بيوت و فلل بمساحات كبيرة للبيع في الجيزة, صفحة 55

1,899 عقارات أخرى
  • 9

    فيلا

    ٩٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة متشطب للبيع صف أول جولف أليجريا سوديك

    Brokers Hub logo image

    الجريا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٥٥٠ متر مربع

    ١٦٣٬٦٣٦ جنيه/متر مربع

  • 16

    فيلا

    ٢٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    منزل مستقل جاهز للسكن في وادي النخيل

    Crafters Real Estate logo image

    وادي النخيل, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    7+

    6

    ٢٬١٠٠ متر مربع

    ١٠٬٤٧٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٥٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    قصر للبيع في ارقى كمبوند في 6 اكتوبر جاردينيا بارك

    Hussien Farahat logo image

    جاردينيا بارك, الحي المتميز, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    7

    7+

    ٨٠٠ متر مربع

    ٦٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٧٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا بحمام سباحة استلام فورى للبيع متشطب أليجريا

    Brokers Hub logo image

    الجريا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    5

    5

    ٦٠٠ متر مربع

    ١٣١٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٦٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع مارك ماك 925م بحري علي جرينري وجنينه كب

    Crafters Real Estate logo image

    بالم هيلز بالم باركس, وصلة دهشور الجنوبية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    6

    ٩٢٥ متر مربع

    ٧٣٬٥١٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٥٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا وان ستوري استلام فورى587م بتصميم اوروبي قسط.

    نوفيلا, طريق وصلة دهشور, الشيخ زايد, الجيزة

    5

    5

    ٥٨٧ متر مربع

    ٨٬٨٥٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٥٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا وان ستوري استلام فورى587م بتصميم اوروبي قسط.

    الكرما 1, الحي الرابع, الشيخ زايد, الجيزة

    5

    5

    ٥٨٧ متر مربع

    ٨٬٨٥٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٦٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة للبيع – كمبوند الياسمين، الشيخ زايد

    DMG logo image

    الياسمين, الحي الرابع عشر, الشيخ زايد, الجيزة

    7+

    7+

    ٨١٥ متر مربع

    ٣٢٬٧٦٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ٤١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستورى فيلا بسعر مميز للبيع أويست اكتوبر

    Brokers Hub logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٨٣٣ متر مربع

    ٤٩٬٢١٩ جنيه/متر مربع

  • 6

    فيلا

    ٦٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة بتصميم مميز للبيع اول صف جولف

    Hussien Farahat logo image

    نيو جيزة, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    5

    ٥٠٠ متر مربع

    ١٢٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة للبيع في اكتوبر بارخص سعر

    Held Real Estate logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٥٥٠ متر مربع

    ٣٤٬٥٤٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا ريسيل بأقل سعر في كمبوند بالتقسيط

    Held Real Estate logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٥٥٠ متر مربع

    ٣٤٬٥٤٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٥٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا وان ستوري استلام فورى587م بتصميم اوروبي قسط.

    الكارما 4, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    5

    5

    ٥٨٧ متر مربع

    ٨٬٨٥٨ جنيه/متر مربع

  • 8

    فيلا

    ٦٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا - طابقين مرتفعين (نمط علوي) - سيتي فيو

    RE/MAX Al Mohager logo image

    سوان ليك غرب, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    5

    ٥٥٠ متر مربع

    ١٢٣٬٦٣٦ جنيه/متر مربع

  • 15

    فيلا

    ٢٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مقسمة إلى شقق في مدينة 6 أكتوبر

    New Avenue Real Estate logo image

    محور جمال عبد الناصر, الحي الثاني عشر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    7+

    7+

    ١٬٨٥٢ متر مربع

    ١٥٬١١٨ جنيه/متر مربع

  • 6

    فيلا

    ٤٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع ريسيل في الشيخ زايد , سعر ممتاز

    Catchers investment logo image

    الشيخ زايد, الجيزة

    5

    5

    ١٬١٤٦ متر مربع

    ٣٤٬٩٠٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٥٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا وان ستوري استلام فورى587م بتصميم اوروبي قسط.

    نوفيلا, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    5

    5

    ٥٨٧ متر مربع

    ٨٬٨٥٨ جنيه/متر مربع

  • 21

    فيلا

    ٥٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقل 750 متر مربع إطلالة على المناظر طبيعيه

    Crafters Real Estate logo image

    بالم هيلز جولف اكستينشن, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    6

    ٧٥٠ متر مربع

    ٧٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا باطلاله مميزه في نوفيلا أمام بيفرلي هيلز

    Property  Hills. logo image

    نوفيلا, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    5

    5

    ٥٠٠ متر مربع

    ١٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٤٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا صف اول جولف للبيع بأقل سعر في نيو جيزة

    The Way logo image

6

    7

    ٧٠٠ متر مربع

    ٦٤٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 23

    فيلا

    ٥٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا استلام فوري في كمبوند زا كراون

    The Way logo image

    ذا كراون, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    6

    6

    ٨٥٠ متر مربع

    ٥٨٬٨٢٣ جنيه/متر مربع

  • 6

    فيلا

    ٤٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا 1144فدان للبيع استلام فوري في الشيخ زايد

    Catchers investment logo image

    الشيخ زايد, الجيزة

    6

    5

    ١٬١٤٦ متر مربع

    ٣٤٬٩٠٤ جنيه/متر مربع

  • 7

    فيلا

    ٥٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس كورنر للبيع – موقع مميز في ويستاون سوديك

    Tasweeq For Real Estate logo image

    ويستاون, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    5

    ٦١٢ متر مربع

    ٨١٬٦٩٩ جنيه/متر مربع

  • 29

    فيلا

    ٣٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع حي 7 اهالي خلف نادي 6 اكتوبر مباشرة

    Mostafa Dardeery logo image

    الحي السابع, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    7+

    7+

    ٨٩٥ متر مربع

    ٣٣٬٥١٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة فاخرة للبيع في الياسمين زايد

    Aqarpedia For Resale logo image

    الياسمين, الحي الرابع عشر, الشيخ زايد, الجيزة

    6

    6

    ٥٦٠ متر مربع

    ٤٦٬٤٢٨ جنيه/متر مربع