بيوت و فلل بمساحات كبيرة للبيع في الجيزة, صفحة 18

1,898 عقارات أخرى
  • 10

    فيلا

    ٦٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    جولف فيو فيلا مستقله متشطبه بالكامل للبيع الربوه

    Driven Properties logo image

    الربوة, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    5

    5

    ١٬٠٥٠ متر مربع

    ٦١٬٩٠٤ جنيه/متر مربع

  • 30

    فيلا

    ٧٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    برينسيس بالم | فيلا | كل الوحدات متاحة

    The Realty Co. logo image

    بالم هيلز أكتوبر, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    6

    ٧١٢ متر مربع

    ٩٨٬٣١٤ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٤٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا نموذج D للبيع او ويست وايت- اوراسكم

    Select for real estate logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    5

    ٨٣٣ متر مربع

    ٥٨٬٨٢٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٣٤٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع فى جراند هايتس بسعر اقل من سعر السوق

    Capital Broker logo image

    جراند هايتس, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    6

    5

    ٦٧٧ متر مربع

    ٥١٬٤٠٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٢٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر فيلا للبيع جراند هايتس التوسعات الشماليه

    Driven Properties logo image

    جراند هايتس, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    5

    ٧١١ متر مربع

    ٣٣٬٧٥٥ جنيه/متر مربع

  • 30

    فيلا

    ٩٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    سوليتير بالم | فيلا | كل الوحدات متاحة

    The Realty Co. logo image

5

    6

    ٩١٢ متر مربع

    ٩٨٬٦٨٤ جنيه/متر مربع

  • 28

    فيلا

    ١١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    جولف فيوز | فيلا | كل الوحدات متاحة

    The Realty Co. logo image

    جولف فيوز, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    6

    ٨١٢ متر مربع

    ١٣٥٬٤٦٧ جنيه/متر مربع

  • 30

    فيلا

    ٦٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    جولدن بالم | فيلا | كل الوحدات متاحة

    The Realty Co. logo image

5

    6

    ٥٢٢ متر مربع

    ١١٤٬٩٤٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٦٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا أليجريا 450م – تشطيب فاخر، موقع مميز

    Tasweeq For Real Estate logo image

    الجريا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    5

    ٦٠٠ متر مربع

    ١٠٨٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 29

    فيلا

    ٤٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ذا كراون | فيلا | كل الوحدات متاحة

    The Realty Co. logo image

    ذا كراون, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    6

    7

    ٥٢٤ متر مربع

    ٨٠٬١٥٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٣٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة للبيع في نيو جيزة صف أول جولف أرض 1900

    Properties-Today.com logo image

    نيو جيزة, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    5

    ٩٨٠ متر مربع

    ١٣٧٬٧٥٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٦٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة للبيع في بيفرلي هيلز – المرحلة الثانية

    Tasweeq For Real Estate logo image

    6 ويست, بيفرلي هيلز, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    7+

    7

    ٩٢٥ متر مربع

    ٧٠٬٢٧٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    فيلا

    ٦٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    (فيلا تشطيب كامل – سمارت هاوس – كمبوند أليجريا)

    Residia logo image

    الجريا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    4

    ٦٠٠ متر مربع

    ١٠٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٧٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فاخرة | تصميم مخصص ومشرق بإطلالات على البحيرة

    Residia logo image

6

    6

    ١٬١٨٠ متر مربع

    ١٤٤٬٠٦٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٤٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    New giza , gold cliff, standalone corner villa

    Tasweeq For Real Estate logo image

5

    5

    ٦٢٠ متر مربع

    ٦٩٬٣٥٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٠٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    For Sale – Golf Frontline Villa in Allegria

    Tasweeq For Real Estate logo image

    الجريا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    7

    6

    ٧٤٠ متر مربع

    ١٣٥٬١٣٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٣٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا بإطلالة على البحيرة | تصميم أنيق وحديقة واسعه

    Residia logo image

6

    7

    ٥٠٢ متر مربع

    ٦٩٬٧٢١ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٤٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا بإطلالة مزدوجة – B ذا كراون

    Residia logo image

6

    7+

    ٥٠٥ متر مربع

    ٨٣٬١٦٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٤٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أكبر فيلتين ستاند ألون في ذا كراون – بالتقسيط

    Residia logo image

    بالم هيلز جولف اكستينشن, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    6

    7+

    ٦٣٠ متر مربع

    ٦٩٬٨٤١ جنيه/متر مربع

  • 17

    فيلا

    ٤٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستاندالون تشطيب كامل بموقع مميز في رويال سيتي

    RE/MAX Everest logo image

    رويال سيتي, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٥٨٠ متر مربع

    ٧٢٬٤١٣ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٥٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بفرلي هيلز للبيع فيلا كبيره كونر بحمام سباحه

    Master Key logo image

    بيفرلي هيلز, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    5

    4

    ٦٥٠ متر مربع

    ٨٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٣٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا متشطبة استلام فوري بموقع مميز بغرب سوميد

    بيت الاستثمار الذهبي logo image

    غرب سوميد, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    7+

    7

    ٥٥٠ متر مربع

    ٦٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 30

    فيلا

    ٢٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع في الحي السابع اهالي مدينة 6 اكتوبر

    Mostafa Dardeery logo image

    الحي السابع, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    6

    4

    ٥٣٠ متر مربع

    ٤١٬٥٠٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٤٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا Type M للبيع في كمبوند بالم هيلز جولف إكستنشن

    Driven Properties logo image

6

    5

    ٥٥٠ متر مربع

    ٨٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٨٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقله للبيع في اليجريا صف اول علي الجولف

    Rokn Real Estate logo image

    الجريا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    6

    6

    ١٬٢٠٠ متر مربع

    ١٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع