بيوت و فلل بمساحات كبيرة للبيع في الجيزة, صفحة 49

1,901 عقارات أخرى
  • 11

    فيلا

    ٢٥٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بالم هيلز 6 اكتوبر جولف فيوز اول صف فيلا تصميم خاص

    Cropleads For Real Estate & investment logo image

    بالم هيلز أكتوبر, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    7+

    7+

    ١٬٤٠٠ متر مربع

    ١٧٨٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٢٥٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بالم هيلز 6 اكتوبر جولف فيوز اول صف فيلا تصميم خاص

    Cropleads For Real Estate & investment logo image

    جولف فيوز, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    7+

    7+

    ١٬٤٠٠ متر مربع

    ١٧٨٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ١٣٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة للبيع في جولف فيوز، صف أول جولف

    Flip logo image

7+

    7+

    ١٬٣٠٠ متر مربع

    ١٠٣٬٠٧٦ جنيه/متر مربع

  • 3

    فيلا

    ٥٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة للبيع في سيتي فيو

    Flip logo image

    سيتي فيو, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    7+

    7+

    ٨٠٠ متر مربع

    ٦٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ٣٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فلل و تاون هاوس فاخرة للبيع في نيو جيزة

    Flip logo image

    نيو جيزة, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ١٬٣٥٠ متر مربع

    ٢٥٬١٨٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا في نيو جيزه بأقل سعر للمتر استلام فوري

    Crown Stone Realty logo image

4

    5

    ١٠٬٠٠٠ متر مربع

    ٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٣٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع في كمبوند رويال سيتي 728متر موقع مميز

    Genova Investment logo image

    رويال سيتي, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    6

    6

    ٧١٨ متر مربع

    ٤٨٬٧٤٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة 6غرف للبيع فوري فيو ساحر ع بحيرات

    New Avenue Real Estate logo image

    رويال ميدوز, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    6

    6

    ٥٧٠ متر مربع

    ٤٩٬١٢٢ جنيه/متر مربع

  • 15

    فيلا

    ٧٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    باقل سعر امتلك الان اخر فيلا بافضل لوكيشن بالمشروع

    Egypt Best Properties logo image

    هيلز أوف وان, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    5

    ٥٨٠ متر مربع

    ١٢٠٬٦٨٩ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٤٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا بحمام سباحة خاص مفروشة بالكامل إستلام فوري

    REV Real Estate logo image

    جرين هيلز, محور 26 يوليو, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    7+

    6

    ٥٠٠ متر مربع

    ٨٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٣٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك فيلا ببدروم - ارض كبيره - بحرى وبسعر لقطه

    Circles investment logo image

    الما, الحي الثاني, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٥٧٣ متر مربع

    ٦٢٬٨٢٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع في سوليا بإطلالة سيتي فيو

    RE/MAX Al Mohager logo image

    سولايا, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    6

    ٥٠٠ متر مربع

    ٤٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٦٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة للبيع في اويست وايت موقع مميز

    I-Move logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    6

    6

    ٨٠٠ متر مربع

    ٧٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 17

    فيلا

    ٥٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام فوري فيلا بالتقسيط للبيع ذا كراون بالم هيلز

    Driven Properties logo image

    ذا كراون, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    6

    7+

    ٩٣٥ متر مربع

    ٥٥٬٦١٤ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٢٦٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مميزة بحديقة و حمام سباحة فى حي الاشجار

    Roots Development logo image

    شارع دريم لاند, دريم لاند, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    5

    ٦٨٠ متر مربع

    ٣٨٬٦٠٢ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٢٦٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    موقع ممتاز - بائع جاد - سعر أقل من سعر السوق

    Roots Development logo image

    حي الاشجار, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    5

    ٦٨٠ متر مربع

    ٣٨٬٦٠٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ١٣٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا اول صف على الجولف نصف تشطيب جولف فيوز

    I-Move logo image

7

    7+

    ١٬٠٠٠ متر مربع

    ١٣٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٠٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا بدون تشطيب المرحله الرابعه بالم هيلز اكتوبر

    I-Move logo image

5

    6

    ٩٦٠ متر مربع

    ١٠٤٬١٦٦ جنيه/متر مربع

  • 23

    فيلا

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك فيلا فاخره 500م من تطوير حسن علام بالقسط

    سوان ليك غرب, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    4

    ٥٠٠ متر مربع

    ١٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ٣٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا متشطبة للبيع ب بيفرلى هيلز سوديك

    Remax Westway logo image

    6 ويست, بيفرلي هيلز, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٦٠٠ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٦٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اكبر مساحة مباني تشطيب سوبر لوكس استلام فوري

    New Avenue Real Estate logo image

    شارع المجاورة السابعة, الحي الاول, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    6

    6

    ٧٥٠ متر مربع

    ٨٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 16

    فيلا

    ٣٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بسعر مميز استلم فوراً فيلا متشطبة بالتكيفات

    Crown Stone Realty logo image

    جراند هايتس, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٦٥٣ متر مربع

    ٥٣٬٥٩٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٢٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع في الدبلوماسين الشيخ زايد

    الدبلوماسيين, الحي الثاني, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٦٥٠ متر مربع

    ٣٨٬٤٦١ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٦٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع في او ويست 1250 متر 7غرف بسعر مغري

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    7

    6

    ٨٠٠ متر مربع

    ٧٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٧٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فاخرة للبيع فى الدقى تفرعات ميدان فينى

    Mas Egypt Real Estate logo image

    ميدان فيني, الدقي, الجيزة

    7+

    5

    ١٬٢٠٠ متر مربع

    ٥٨٬٣٣٣ جنيه/متر مربع