٢٢٬٤٨٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    فيلا

    ٥٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة - موقع مميز - مسبح خاص- متشطبة بالكامل

    RE/MAX Al Mohager logo image

    بالم هيلز جولف اكستينشن, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    5

    ٥٠٠ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ١١٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس 516 متر فيو الجولف استلام فورى قسط 6سنين

    property hills Elite logo image

    ذا كراون, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    6

    6

    ٥١٦ متر مربع

    ٢٢٬٤٨٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    فيلا

    ٥٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة - موقع مميز - مسبح خاص- متشطبة بالكامل

    RE/MAX Al Mohager logo image

    بيراميدز هيلز, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    5

    ٥٠٠ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٣٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع فيلا مستقلة 700م استلام فوري بكمبوند جرينز

    Abrag Real Estate logo image

    جرينز, الحي السادس, الشيخ زايد, الجيزة

    5

    5

    ٧٠٠ متر مربع

    ٤٢٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 30

    فيلا

    ١٨٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مميزة الوحيدة في الماركت بافضل سعر

    Roots Development logo image

    بالم هيلز أكتوبر, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    6

    6

    ٨٠٠ متر مربع

    ٢٣٦٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 19

    فيلا

    ١٠٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة للبيع في جولف فيوز

    Hefnawy Group logo image

    جولف فيوز, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    6

    6

    ٨٠٠ متر مربع

    ١٢٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٤٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    موقع استثنائي يطل على أكبر مساحة خضراء

    Roots Development logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    6

    5

    ٥٠٠ متر مربع

    ٩٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٥٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا متشطبه للبيع في اويست - اورسكوم

    Circles investment logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    5

    ٥٢٠ متر مربع

    ١١١٬٥٣٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٦٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة للبيع – بيفرلي هيلز (المرحلة الثانية)

    Rokn Real Estate logo image

    6 ويست, بيفرلي هيلز, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    7+

    7

    ٩٢٥ متر مربع

    ٦٤٬٨٦٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٢٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام فوري فيلا مستقله 5غرف للبيع رويال سيتي

    Driven Properties logo image

    رويال سيتي, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    5

    5

    ٥٨٥ متر مربع

    ٤٩٬٥٧٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٨٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا بحمام سباحة مساحة 1000 متر في كومباوند الربوة

    Brokers Hub logo image

    الربوة, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    6

    6

    ١٬٠٠٠ متر مربع

    ٨٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ١١٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس 516 متر فيو الجولف استلام فورى قسط 6سنين

    property hills Elite logo image

6

    6

    ٥١٦ متر مربع

    ٢٢٬٤٨٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ١١٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس 516 متر فيو الجولف استلام فورى قسط 6سنين

    property hills Elite logo image

6

    6

    ٥١٦ متر مربع

    ٢٢٬٤٨٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ١٥٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع فيلا سيتي فيو متشطبة

    RE/MAX Al Mohager logo image

    سيتي فيو, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    7+

    7

    ١٬٥٠٠ متر مربع

    ١٠٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٣٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستاند الون فيلا بتشطيب كلاسيك للبيع في جرانه

    RE/MAX Al Mohager logo image

    جرانة, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    6

    ٦٥٠ متر مربع

    ٤٩٬٢٣٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    فيلا

    ٥٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة - موقع مميز - مسبح خاص- متشطبة بالكامل

    RE/MAX Al Mohager logo image

    بيراميدز هايتس, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    5

    ٥٠٠ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    فيلا

    ٦٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع في أليجريا تشطيب فاخر

    Hefnawy Group logo image

    الجريا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    5

    4

    ٥٥٠ متر مربع

    ١٠٩٬٠٩٠ جنيه/متر مربع

  • 19

    فيلا

    ١٨٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا تطل على البحيرة والجولف عرض محدود

    Roots Development logo image

    الجريا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    6

    7

    ٨٠٠ متر مربع

    ٢٣١٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    فيلا

    ١٠٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقله مميزه للبيع في دارا جاردنز .

    شركة أويسيز للتسويق العقاري logo image

    دارا جاردنز, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    6

    5

    ٦٠٦ متر مربع

    ١٧٣٬٢٦٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٣٩٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا رائعة -موقع مميز - تشطيب كامل

    RE/MAX Al Mohager logo image

    نيو جيزة, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    6

    7

    ٨٠٠ متر مربع

    ٤٨٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٦٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع في جرانة موقع متميز

    RE/MAX Al Mohager logo image

    جرانة, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    5

    ١٬٠٠٠ متر مربع

    ٦٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    فيلا

    ٣٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    إستلام فورى فيلا بفيو جميل فى باديا بجانب أو ويست

    Property  Hills. logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    6

    7+

    ٥٠٠ متر مربع

    ٦٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٩٢٬٧٤٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا متشطبه بالكامل للبيع بتسهيلات بموقع مميز

    REV Real Estate logo image

    كايرو جايت, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    5

    6

    ٥٠٢ متر مربع

    ١٨٤٬٧٤١ جنيه/متر مربع