بيوت و فلل بمساحات كبيرة للبيع في الجيزة, صفحة 17

1,898 عقارات أخرى
  • 14

    فيلا

    ٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقله 536م+جاردن370م قسط كوارتر750ألف-كاش18م

    ماونتن فيو تشيل اوت بارك, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    7

    ٥٣٦ متر مربع

    ١٬٣٩٩ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقله 536م+جاردن370م قسط كوارتر750ألف-كاش18م

    جراند هايتس, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    7

    ٥٣٦ متر مربع

    ١٬٣٩٩ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقله 536م+جاردن370م قسط كوارتر750ألف-كاش18م

    بورتو اكتوبر, الحزام الاخضر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    7

    ٥٣٦ متر مربع

    ١٬٣٩٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٠٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل اقل سعر فيلا منفصله متشطبه في رويال سيتي

    Gate real estate marketing logo image

    رويال سيتي, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    5

    7+

    ٨٥٠ متر مربع

    ١١٧٬٦٤٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٩٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مع بيزمينت ألترا مودرن بحمام سباحة في اليجريا

    Square Real Estate logo image

    الجريا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    6

    ٥٦٠ متر مربع

    ١٦٠٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٨٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع في أليجريا – أول صف جولف

    Home Select for real estate logo image

    الجريا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    5

    6

    ٧٥٠ متر مربع

    ٢٤٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقله 536م+جاردن370م قسط كوارتر750ألف-كاش18م

    متصدر

    نيوم اكتوبر, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    7

    ٥٣٦ متر مربع

    ١٬٣٩٩ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ١٠٬٣٣٦٬٠٠٠ جنيه

    الباتيو جراند هايتس - فيلا مستقلة ناصية بسعر لقطة

    نوفاتيرا للتسويق العقاري logo image

    جراند هايتس, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    5

    ٧٠٠ متر مربع

    ١٤٬٧٦٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٥١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا بحمام سباحه تشطيب فاخر ومفروشه - واصله دهشور

    New Avenue Real Estate logo image

    مول سيتي ووك, طريق وصلة دهشور, الشيخ زايد, الجيزة

    7+

    6

    ١٬٠٠٠ متر مربع

    ٥١٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    فيلا

    ٥٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فريدة من نوعها استلام فورى فى الشيخ زايد

    Rokn Real Estate logo image

    نوفيلا, طريق وصلة دهشور, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٥٣٠ متر مربع

    ٩٨٬١١٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٥٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل من سعر السوق فلات فيلا للبيع تطل علي بحيرات

    Home Select for real estate logo image

    ذا استيتس, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    5

    ٦٣٦ متر مربع

    ٨٦٬٤٧٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٣٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا Standalone للبيع في كمبوند رويال سيتي

    نوفاتيرا للتسويق العقاري logo image

    رويال سيتي, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٦٦٥ متر مربع

    ٥٧٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 7

    فيلا

    ٤٠٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع في آيفوري هيلز | إطلالة جولف

    Buyerside logo image

    نيو جيزة, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    5

    ٥١٧ متر مربع

    ٧٨٬١٤٣ جنيه/متر مربع

  • 16

    فيلا

    ٣٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا ستاند الون في كومباوند الياسمين

    نوفاتيرا للتسويق العقاري logo image

    الياسمين, الحي الرابع عشر, الشيخ زايد, الجيزة

    6

    5

    ٥٧٥ متر مربع

    ٥٧٬٣٩١ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا بكمبوند جرين سيتى استلام فوري سعر مميز

    Landpeak Real Estate inv & Marketing logo image

    جرين سيتي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    4

    ٥٠٠ متر مربع

    ٣٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٢٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع بالتشطيب في حي الدبلوماسيين الشيخ زايد

    Abrag Real Estate logo image

    الدبلوماسيين, الحي الثاني, الشيخ زايد, الجيزة

    7+

    7+

    ٦٥٠ متر مربع

    ٣٥٬٣٨٤ جنيه/متر مربع

  • 26

    فيلا

    ٢٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا تشطيب فاخر للبيع- استلام فوري -موقع مميز

    Emtdad Real Estate logo image

    فرست هايتس, محور 26 يوليو, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    7

    ٥٠٠ متر مربع

    ٥٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ١٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    باقل اجمالي فيلا للبيع -موقع مميز - استلام فوري

    Emtdad Real Estate logo image

    فرست هايتس, محور 26 يوليو, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    7

    ٥٠٠ متر مربع

    ٣٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٣٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا ستاند الون في رويال سيتي

    نوفاتيرا للتسويق العقاري logo image

    رويال سيتي, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    7

    7+

    ٧٥٠ متر مربع

    ٥٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع بمساحة 4000 متر اول سكن

    نوفاتيرا للتسويق العقاري logo image

    الريف الاووبي, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    7

    4

    ٥٠٠ متر مربع

    ٢٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٣٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا على 1000متر بها حمام سباحة خاص + تشطيب كامل

    The Way logo image

    مينا جاردن سيتي, الحي المتميز, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    4

    ٦٥٠ متر مربع

    ٥٠٬٧٦٩ جنيه/متر مربع

  • 18

    فيلا

    ٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل من سعر السوق | لوكيشن مميز | فيلا 5 غرف

    The Way logo image

    رويال سيتي, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    5

    5

    ٥٩٠ متر مربع

    ٣٣٬٨٩٨ جنيه/متر مربع

  • 17

    فيلا

    ٣٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل من سعر السوق | فرش كامل | 4 غرف | Royal City

    متصدر

    The Way logo image

    رويال سيتي, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٦٨٠ متر مربع

    ٥١٬٤٧٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٣٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا + حمام سباحه في مينا جاردن سيتي أكتوبر

    New Avenue Real Estate logo image

    مينا جاردن سيتي, الحي المتميز, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    4

    ٥٠٠ متر مربع

    ٧٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 23

    فيلا

    ٥٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    650sqm Standalone villa for sale in allegria

    Tasweeq For Real Estate logo image

    الجريا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٦٥٠ متر مربع

    ٨٤٬٦١٥ جنيه/متر مربع