بيوت و فلل بمساحات كبيرة للبيع في الجيزة, صفحة 16

1,898 عقارات أخرى
  • 16

    فيلا

    ٤٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع في جراند هايتس بحمام سباحة استلام فوري

    متصدر

    Vida Solutions logo image

    جراند هايتس, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٥٥٠ متر مربع

    ٧٢٬٧٢٧ جنيه/متر مربع

  • 30

    فيلا

    ٩٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    سوليتير بالم | فيلا | كل الوحدات متاحة

    The Realty Co. logo image

    بالم هيلز أكتوبر, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    6

    ٩١٣ متر مربع

    ٩٨٬٥٧٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٧٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فاخرة | تصميم مخصص ومشرق بإطلالات على البحيرة

    Residia logo image

    جولف فيوز, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    6

    6

    ١٬١٨٠ متر مربع

    ١٤٤٬٠٦٧ جنيه/متر مربع

  • 28

    فيلا

    ١١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    جولف فيوز | فيلا | كل الوحدات متاحة

    The Realty Co. logo image

5

    6

    ٨١٣ متر مربع

    ١٣٥٬٣٠١ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٣٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا كبير للبيع – سعر مميز وموقع بريميوم

    Residia logo image

    ذا استيتس, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    5

    6

    ٥٠٠ متر مربع

    ٧٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 30

    فيلا

    ٦٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    جولدن بالم | فيلا | كل الوحدات متاحة

    The Realty Co. logo image

5

    6

    ٥٢٣ متر مربع

    ١١٤٬٧٢٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٤٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    9 بائع جاد في بالم هيلز (14/4/2026)

    Residia logo image

    ذا كراون, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    5

    ٨٠٠ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 29

    فيلا

    ٤٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ذا كراون | فيلا | كل الوحدات متاحة

    The Realty Co. logo image

6

    7

    ٥٢٥ متر مربع

    ٨٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٤٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    9 بائع جاد في بالم هيلز (14/4/2026)

    Residia logo image

    بالم هيلز جولف اكستينشن, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    5

    ٨٠٠ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٦٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع مساحة 1200م -كمبوند الروضة

    Guides Real Estate logo image

    الروضة, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    7

    ٧٠٠ متر مربع

    ٨٥٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ٤٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فاخرة للبيع في رويال سيتي زايد ناصية

    رويال سيتي, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٦٤٠ متر مربع

    ٦٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٩٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مساحه كبيره في كمبوند نوفيلا بجانب بيفرلي

    Crown Stone Realty logo image

    نوفيلا, طريق وصلة دهشور, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    5

    ٥٤٥ متر مربع

    ١٧٬٢٤٧ جنيه/متر مربع

  • 16

    فيلا

    ٢٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا ريسيل ٥ غرف ٥٠٠م حديقة ومسبح وشرفة تشطيب كامل

    Aqar Misr logo image

    المنطقة السياحية الأولى, المنطقة السياحية, الحي المتميز, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    4

    ٥٠٠ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مساحه كبيره فيو مفتوح للبيع في او ويست

    Crown Stone Realty logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    5

    ٥٢٠ متر مربع

    ١٧٬٣٠٧ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٣٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    برايم لوكيشن بجوار اركان استلام فوري اوبن فيو

    الما, الحي الثاني, الشيخ زايد, الجيزة

    6

    7+

    ٥٧٣ متر مربع

    ٦١٬٠٨٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٣٤٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع هيل فيو في او ويست وايت استلام فوري

    The Way logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    6

    6

    ٥٠٠ متر مربع

    ٦٩٬٨٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ٢٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة مفروشة بالكامل للبيع في رويال سيتي

    متصدر

    Driven Properties logo image

    رويال سيتي, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٥٠٠ متر مربع

    ٥٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ١٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا ألترا مودرن 1200متر أرض بأفضل موقع في اليجريا

    Square Real Estate logo image

    الجريا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    5

    6

    ٦٠٠ متر مربع

    ٢٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    فيلا

    ٣٨٬٠٥٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام فيلا مستقله Type C بالتقسيط للبيع ذا كراون

    Driven Properties logo image

4

    6

    ٦٣١ متر مربع

    ٦٠٬٣٠١ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٥٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك فيلتك في أميز موقع بالشيخ زايد أمام بيفرلي

    Inn Properties logo image

    نوفيلا, طريق وصلة دهشور, الشيخ زايد, الجيزة

    5

    3

    ٥٨١ متر مربع

    ٨٬٩٥٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٤١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا اقل من سعر السوق فى اويست جاهزه للسكن مميزه

    Egypt Best Properties logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    6

    ٨٤٢ متر مربع

    ٤٨٬٦٩٣ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ٥٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا وان ستورى متشطبة فى هيلز أوف وان بجانب بيفرلى

    Property  Hills. logo image

    هيلز أوف وان, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    5

    6

    ٥٧٦ متر مربع

    ٩٬٣٧٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ٢٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع 600 متر في swan lake - الشيخ زايد

    Rokn Real Estate logo image

    سوان ليك غرب, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٥٨٢ متر مربع

    ٤٢٬٩٥٥ جنيه/متر مربع

  • 30

    فيلا

    ٥٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    نيو جيزة | فيلا مستقلة | كل الوحدات متاحة

    The Realty Co. logo image

    نيو جيزة, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    6

    ٥٦٢ متر مربع

    ١٠١٬٤٢٣ جنيه/متر مربع

  • 30

    فيلا

    ٤٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    جولف إكستنشن | فيلا | كل الوحدات متاحة

    The Realty Co. logo image

6

    7

    ٥٧٠ متر مربع

    ٧٧٬١٩٢ جنيه/متر مربع