بيوت و فلل بمساحات كبيرة للبيع في الجيزة, صفحة 13

1,898 عقارات أخرى
  • 9

    فيلا

    ٨٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع فيلا مستقلة أليجريا سوديك – الشيخ زايد

    Remax Westway logo image

    الجريا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٨٨٠ متر مربع

    ٩٠٬٩٠٩ جنيه/متر مربع

  • 24

    فيلا

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك فيلا 685 م بإطلالة مزدوجة من حسن علام بالقسط

    جدار, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    4

    ٦٨٥ متر مربع

    ٧٬٢٩٩ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٤٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقله للبيع في اويست استلام فوري

    Crafters Real Estate logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    4

    ٥٨٧ متر مربع

    ٧١٬٥٥٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    فيلا

    ٣٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع في كمبوند سيتي فيو موقع مميز

    Guides Real Estate logo image

    سيتي فيو, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    5

    ٦٨١ متر مربع

    ٥٢٬٨٦٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٦٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع في جرانة موقع متميز

    RE/MAX Al Mohager logo image

    كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    5

    5

    ١٬٠٠٠ متر مربع

    ٦٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٥١٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    اكبر مساحة فيلا 752 متر ارض بأميز موقع في ذا كراون

    Square Real Estate logo image

    ذا كراون, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    5

    ٥٦٢ متر مربع

    ٩١٬١٩٢ جنيه/متر مربع

  • 23

    فيلا

    ١٧٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة للبيع في اليجريا

    Ammaier for real estate logo image

    الجريا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    5

    6

    ١٬٢٠٠ متر مربع

    ١٤١٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 7

    فيلا

    ١٤٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اليجريا, فيلا للبيع , فيو مميز على ملاعب الجولف .

    West Field Property Consultancy logo image

    الجريا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    6

    7+

    ١٬٧٠٠ متر مربع

    ٨٢٬٣٥٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا في سوان ليك ويست بجوار كمبوند جولف فيوز

    Crown Stone Realty logo image

    سوان ليك غرب, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٥٠٠ متر مربع

    ٢٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٤١٬٣٣٦٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة للبيع في ذا كراون بالم هيلز

    Remax Westway logo image

5

    4

    ٩٠٩ متر مربع

    ٤٥٬٤٧٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٨٨٬٣٦٩٬١٦٧ جنيه

    أفضل صفقة | فيلا 7 غرف إلي صعب | كايرو جيت

    Egypt Best Properties logo image

    إيدن, كايرو جايت, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    7

    4

    ٧٠٠ متر مربع

    ٢٦٩٬٠٩٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٨٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    كايرو جيت | فيلا فاخرة 7 غرف برووف

    Egypt Best Properties logo image

    إيدن, كايرو جايت, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    7

    4

    ٧٠٠ متر مربع

    ٢٦٦٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا توين هاوس في كمبوند جولف فيوز استلام فوري

    Crown Stone Realty logo image

    جولف فيوز, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ١٬٠٠٠ متر مربع

    ١٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 20

    فيلا

    ١٨٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مميزة الوحيدة في الماركت بافضل سعر

    Roots Development logo image

    بالم هيلز أكتوبر, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    6

    6

    ٨٠٠ متر مربع

    ٢٣٦٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٩٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع فيلا استاند الون في أليجريا سوديك موقع مميز

    Ammaier for real estate logo image

    الجريا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    5

    ٥٤٠ متر مربع

    ١٦٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 26

    فيلا

    ٥٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع فى الربوة متشطبة بفيو مميز على الجولف

    Osoul Misr logo image

    الربوة, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    5

    3

    ٥٥٠ متر مربع

    ٩٠٬٩٠٩ جنيه/متر مربع

  • 21

    فيلا

    ٦٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع - كمبوند الربوة - مباشر علي الجولف

    Osoul Misr logo image

    الربوة, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ١٬٠٠٠ متر مربع

    ٦٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٥٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة للبيع في بالم هيلز بفيو مباشر على ملعب

    Jedar Real Estate logo image

5

    7

    ٦٧٠ متر مربع

    ٨٢٬٠٨٩ جنيه/متر مربع

  • 24

    فيلا

    ٦٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع فى الربوة بحمام سباحة تطل علي الجولف

    Osoul Misr logo image

    الربوة, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    7+

    7+

    ١٬١٥٠ متر مربع

    ٥٩٬١٣٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٨٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع بحمام سباحة وإطلالة جولف بكمبوند الربوه

    CBE New Homes logo image

    الربوة, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    6

    6

    ٦٠٠ متر مربع

    ١٣٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٨٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع بحمام سباحة وإطلالة جولف بكمبوند الربوه

    CBE New Homes logo image

    الربوة, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    6

    6

    ٦٠٠ متر مربع

    ١٣٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 15

    فيلا

    ٢٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع في كمبوند بيل فيل -الشيخ زايد

    Osoul Misr logo image

    بيلفيلي, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    7+

    7+

    ٥٦٠ متر مربع

    ٤١٬٠٧١ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ٥٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مودرن للبيع- بالفرش- كمبوند جيرا - الشيخ زايد

    Osoul Misr logo image

    جييرا, الحي الثالث عشر, الشيخ زايد, الجيزة

    6

    6

    ٥٠٠ متر مربع

    ١١٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٤٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مميزة في ذا كراون - إطلالة على البحيرة

    RE/MAX Al Mohager logo image

    الجريا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    7+

    7

    ٦٣٠ متر مربع

    ٧٧٬٧٧٧ جنيه/متر مربع

  • 8

    فيلا

    ٦٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا - طابقين مرتفعين (نمط علوي) - إطلالة سيتي فيو

    RE/MAX Al Mohager logo image

    نيو جيزة, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    5

    ٥٥٠ متر مربع

    ١٢٣٬٦٣٦ جنيه/متر مربع