بيوت و فلل بمساحات كبيرة للبيع في الجيزة, صفحة 21

1,898 عقارات أخرى
  • 6

    فيلا

    ٥٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا صف أول جولف | 57.5 مليون | فرصة مميزة بإطلالة

    Residia logo image

    جولف فيوز, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    5

    ٦٥٠ متر مربع

    ٨٨٬٤٦١ جنيه/متر مربع

  • 6

    فيلا

    ٥٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا صف أول جولف | 57.5 مليون | فرصة مميزة بإطلالة

    Residia logo image

    بالم هيلز جولف اكستينشن, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    5

    ٦٥٠ متر مربع

    ٨٨٬٤٦١ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٦٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مودرن كاملة التشطيب – مساحات كبيرة –

    Residia logo image

6

    7

    ٦٢٠ متر مربع

    ٩٦٬٧٧٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٥٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا 1000م² – إطلالة مميزة

    Residia logo image

7

    7

    ٧٠٠ متر مربع

    ٧٤٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 19

    فيلا

    ١٠٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مميزة للبيع بمساحة ارض كبيرة متشطبة كايرو جيت

    Platinum Properties logo image

    إيدن, كايرو جايت, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    5

    5

    ٥٠٣ متر مربع

    ٢١٠٬٧٣٥ جنيه/متر مربع

  • 19

    فيلا

    ٢١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مميزة بمساحة ارض 955 للبيع ايلي صعب كايرو جيت

    Platinum Properties logo image

    إيدن, كايرو جايت, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    5

    5

    ٧٠٠ متر مربع

    ٣٠٥٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 19

    فيلا

    ٢٠٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا بمساحة ارض 1150 للبيع متشطبة كايرو جيت

    Platinum Properties logo image

    ايلان, كايرو جايت, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    5

    5

    ٥٠٣ متر مربع

    ٣٩٧٬٦١٤ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ٤٩٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بارك فيلا 628م - موقع متميز - استلام فوري

    Brick Real Estate logo image

    نيو جيزة, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    7

    ٦٢٨ متر مربع

    ٧٩٬٤٥٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا وان استوري في سوان ليك ويست امام جولف اكستنشن

    Crown Stone Realty logo image

    سوان ليك غرب, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    6

    ٥٠٠ متر مربع

    ٢٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    فيلا

    ٥٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقله فاخرة للبيع في The Crown بالم هيلز

    Homevise Real Estate logo image

    ذا كراون, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    6

    6

    ٥٦٢ متر مربع

    ٨٨٬٩٦٧ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا استاند الون ريسيل استلام فوري في الشيخ زايد

    Crown Stone Realty logo image

    الكارما جيتس, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٧٤٥ متر مربع

    ١٤٬٧٦٥ جنيه/متر مربع

  • 30

    فيلا

    ٤٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    جولف إكستنشن | فيلا | كل الوحدات متاحة

    The Realty Co. logo image

6

    7

    ٥٦٨ متر مربع

    ٧٧٬٤٦٤ جنيه/متر مربع

  • 30

    فيلا

    ٧٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    برينسيس بالم | فيلا | كل الوحدات متاحة

    The Realty Co. logo image

    بالم هيلز أكتوبر, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    6

    ٧١٠ متر مربع

    ٩٨٬٥٩١ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٥٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقله ببدروم موقع مميز جدا أقل سعر في السوق

    Apart Real estate logo image

5

    6

    ٧١٠ متر مربع

    ٧٣٬٩٤٣ جنيه/متر مربع

  • 30

    فيلا

    ٩٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    سوليتير بالم | فيلا | كل الوحدات متاحة

    The Realty Co. logo image

5

    6

    ٩١٠ متر مربع

    ٩٨٬٩٠١ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٥٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بأميز موقع في نيو جيزه فيلا علي اللييك مباشرة

    Square Real Estate logo image

6

    7

    ٦٠٠ متر مربع

    ٩٨٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 6

    فيلا

    ٤٠٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    باقل سعر امتلك فيلتك في نيو زايد اقساط تصل الي 10س

    Egypt Best Properties logo image

    سولانا, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    5

    ٥٠٠ متر مربع

    ٨١٬٤٠٠ جنيه/متر مربع

  • 28

    فيلا

    ١١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    جولف فيوز | فيلا | جميع الوحدات متاحة

    The Realty Co. logo image

5

    6

    ٨١٠ متر مربع

    ١٣٥٬٨٠٢ جنيه/متر مربع

  • 30

    فيلا

    ٦٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    جولدن بالم | فيلا | جميع الوحدات متاحة

    The Realty Co. logo image

5

    6

    ٥٢٠ متر مربع

    ١١٥٬٣٨٤ جنيه/متر مربع

  • 29

    فيلا

    ٤٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ذا كراون | فيلا | جميع الوحدات متاحة

    The Realty Co. logo image

6

    7

    ٥٢٢ متر مربع

    ٨٠٬٤٥٩ جنيه/متر مربع

  • 30

    فيلا

    ٥٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    نيو جيزة | فيلا مستقلة | كل الوحدات متاحة

    The Realty Co. logo image

5

    6

    ٥٥٩ متر مربع

    ١٠١٬٩٦٧ جنيه/متر مربع

  • 30

    فيلا

    ٤٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    جولف إكستنشن | فيلا | كل الوحدات متاحة

    The Realty Co. logo image

6

    7

    ٥٦٧ متر مربع

    ٧٧٬٦٠١ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٨٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مجددة بالكامل | 5 دقائق للمتحف المصرى الكبير

    Anchor for Real Estate logo image

    الندي, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    5

    7

    ١٬٨٠٠ متر مربع

    ٤٧٬٢٢٢ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ١٠٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع فيلا على الجولف في ألجريا سوديك الشيخ زايد .

    Abrag Real Estate logo image

    الجريا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    6

    7

    ٦٠٠ متر مربع

    ١٦٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس 517 متر فورى ب¾ تشطيب بالقسط على 8 سنين

    property hills Elite logo image

    كمبوند اب فيل, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    5

    ٥١٧ متر مربع

    ١٥٬٤٧٣ جنيه/متر مربع