بيوت و فلل بمساحات كبيرة للبيع في الجيزة, صفحة 56

1,899 عقارات أخرى
  • 10

    فيلا

    ٤٧٬٧٠٥٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع Zayed dunes متشطبه الترا سوبر لوكس

    Genova Investment logo image

    زايد ديونز, الحي السادس, الشيخ زايد, الجيزة

    6

    7+

    ٦٠٠ متر مربع

    ٧٩٬٥٠٨ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ٥٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا متشطبه للبيع ف اليجريا باقل سعر ف الماركت

    The Way logo image

    الجريا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    5

    ٦٥٠ متر مربع

    ٨٦٬١٥٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ١٩٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    جولف فيو فيلا سوبر لوكس للبيع بحمام سباحة اليجريا

    Driven Properties logo image

    الجريا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ١٬٢٠٠ متر مربع

    ١٥٨٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٨٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع مارك ماك 925م بحري علي جرينري وجنينه كب

    Crafters Real Estate logo image

    بالم هيلز بالم باركس, وصلة دهشور الجنوبية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    6

    ٩٢٥ متر مربع

    ٨٦٬٤٨٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٤٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بارك فيلا مميز و فيو مفتوح أقل من سعر السوق

    Sign Real Estate logo image

    نيو جيزة, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    6

    7+

    ٦٢٨ متر مربع

    ٧٨٬٠٢٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ١٥٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا صف اول جولف ف اليجريا باقل سعر ف الماركت

    The Way logo image

    الجريا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    6

    7

    ٧٣٠ متر مربع

    ٢٠٥٬٤٧٩ جنيه/متر مربع

  • 28

    فيلا

    ٤٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا كورنر بحديقة و حمام سباحة للبيع - كمبوند تارا

    New Avenue Real Estate logo image

    تارا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    5

    7

    ٧٥٠ متر مربع

    ٥٧٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٣١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة للبيع فى كمبوند جراند هايتس الشيخ زايد

    Royal Hub Real Estate logo image

    جراند هايتس, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    5

    ٦٥٣ متر مربع

    ٤٨٬٢٣٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٢٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فاخرة | جولف فيوز | مسبح وإطلالة بانورامية

    Properties-Today.com logo image

    بالم هيلز أكتوبر, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    5

    ٧٥٠ متر مربع

    ١٦٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٢٩٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مُصممة بتصميم خاص – بإطلالة جولف مرتفعة ومميز

    Properties-Today.com logo image

    الجريا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    6

    6

    ١٬٠٧٥ متر مربع

    ٢٦٩٬٧٦٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٦٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    قصر فاخر في أليجريا سوديك | أرض 1600م

    Properties-Today.com logo image

    الجريا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    5

    5

    ٧٠٠ متر مربع

    ٣٧١٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٧٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل من سعر السوق | فيلا صف اول جولف | استلام فورى

    The Way logo image

    جولف فيوز, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    7

    ١٬٠٠٠ متر مربع

    ٧٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٧٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا على ارض 1000م | استلام فورى صف اول على الجولف

    The Way logo image

5

    7

    ٦٥٠ متر مربع

    ١١٥٬٣٨٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٥٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بارك فيلا مباشرة على الجولف و نافوره

    New Avenue Real Estate logo image

3

    3

    ٥٠٠ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 30

    فيلا

    ١٢٣٬٣٧٥٬٠٠٠ جنيه

    ستاند الون اول صف جولف نصف تشطيب جاردن كبيره بحري

    Crafters Real Estate logo image

6

    7

    ١٬٠٥٦ متر مربع

    ١١٦٬٨٣٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٨٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا صف أول على ملعب الجولف في بالم هيلز جولف فيوز

    Crafters Real Estate logo image

6

    7

    ٩٠٠ متر مربع

    ٩٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٧٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل من سعر السوق | فيلا صف اول جولف | استلام فورى

    The Way logo image

5

    7

    ١٬٠٠٠ متر مربع

    ٧٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٤٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا ٨٠٠ متر بحمام سباحة فيو جولف للبيع في الربوة

    West City logo image

    الربوة, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٨٠٠ متر مربع

    ٥٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٧٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا صف اول جولف ف اليجريا باقل سعر ف الماركت

    The Way logo image

    الجريا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    5

    5

    ٦٠٠ متر مربع

    ١١٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٣٠٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    قصر للبيع مع مسبح خاص السعر قابل للتفاوض بحري مميز

    Crafters Real Estate logo image

6

    7

    ٤٬٠٠٠ متر مربع

    ٧٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    فيلا

    ٣٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة في كمبوند الما | جاهزة للاستلام

    Properties-Today.com logo image

    الما, الحي الثاني, الشيخ زايد, الجيزة

    6

    7+

    ٥٧٣ متر مربع

    ٦٤٬٥٧٢ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ١٢٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    حمام سباحة وجاكوزي جاردن خاصة تشطيب الترا شيك

    Selective logo image

    دارا جاردنز, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    7

    ١٬٨٠٠ متر مربع

    ٦٩٬٤٤٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٤٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فاخرة بمنظر خلاب في منطقة تتميز بالهدوء

    Selective logo image

    اكتوبر هيلز, وصلة دهشور الجنوبية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    7+

    7+

    ١٬١٠٠ متر مربع

    ٣٦٬٣٦٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٥٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة للبيع – بالم هيلز جولف إكستنشن

    Houses and More For Real Estate logo image

    بالم هيلز جولف اكستينشن, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    6

    ٦٧٥ متر مربع

    ٧٤٬٠٧٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٧٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا على ارض 1000م | استلام فورى صف اول على الجولف

    The Way logo image

5

    7

    ٦٥٠ متر مربع

    ١١٥٬٣٨٤ جنيه/متر مربع